Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens No-Gi (Male) / Advanced / 140 - 149.9 / 16-17 years
Will Div 1
—
(Kids and Teens)
4-2
Završeno
Miguel Gil
Glory BJJ
Pobedio Završnicom - 00:55
Will Hurlbert Borras BJJ
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
6-5
Završeno
Ariston Grubb
Guardian Murfreesboro
Keegan Ruark Hayes MMA Pobedio Završnicom - 02:02
Children No-Gi (Female) / Novice / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
7-3
Završeno
Jillian Jones
10th Planet Huntsville
Pobedio Odlukom - 03:00
Emma Reyes TBJJA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
1-8
Završeno
Phoenix Todd
Legion JJ
Brayden Neal Luiz Palhares Pobedio Završnicom - 01:53
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
Casen Div 1
—
(Kids and Teens)
3-5
Završeno
Hunter Cathers
American Killer Bees
Jesse Morgan Borras BJJ Pobedio Završnicom - 01:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 130 - 139.9 / 14-15 years
Logan Div 1
—
(Kids and Teens)
4-3
Završeno
Logan Saller
Team Shawn Hammonds
Ryder Britt Glory BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
Casen Div 1
—
(Kids and Teens)
3-6
Završeno
Matrix Baldazo
Casen Bowles The Academy/Team Shawn Hammonds Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 12-13 years
Drake Div 1
—
(Kids and Teens)
1-3
Završeno
Jackson Patrick
Ebenezer Jiu-jitsu
Drake Kowach Tupelo Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 00:43
Children No-Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-8
Završeno
Zyler Martin
Phoenix MMA and Fitness
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:47
Walker Black 10th Planet - Decatur
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
6-3
Završeno
Hayden Conlin
Lucas Lepri BJJ / Alliance Charlotte
Jaxton "Dash" Lontoc RMA Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 02:59
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-2
Završeno
Caleb Rickard
Hayes MMA
Jaxon Black 10th Planet - Decatur Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Female) / Novice / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-4
Završeno
Josie Anderson
Hub City MMA
Elizabeth Determan Borras BJJ Pobedio Odlukom - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Advanced / 120 - 129.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
4-4
Završeno
Levi Stover
Glory BJJ
Pobedio Završnicom - 00:55
Colin Phillips Hub City MMA
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 12-13 years
Levi Div 1
—
(Kids and Teens)
3-3
Završeno
Elijah Jenkins
Guardian Jiujitsu Lebanon
Pobeda po poenima - 03:00
Gavin Farwell GMA - Gallatin Martial Arts
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 170 - 179.9 / 16-17 years
Grant div1
—
(Kids and Teens)
4-7
Završeno
Riley Morris
Bunnys MMA
Grant Pryor RMA Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 02:52
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
6-6
Završeno
Jafar Sapaev
RMA Jiu Jitsu Academy
Ethan Parrish Warren Grace Pobeda po poenima - 02:58
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
1-6
Završeno
Clayton Jones
Luiz Palhares
Pobedio Završnicom - 00:22
Lincoln Culver 10th Planet - Decatur
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-6
Završeno
Berlyn Gamlin
Team Shawn Hammonds
Pobeda po poenima - 01:30
Makena Davis Zenith
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
7-5
Završeno
Scarlett Ayala
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Alaura Kenny Team Shawn Hammonds Pobedio Odlukom - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Dalton Div 1
—
(Kids and Teens)
5-3
Završeno
Asher Smallbone
Pobeda po poenima - 03:00
Maxwell Uhde RMA Jiu Jitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
1-9
Završeno
Keagon Baldazo
Landon McBurney Team Shaun Hammonds/VIP Martial Arts Pobedio Završnicom - 00:41
Teens No-Gi (Male) / Advanced / 120 - 129.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
4-5
Završeno
Caleb Jenkins
Guardian Jiujitsu Lebanon
Pobedio Završnicom - 01:06
Colin Phillips Hub City MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
Casen Div 1
—
(Kids and Teens)
3-7
Završeno
Hunter Cathers
American Killer Bees
Matrix Baldazo Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
1-12
Završeno
Maddox Brunet
Glory BJJ
Noah Zahn Jiu Jitsu Nation Pobedio Završnicom - 01:59
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
6-7
Završeno
Wyatt Dismang
Hayes MMA
Pobeda po poenima - 02:57
Paul Byars Legacy Martial Arts Association
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
7-8
Završeno
Reagan Hill
RMA Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 02:57
Macie Marshall Bunnys MMA
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-4
Završeno
Caleb Rickard
Hayes MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Jordan Grider Hayes MMA
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 130 - 139.9 / 14-15 years
Gavin 1
—
(Kids and Teens)
4-8
Završeno
Gavin Whiteaker
Guardian Jiujitsu Lebanon
Gabe McKay Shackelford's MMA Pobedio Završnicom - 01:51
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
1-7
Završeno
Hayden Estep
Knoxville Martial Arts Academy
Pobedio Završnicom - 00:32
Tanner Northington
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
Casen Div 1
—
(Kids and Teens)
3-8
Završeno
Jesse Morgan
Borras BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Casen Bowles The Academy/Team Shawn Hammonds
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
7-6
Završeno
Emilia Powers
Bunnys MMA
Scarlett Ayala Memphis Judo and Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00