Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-14
Završeno
Journey Coles
Marco Nascimento bjj
Nicolas Woods Charles Gracie Richmond District, SF
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
4-21
Završeno
Mohammad Alaqraa
American Kickboxing Academy
Dino Wilson Sabre Jiu Jitsu
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-31
Završeno
Omar THEBULL
AMERICAN ELITE GRAPPLING
Luis Maciel No Team
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Baylun 2nd division
—
(Kids and Teens)
6-36
Završeno
ZAIDEN CARNEY
Dethrone MMA
Calvin Carandang El Niño Training Center
Children Gi (Female) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
1-31
Završeno
Ember Mary Casero
Mindset Martial Arts
Maleah Lopez Cordero BJJ
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
5-38
Završeno
Rustam Sagynbekov
kazakhstan national team
Francis Albert Apolinario El Niño Training Center
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 6-7 years
Daniel & Javier 2nd Division
—
(Kids and Teens)
2-18
Završeno
Daniel Takahashi
Charles Gracie Fremont
Javier Casillas Ralph Gracie Modesto
Children No-Gi (Male) / Expert / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-9
Završeno
Juel Lion Cub Rice
Mindset Martial Arts
Ares Lansang Lansang Jiujitsu
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 59.9 / 8-9 years
Juel 1st Division
—
(Kids and Teens)
5-22
Završeno
Juel Lion Cub Rice
Mindset Martial Arts
Nicolas Woods Charles Gracie Richmond District, SF
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-9
Završeno
MirAli Huseynov
AMERICAN ELITE GRAPPLING
John Cullen Stand Alone MMA (Chico)
Men No-Gi / Beginner / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-24
Završeno
Jose Vasquez
Darcio lira
Kyle Bettencourt AMERICAN ELITE GRAPPLING
Children No-Gi (Female) / Expert / 80 - 89.9 / 12-13 years
Keaton 2nd Division
—
(Kids and Teens)
6-16
Završeno
Hailey Lansang
Lansang Jiujitsu
Katia Amarante Cassio Werneck Jiu Jitsu
Children Gi (Female) / Beginner / 110 - 119.9 / 12-13 years
Sophia & Alina 1st Division
—
(Kids and Teens)
2-29
Završeno
Sophia Dela Victoria
ODINS HALLS BJJ
Alina Guillen Combat Sports Academy (CSA)
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Dyami 1st Division
—
(Kids and Teens)
3-32
Završeno
Augustus Elliott
Kindred Jiu-Jitsu
Michael S Fomin Satori no Michi dojo
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
Cayden 2nd Division
—
(Kids and Teens)
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
Children No-Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
1-1
Završeno
Lauren Luong
Marco Nascimento bjj
Leilani Dela Victoria ODINS HALLS BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
Mary 1st Division
—
(Kids and Teens)
3-1
Završeno
Kawika Roy
Cordero BJJ
Mary Skikos NorCal Fighting Alliance Pobeda po poenima - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Advanced / 140 - 149.9 / 14-15 years
Jax 1st Division
—
(Kids and Teens)
6-1
Završeno
Jax Koski
Charles Gracie Tracy
Pobedio Završnicom - 01:28
Stephen C Seymour Hollister Brazilian Jiu Jitsu
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
Serenity 1st Division
—
(Kids and Teens)
2-1
Završeno
Serenity Colon
Combat Sports Academy (CSA)
Pobeda po poenima - 03:00
Audreynah Jack Mendo Training Center
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
Rex 1st Division
—
(Kids and Teens)
3-4
Završeno
Sammy Connor
Kola Ajose BJJ
Pobedio Završnicom - 02:18
Rex "The Reaper" Bencivenga NorCal Fighting Alliance
Children No-Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
Quintin 1st Division
—
(Kids and Teens)
5-1
Završeno
Jaidyn Martinez
Rice Brothers
Pobedio Završnicom - 00:09
Quintin Faull NorCal Fighting Alliance
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
1-2
Završeno
Alexander Manlutac
10th Planet Jiu Jitsu Daly City
Pobeda po poenima - 03:00
Peter Anezinos 10th planet Daly city
Children No-Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
Baylun 1st division
—
(Kids and Teens)
5-4
Završeno
John Alderete
Elite Team International
Baylun Perkins Darcio lira Pobedio Završnicom - 03:34
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
6-3
Završeno
David Montenegro
NCFA
Pobeda po poenima - 03:00
Jaren Delos Reyes Fight Culture
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
Mary 1st Division
—
(Kids and Teens)
3-2
Završeno
Aidyn Avila
The Cave Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Kawika Roy Cordero BJJ
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
1-3
Završeno
Michael Torres
10th Planet Jiu Jitsu Daly City
Maxwell Connor Kola Ajose BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Teens No-Gi (Female) / Beginner / 120 - 129.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
6-2
Završeno
Iliana Casillas
Ralph Gracie Modesto
Gianna Colon Combat Sports Academy (CSA) Pobedio Završnicom - 00:28
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-2
Završeno
Alex Flores
NorCal Fighting Alliance
Erick Dubon Hollister Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
Quintin 1st Division
—
(Kids and Teens)
5-2
Završeno
Ethan Evans
Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:25
Quintin Faull NorCal Fighting Alliance
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Cayden 1st Division
—
(Kids and Teens)
2-5
Završeno
Wayne Phillips
AMERICAN ELITE GRAPPLING
Pobedio Završnicom - 01:32
Orria Chavez Granite Bay Jiu-Jitsu