Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years Group 2
(Kids and Teens)
8-65
Završeno
Jaxon Sexton
Ironborn Jiu-jitsu
Eric Benicio Alliance Atlanta Pobeda po poenima - 03:00
Teens Gi (Female) / Expert / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
12-62
Završeno
Zoe Parris
Riverstone Jiu Jitsu Canton
Pobeda po poenima - 04:00
Kennedy Erickson Georgia Martial Arts and Self Defense
Children Gi (Female) / Beginner / 110 - 124.9 / 12-13 years
Ilan 2nd Division
—
(Kids and Teens)
7-70
Završeno
Ilan Miracle
Rise Up BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Elizan Badalova Gracie Barra South Forsyth
Children Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-66
Završeno
Shayla Zepeda
Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Paris Gable Americus Martial Arts Academy
Teens Gi (Female) / Intermediate / 145 - 159.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
6-60
Završeno
Emily Worosz
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Avery Casey Team NXG Combat Sports Pobeda po poenima - 03:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 180 - 199.9 / 14-15 years
Michael 1st Division
—
(Kids and Teens)
11-60
Završeno
Michael Cho
SPARTAK ATL
Pobeda po poenima - 03:00
Henry Garcia Madhouse
Children Gi (Female) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-61
Završeno
Verona Pesce
Columbia Martial Arts & Fitness
Pobedio Završnicom - 00:54
Raelyn Alston Gracie Barra Columbus
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years Group 2
(Kids and Teens)
10-62
Završeno
Armen Bagdasaryan
Union Team BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Ezequiel Gonzalez Team Manu
Teens Gi (Male) / Intermediate / 130 - 144.9 / 16-17 years
Sean Div 2
—
(Kids and Teens)
3-65
Završeno
Sean Philipp Hugh
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Davi Silva Gracie Barra Georgia Pobedio Završnicom - 01:08
Children Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-63
Završeno
Angelina Neves
Ascension MMA
Pobedio Završnicom - 00:16
Jaedyn Skipper Americus Martial Arts Academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
10-66
Završeno
Anthony Brambila
Roberto Traven
Brody Pike AllAmbition BJJ Pobedio Odlukom - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-62
Završeno
Penny Lawrence
Team Octopus
Erinn Goolsby Roberto Traven BJJ Pobedio Završnicom - 01:42
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
3-63
Završeno
Bryce Smalley
Greubel's MMA
Pobedio Završnicom - 01:42
Matthew Ingevaldson Juanaconda BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years Group 2
(Kids and Teens)
8-66
Završeno
Will Booth
Rolling Panda BJJ
Jaxon Sexton Ironborn Jiu-jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-67
Završeno
Isabella Russell
Megalodon Gym
Pobedio Završnicom - 00:46
Lucy Livingston Scramble BJJ & Wrestling
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 180 - 199.9 / 16-17 years
Austin 2nd Division
—
(Kids and Teens)
7-68
Završeno
Austin Bozarth
Ascension MMA
Sebastian Baggett Live Oak Martial Arts Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
Završeno
Bobby Hicks
Team NXG Combat Sports
Pobeda bez borbe
Sawyer Craddock Drysdale/Zenith
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
3-64
Završeno
Michael Angulo Perez
ATOS Atlanta
Pobeda po poenima - 03:00
Michael Manfredi Alliance Atlanta
Children Gi (Female) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
Nickole 2nd Division
—
(Kids and Teens)
5-69
Završeno
Stevie Rhinehart
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Bailey Smith Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta Pobeda po poenima - 03:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 145 - 159.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
11-58
Završeno
Hayden Bryan
Scramble BJJ & Wrestling
Joseph Vattakkunnel Gracie Barra South Forsyth Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-59
Završeno
Sawyer Johnson
PMA Oak Ridge
Gideon Batchelor Rush MMA Pobedio Završnicom - 01:53
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
10-67
Završeno
Maddox Astin
Ascension MMA
Anderson Kim Team Roberto Traven Pobeda po poenima - 03:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 180 - 199.9 / 14-15 years
Michael 1st Division
—
(Kids and Teens)
11-61
Završeno
Gavin Moss
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Pobeda po poenima - 03:00
Henry Garcia Madhouse
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years Group 2
(Kids and Teens)
8-67
Završeno
David Robles
Ground strike Grappling WarDogs
Eric Benicio Alliance Atlanta Pobeda po poenima - 03:00
Teens Gi (Male) / Intermediate / 200 & Over / 16-17 years
Joshua 2nd Division
—
(Kids and Teens)
Završeno
Joshua Mcfadden
SBG Atlanta
Pobeda bez borbe
Hunter Robinson Lucas Lepri BJJ
Teens Gi (Female) / Intermediate / 145 - 159.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
6-61
Završeno
Shailey Mello
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Audrey Booth Rolling Panda BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
12-63
Završeno
Austin Bozarth
Ascension MMA
Evan Parks J3 Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:32
Teens Gi (Male) / Intermediate / 160 - 179.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
11-64
Završeno
Koen Burnup
Rise Up BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Lucas Harper Front Line Jiu-Jitsu Academy
Teens Gi (Female) / Intermediate / 145 - 159.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
6-62
Završeno
Emily Worosz
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Pobedio Završnicom - 00:43
Shailey Mello Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Teens Gi (Male) / Beginner / 180 - 199.9 / 14-15 years
Michael 1st Division
—
(Kids and Teens)
11-62
Završeno
Luke Headley
Ground strike Grappling WarDogs
Pobeda po poenima - 03:00
Michael Cho SPARTAK ATL
Teens Gi (Female) / Intermediate / 145 - 159.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
6-63
Završeno
Avery Casey
Team NXG Combat Sports
Pobeda po poenima - 03:00
Audrey Booth Rolling Panda BJJ
Teens Gi (Male) / Beginner / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
12-64
Završeno
Brayden Daughtry
Live Oak Martial Arts
Pobedio Završnicom - 01:33
Austin Bozarth Ascension MMA