Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women Gi / White / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-23
Färdig
Rebecca Dailey
Vann på poäng - 04:00
Beth Graves Fight To Win
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
5-13
Färdig
Ole Eersink
UGT-Hannover
Jeffrey Lansdall Modern Warrior MMA Vann på poäng - 04:00
Men Gi / Brown / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-27
Färdig
Brandon Hornby
Team Mannon BJJ
Vann på poäng - 06:00
Kris Sparks RMNU-NC
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-19
Färdig
Phil Cohrs
Fight to Win of Denver
Vann på poäng - 05:00
Lucas Burnham Fight To Win
Men No-Gi / Beginner / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
3-18
Färdig
Cody Coone
Salvation MMA
Vann på Submission - 03:02
Devon Shields No team/ association
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
Färdig
Justin Dorsey
Team Phoenix
Vann på Walkover
Eric Canfield Team Mannon BJJ
Women Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-24
Färdig
Hailey Harkey
Saga Combat Systems
Vann på poäng - 04:00
Ashley Barber Checkmat Charlotte
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
5-14
Färdig
Timothy Tatham
Modern Warrior MMA
Vann på Submission - 01:49
Charles Burnett Team Mannon BJJ
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
1ST DIVISION - DAVID LEVITT
—
(Adults)
4-20
Färdig
Kaleb Howell
RMNU-NC
David Jackson Fight to Win of Denver Vann på poäng - 04:00
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Intermediate
(Adults)
1-23
Färdig
Dustin Hurst
Lucas Lepri BJJ
Vann på poäng - 05:00
Clyde Burnett Team Mannon BJJ
Men Gi / Purple / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-15
Färdig
Zach Averill
Team Mannon BJJ
Phillip Lintereur Fight To Win Vann på poäng - 04:00
Women Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-25
Färdig
Jennie Loyed
Swampfox Jiu-Jitsu
Vann på domslut - 04:00
Rebecca Goins Saga Combat Systems
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-18
Färdig
Bj Woodley
Cor fitness
Vann på Submission - 03:27
Marion Key Gracie Barra
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Intermediate
(Adults)
2-18
Färdig
Landon Ferguson
Fight to Win of Denver
Daniel Schnitzler Checkmat Charlotte Vann på Submission - 02:49
Men Gi / Purple / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
3-20
Färdig
Patrick Murphy
Team Rubao Carioca
Harold Hubbard Vann på domslut - 04:00
Men Gi / Brown / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-28
Färdig
Nicholas Spirito
Fight To Win
Vann på Submission - 05:36
Kris Sparks RMNU-NC
Absolute Women Gi / 18 & above / White
(Adults)
6-29
Färdig
Ashley Barber
Checkmat Charlotte
Vann på domslut
Stephanie Gilreath RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
1ST DIVISION - DAVID LEVITT
—
(Adults)
4-21
Färdig
Austin McNeely
Checkmat Charlotte
Vann på Submission - 02:42
Jeff Morris Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-21
Färdig
Hayden Kaizen
Zen Jiu-Jitsu & Fitness, NC
Phil Cohrs Fight to Win of Denver Vann på domslut - 05:00
Men Gi / Blue / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
dustin h in adult and masters
—
(Adults)
5-18
Färdig
Allen Crowder
Rubao Carioca
Vann på poäng - 05:00
Dustin Hurst Lucas Lepri BJJ
Absolute Women Gi / 18 & above / White
(Adults)
6-31
Färdig
Ashley Barber
Checkmat Charlotte
Vann på Submission - 01:19
Rebecca Dailey
Men Gi / Purple / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
3-21
Färdig
Mike Lines
JJI ATOS
Vann på Submission - 04:00
Nicholas Lawson Endgame BJJ
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-25
Färdig
Daniel Schnitzler
Checkmat Charlotte
Vann på poäng - 05:00
Brooks Cunningham Team Rubao Carioca
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
1ST DIVISION - DAVID LEVITT
—
(Adults)
4-22
Färdig
David Jackson
Fight to Win of Denver
Aaron Wyatt Checkmat Charlotte Vann på Submission - 03:20
Women Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-26
Färdig
Kathy Lowrance
RMNU-NC
Rebecca Goins Saga Combat Systems Vann på poäng - 04:00
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-20
Färdig
Daniel Skube
Elevate MMA Academy
Vann på Submission - 01:38
Landon Ferguson Fight to Win of Denver
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Adults)
3-23
Färdig
Jeremy Kloberdanz
RMNU-NC
Ben Causby Carlson Gracie Gastonia Vann på Submission - 01:48
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
1ST DIVISION - DAVID LEVITT
—
(Adults)
4-23
Färdig
Austin McNeely
Checkmat Charlotte
Vann på Submission - 01:42
David Levitt Metrolina Martial Arts
Men Gi / Purple / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-16
Färdig
Jimmy Vo
Lucas Lepri BJJ
Zach Averill Team Mannon BJJ Vann på poäng - 04:00
Men Gi / Brown / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-29
Färdig
Brandon Hornby
Team Mannon BJJ
Nicholas Spirito Fight To Win Vann på poäng - 06:00
Absolute Women Gi / 18 & above / White
(Adults)
6-28
Färdig
Jennie Loyed
Swampfox Jiu-Jitsu
Hailey Harkey Saga Combat Systems Vann på poäng - 04:00
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-24
Färdig
Garrett Hill
Fight To Win
Vann på Submission - 03:06
Henry Boyd Renzo Gracie Charlotte