Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 11 years
Dominic 3rd Division
—
(Kids and Teens)
4-15
Färdig
Dominic Sampedro
Carlson Gracie Plant City
Brandon Higgins Luiz Palhares Vann på poäng - 04:00
Children Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 5 years
(Kids and Teens)
1-16
Färdig
Miya Watson
Carlson Gracie Keystone Heights
Julianna Kimmel Carlson Gracie Plant City Vann på Submission - 00:42
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 9 years
Deagan 1st Division - Shaz 1st Div
—
(Kids and Teens)
2-7
Färdig
Toby Nguyen
BRAZILIAN TOP TEAM FLORIDA
Vann på Submission - 00:50
Deagan Garza Gracie Fernandina
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 9 years
(Kids and Teens)
3-13
Färdig
Kayne Arnold
n//a
Aiden OBrien Gracie Fernandina Vann på Submission - 02:38
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-17
Färdig
Ethan Hernandez
Gracie Barra Jacksonville
Vann på Submission - 00:36
Lily Roberson Luiz Palhares
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 11 years
Adriana 1st Match
—
(Kids and Teens)
1-20
Färdig
Anna-Lucia Guzman
Carlson Gracie Plant City
Adriana Curry Spartan Academy Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12 years
Zoey 1st Match
—
(Kids and Teens)
3-18
Färdig
Moses Hickman II
Champions MMA USA
Sebastian Bonachea Smiley Academy/Team Combat Athletix Vann på Submission - 04:25
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10 years
Walker 1st Division - Dominic 1st Div
—
(Kids and Teens)
4-16
Färdig
Dominic Sampedro
Carlson Gracie Plant City
Vann på Submission - 01:52
Walker Wilbanks Luiz Palhares
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-18
Färdig
Rhys Deck
Carlson Gracie Plant City
Vann på Submission - 01:21
Lily Roberson Luiz Palhares
Children Gi (Male) / Advanced / 70 - 79.9 / 11 years
Mike 1st Div
—
(Kids and Teens)
4-17
Färdig
Jayce Poe
Ludus Martial Arts
Vann på poäng - 03:00
Elijah Hattaway Luiz Palhares
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-21
Färdig
Kayne Arnold
n//a
Vann på poäng - 03:00
Unknown User Riptide mma
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6 years
(Kids and Teens)
2-16
Färdig
Luke Solano
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Vann på poäng - 03:00
Brantley Niles Carlson Gracie Plant City
Children Gi (Male) / Advanced / 70 - 79.9 / 11 years
Mike 1st Div
—
(Kids and Teens)
4-18
Färdig
Mike Axiotis
BTT
Vann på poäng - 03:00
Ava Gomez Luiz Palhares
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-19
Färdig
Ethan Hernandez
Gracie Barra Jacksonville
Vann på Submission - 01:38
Rhys Deck Carlson Gracie Plant City
Children Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 9 years
(Kids and Teens)
3-17
Färdig
Nelson Abrew
Combatives Unlimited
Vann på poäng - 03:00
Unknown User Riptide mma
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10 years
Walker 2nd Division - Derryck 1st Division
—
(Kids and Teens)
4-21
Färdig
Walker Wilbanks
Luiz Palhares
Derryck Sampedro Carlson Gracie Plant City Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
1-22
Färdig
Hartley Higgins
Brazilian Top Team Jacksonville
Caden Lopez GRACIE BARRA (USA) Vann på Submission - 00:51
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6 years
(Kids and Teens)
2-17
Färdig
Luke Solano
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Vann på poäng - 03:00
Brantley Niles Carlson Gracie Plant City
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
2-18
Färdig
Connor Mellen
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Amani Singleton Off The Grid BJJ Vann på poäng
Children Gi (Male) / Advanced / 70 - 79.9 / 11 years
Mike 1st Div
—
(Kids and Teens)
4-19
Färdig
Elijah Hattaway
Luiz Palhares
Ava Gomez Luiz Palhares Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-23
Färdig
Julian Coats
Luiz Palhares
Vann på Submission - 01:22
Unknown User Riptide mma
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
1-24
Färdig
Adrian Gonzales
Carlson Gracie Plant City
Moisés Acosta Gracie Barra Jacksonville Vann på Submission - 02:57
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
2-19
Färdig
Connor Mellen
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Vann på poäng - 03:00
Amani Singleton Off The Grid BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 9 years
Colton 1st Division
—
(Kids and Teens)
3-20
Färdig
Colton Sprouse
Carlson Gracie Plant City
Vann på Submission - 00:22
Abby Cruz Luiz Palhares
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10 years
Dominic 2nd Div
—
(Kids and Teens)
4-22
Färdig
Markyle Bouie
Luiz Palhares
Vann på poäng - 04:00
Dominic Sampedro Carlson Gracie Plant City
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 9 years
(Kids and Teens)
3-23
Färdig
Greg Peden
Serg BJJ
Vann på poäng - 03:00
James Whitmore Rilion Gracie Pensacola
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 11 years
Adriana 2nd Div
—
(Kids and Teens)
1-25
Färdig
Adriana Curry
Spartan Academy
Charlie Coats Luiz Palhares Vann på Submission - 00:48
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12 years
Zoey 1st Match
—
(Kids and Teens)
3-19
Färdig
Sebastian Bonachea
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Vann på Submission - 03:03
Zoey Guzman Carlson Gracie Plant City
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-26
Färdig
Kayne Arnold
n//a
Julian Coats Luiz Palhares Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
2-21
Färdig
Connor Mellen
Smiley Academy/Team Combat Athletix
Vann på poäng - 03:00
Amani Singleton Off The Grid BJJ
Children Gi (Male) / Advanced / 70 - 79.9 / 11 years
Mike 1st Div
—
(Kids and Teens)
4-20
Färdig
Jayce Poe
Ludus Martial Arts
Mike Axiotis BTT Vann på domslut - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 40 - 49.9 / 7 years
Ryland 1st Div
—
(Kids and Teens)
2-22
Färdig
Mia Rosario
Carlson Gracie Plant City
Ryland Fisher Smiley Academy/Team Combat Athletix Vann på Submission - 00:48