Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
6-16
Färdig
Michael Tiani
The Jungle MMA & Fitness
Ernest Frame FABIO NOVAES BJJ Vann på poäng - 05:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
1-18
Färdig
Max Rabinowitz
Pure Life Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:51
Maury Werth Florida Combat Academy
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
2-19
Färdig
Anthony Salvatore
Control Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:50
Jamal Khayat Fusion X-Cel Performance
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-14
Färdig
Norangel Maldonado
Bully Me Now MMA
John Harper Carlson Gracie Melbourne FL Vann på Submission - 01:07
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
1-17
Färdig
Shastin Nagai
Bully Me Now MMA
Vann på poäng - 04:00
NOAH VISEL BJJ Swamp Academy
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
2-18
Färdig
Jahsua Marsh
Carlson Gracie Melbourne FL
Francisco Papasidero RENZO GRACIE ACADEMY OTTAWA Vann på poäng - 06:00
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
5-15
Färdig
Charles Scimeca
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Nick Cesario American Top Team Tampa Vann på poäng - 04:00
Women Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
Whitnee 2nd Division
—
(Adults)
6-15
Färdig
Whitnee Estrada
Bully Me Now MMA
Fortune De Souza 10th Planet Tucson Vann på poäng - 05:00
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-16
Färdig
Robert Rubino
ATT SHARK TEAM C
Vann på poäng - 05:00
Joao Alves FABIO NOVAES BJJ
Women Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
Whitnee 2nd Division
—
(Adults)
6-14
Färdig
Christine Greene
Control Jiu Jitsu
Jasmine Garrison Bone Island Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:12
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
1-19
Färdig
NOAH VISEL
BJJ Swamp Academy
Vann på poäng - 04:00
Maury Werth Florida Combat Academy
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
2-20
Färdig
Jahsua Marsh
Carlson Gracie Melbourne FL
Jamal Khayat Fusion X-Cel Performance Vann på Submission - 00:38
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
2-21
Färdig
Francisco Papasidero
RENZO GRACIE ACADEMY OTTAWA
Vann på Submission - 05:22
Anthony Salvatore Control Jiu Jitsu
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-17
Färdig
Cheyne Johnson
Off The Grid BJJ
Vann på poäng - 05:00
Joao Alves FABIO NOVAES BJJ
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
1-20
Färdig
Shastin Nagai
Bully Me Now MMA
Vann på poäng - 04:00
Max Rabinowitz Pure Life Brazilian Jiu Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
6-17
Färdig
Ricky Barnett
The Jungle MMA & Fitness
William Zacharias Luiz Palhares Vann på poäng - 05:00
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-22
Färdig
Ryan Child
Bone Island Jiu Jitsu
William Miller BJJ Swamp Academy Vann på Submission - 03:26
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-20
Färdig
Matthew Schwenk
Luiz Palhares
Vann på poäng - 04:00
Eddie Folger 5 Rounds
Men Gi / Purple / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-19
Färdig
Nyles Rife
WOLFPACK South
Francisco Papasidero RENZO GRACIE ACADEMY OTTAWA Vann på Submission - 00:55
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
2-25
Färdig
Ryan Violette
Florida Combat Academy
Vann på poäng - 04:00
Shaun Eden BJJ Swamp Academy
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
1-21
Färdig
Tyler Lamb
ATOS Orlando
Vann på Submission - 01:39
Troy Foster Bully Me Now MMA
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-18
Färdig
Robert Rubino
ATT SHARK TEAM C
Cheyne Johnson Off The Grid BJJ Vann på poäng - 05:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
6-19
Färdig
Ernest Frame
FABIO NOVAES BJJ
William Zacharias Luiz Palhares Vann på poäng - 05:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
1-22
Färdig
Andrew Lockard
BJJ Swamp Academy
Vann på domslut - 04:00
Marcel Mrech American Top Team Tampa
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-23
Färdig
Michael Watts
Vann på Submission - 00:29
Ryan Child Bone Island Jiu Jitsu
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-20
Färdig
John Bullard
Control Jiu Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Thomas Kasprzyk Bone Island Jiu Jitsu
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-24
Färdig
William Miller
BJJ Swamp Academy
Vann på Submission - 01:38
Michael Watts
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
1-23
Färdig
Unknown User
No Team
Carlos Landin Fabin Rosa BJJ Orlando Vann på poäng - 04:00
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-21
Färdig
Sebastian Lopez
Paulo Ribeiro Brazilian Jiu-Jitsu
Eddie Folger 5 Rounds Vann på Submission - 02:49
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
2-26
Färdig
Jeo Montoya
Vann på poäng - 04:00
Omar Henderson Gracie Barra Orlando
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-21
Färdig
Cole Dynes
Relic Jiu Jitsu
Dylan Berman ATT SHARK TEAM C Vann på Submission - 01:27
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-23
Färdig
Josh Calhoun
Carlson Gracie Melbourne FL
Juan Hormazabal Brazilian Top Team Orlando Vann på poäng - 04:00