Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women No-Gi / Adult / Expert / -139.9 (Bantam Weight)
Spoke with coach moving up weight OK
—
(Saturday)
8-2
Färdig
Mariana Vieira
Rafael Dias Academy
Andrezza Façanha American Top Team - Coconut creek Vann på poäng - 05:00
Children Gi (Male) / Novice / 6 years / -49.9
(Saturday)
Färdig
Ashton Radulic
American Top Team - Coconut creek
Vann på Walkover
Marc Ruiz American Top Team Coconut Creek
Men No-Gi / Adult / Expert / -149.9 (Feather weight)
(Saturday)
7-6
Färdig
Francisco De Jesus
Adriano Moraes American Top Team - Atlanta Vann på poäng - 06:00
Men No-Gi / Adult / Intermediate / -179.9 (Middle Weight)
(Saturday)
7-9
Färdig
AJ Schaffer
Blacktie/Futures
Vann på poäng - 05:00
Dustin Talvacchia K2 Mixed Martial Arts
Men No-Gi / Adult / Intermediate / -139.9 (Bantam Weight)
(Saturday)
5-23
Färdig
Brock Reynolds
Off The Grid BJJ
Vann på Submission - 00:10
Tyler Pownall BRAZILIAN TOP TEAM FLORIDA
Children Gi (Male) / Beginner / 11 years / -79.9
(Saturday)
4-30
Färdig
Kayden Palenzuela
K2 Mixed Martial Arts
Aaliyah Williams ATT SHARK TEAM C Vann på poäng
Children Gi (Male) / Beginner / 6 years / -59.9
(Saturday)
2-27
Färdig
Miles Hobson
American Top Team
Vann på Submission - 01:20
Samuel Wladdimiro Atos Miami
Men No-Gi / Adult / Intermediate / -169.9 (Welter Weight)
(Saturday)
Färdig
Khaleel Ali
Blacktie/Futures
Vann på Walkover
Dan Fields American Top Team - Coconut creek
Men No-Gi / Adult / Expert / -179.9 (Middle Weight)
(Saturday)
5-27
Färdig
Eric Perez
Vann på poäng - 06:00
George Adamia Gamblers Jiu-Jitsu Club
Men No-Gi / Adult / Intermediate / -139.9 (Bantam Weight)
(Saturday)
5-24
Färdig
Juan Upegui
lloyd irvin m.a.
Pablo Caballero Blacktie/Futures Vann på Submission - 02:02
Children Gi (Male) / Novice / 6 years / -49.9
(Saturday)
2-30
Färdig
Josh Selby
Off The Grid BJJ
Ashton Radulic American Top Team - Coconut creek Vann på poäng - 03:00
Men No-Gi / Adult / Expert / -149.9 (Feather weight)
(Saturday)
7-7
Färdig
Bernardo Delibero
Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Vann på poäng - 06:00
Francisco De Jesus
Men No-Gi / Master (30+) / Expert / -169.9 (Welter Weight)
(Saturday)
1-33
Färdig
Nicholas DeGiovanni
Ronald Sanchez MATHIAS RIBEIRO TEAM Vann på Submission - 02:46
Men No-Gi / Adult / Intermediate / -139.9 (Bantam Weight)
(Saturday)
5-25
Färdig
Tyler Pownall
BRAZILIAN TOP TEAM FLORIDA
Juan Upegui lloyd irvin m.a. Vann på Submission - 00:42
Men No-Gi / Adult / Expert / -169.9 (Welter Weight)
(Saturday)
4-36
Färdig
Igor Feliz
Future School of Jiu Jitsu
Vann på poäng - 06:00
Sergio Sosa MMA Masters
Men No-Gi / Adult / Expert / -179.9 (Middle Weight)
(Saturday)
5-28
Färdig
Alexander Marin
Christian Carvalho BJJ-MMA
Vann på Submission - 01:14
George Adamia Gamblers Jiu-Jitsu Club
Men No-Gi / Adult / Expert / -224.9 (Heavy Weight)
(Saturday)
5-30
Färdig
Omari Akhmedov
American Top Team - Coconut creek
Vann på poäng - 06:00
JARROD ANDERSON Gamblers Jiu-Jitsu Club
Men No-Gi / Adult / Novice / -169.9 (Welter Weight)
(Saturday)
3-6
Färdig
Daniel Aiello
Blacktie/Futures
Murat ERGESHOV One World Jiu Jitsu Vann på Submission - 03:53
Children Gi (Male) / Beginner / 9 years / -59.9
(Saturday)
Färdig
Luke McLaren
American Top Team Fort Lauderdale
Kaito Yelvington Off The Grid BJJ Vann på Walkover
Children Gi (Male) / Beginner / 9 years / -59.9
(Saturday)
Färdig
Logan Ryan
Renzo Gracie
Vann på Walkover
Luke McLaren American Top Team Fort Lauderdale
Men No-Gi / Adult / Intermediate / -179.9 (Middle Weight)
(Saturday)
7-10
Färdig
Daniel Morrison
John Wai Martial Arts
Vann på Submission - 02:20
Dustin Talvacchia K2 Mixed Martial Arts
Children Gi (Male) / Beginner / 9 years / -59.9
(Saturday)
2-22
Färdig
Kaito Yelvington
Off The Grid BJJ
Vann på Submission - 00:57
Logan Ryan Renzo Gracie
Men No-Gi / Adult / Expert / -169.9 (Welter Weight)
(Saturday)
4-37
Färdig
Gonzalo Ojeda
MMA Masters
Vann på poäng
Sergio Sosa MMA Masters
Men No-Gi / Adult / Intermediate / -139.9 (Bantam Weight)
(Saturday)
5-26
Färdig
Brock Reynolds
Off The Grid BJJ
Pablo Caballero Blacktie/Futures Vann på poäng - 05:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 8 years / -59.9
(Saturday)
Färdig
Hayden Hauserman
Christian Carvalho BJJ-MMA
Berry Nasir St.vil Winners Training Centers Vann på Walkover
Men No-Gi / Adult / Beginner / -189.9 (Light Heavy Weight)
(Saturday)
1-34
Färdig
Jake Huffaker
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 04:00
William Shearon Christian Carvalho BJJ-MMA
Men No-Gi / Adult / Expert / -169.9 (Welter Weight)
(Saturday)
4-38
Färdig
Igor Feliz
Future School of Jiu Jitsu
Vann på Submission - 04:14
Gonzalo Ojeda MMA Masters
Men No-Gi / Adult / Novice / -169.9 (Welter Weight)
(Saturday)
3-7
Färdig
Cheyne Johnson
Off The Grid BJJ
Vann på poäng - 04:00
Shannon Davy Slaughter house fight team mma
Men No-Gi / Adult / Beginner / -189.9 (Light Heavy Weight)
(Saturday)
1-35
Färdig
Dylan Mathis
Jeremiah Rodriguez Blacktie/Futures Vann på Submission - 02:10
Men No-Gi / Adult / Expert / -149.9 (Feather weight)
(Saturday)
7-8
Färdig
Adriano Moraes
American Top Team - Atlanta
Vann på Submission
Bernardo Delibero Carlson Gracie Miami - Ghost Squad
Men No-Gi / Adult / Beginner / -169.9 (Welter Weight)
(Saturday)
1-38
Färdig
Christopher Grove
Blacktie/Futures
Vann via diskvalificering
Stefan Pineda American Top Team
Men No-Gi / Adult / Novice / -199.9 (Cruiser Weight)
(Saturday)
3-10
Färdig
Marcelo Fernandes
Blacktie/Futures
Kevin Hernandez Atos Miami Vann på poäng - 04:00