Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 2)
3-17
Färdig
Caleb Blood
Torres Martial Arts Academy
Vann på Submission - 04:14
James Chevas 3D Martial Arts
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 2)
6-15
Färdig
Beksultan Egenberdiev
10th Planet - Lombard
Vann på poäng - 06:00
William Hill Jr AOA Champion Jiu Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 2)
2-23
Färdig
Muhammad Muzzammil
Infinito BJJ
Vann på poäng - 05:00
Andrew Keyser 10th Planet - Lombard
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 2)
1-24
Färdig
Thomas Hickey
IRON JIU JITSU
Kamil Broda 3D Martial Arts Vann på Submission - 04:43
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 2)
3-18
Färdig
Alexander Seaver
Vann på Submission - 01:16
Vitaliy Pavelko AOA Champion Jiu Jitsu
Men No-Gi / Expert / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Session 2)
5-13
Färdig
Michael Hadden
Bloomington Team one Brazilian jiu-jitsu
Alex Moore Carlson Gracie Team - Merrillville Vann på poäng - 04:00
Teens Gi (Female) / Advanced / 160 - 169.9 / 16-17 years
Anna 2nd Division
—
(Session 2)
2-20
Färdig
Unknown User
Torres Martial Arts Academy
Anna Clara Da Costa Gracie Barra Madison Vann på Submission - 02:32
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 2)
6-18
Färdig
Russell Moorman
10th Planet - Chicago
Vann på poäng - 04:00
Austin Lake Zero Ego
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 2)
4-15
Färdig
Alex Ababii
B1 Brazilian jiu jitsu
Filip Pawlicki Zenith bjj Vann på Submission - 04:13
Teens Gi (Female) / Expert / 120 - 129.9 / 14-15 years
Madison 2nd Division
—
(Session 2)
2-21
Färdig
Sarah Dowling
Powersource Martial Arts
Madison Martinez Maxim Gym Vann på poäng - 04:00
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 2)
1-25
Färdig
Lukas Schrader
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Beau Samaniego G2 BJJ Vann på Submission
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 2)
6-19
Färdig
Daniel Vizcaya
Vianna Brothers
Vann på poäng - 04:00
Tim Guikema Zero Ego
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 2)
1-22
Färdig
Russell Moorman
10th Planet - Chicago
Zachary Khaya TAC TEAM BJJ Vann på poäng - 06:00
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 2)
3-20
Färdig
Aric Abell
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Khalid Canbolat Champion Jiu Jitsu Vann på Submission - 04:54
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 2)
4-16
Färdig
Askar Askar
Midwest Training Center
José Perez G2 BJJ Vann på poäng - 02:31
Men No-Gi / Expert / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Session 2)
2-18
Färdig
Fredo Pimentel
10th planet allentown
Chad Williams Choke-U Vann på poäng - 04:00
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 2)
5-21
Färdig
Chris Odisho
The Academy BJJ - CHICAGO
Ian Hilliard Threshold Martial Arts Vann på poäng - 05:00
Women Gi / Blue / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Session 2)
6-20
Färdig
Stacey Penaflor
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 04:02
Zoey Fischer Carlson Gracie Team
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 2)
4-18
Färdig
Irem Hernandez
Torres Martial Arts Academy
Vann på poäng - 04:47
Ryan Sample Highland Fight Systems
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 2)
2-22
Färdig
Ryan Roth
Vann på Submission - 01:48
Patrick Liston Sauk Valley Jiu-Jitsu
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Session 2)
6-21
Färdig
Timothy Mills
Vann på Submission - 01:37
Alex Moore Carlson Gracie Team - Merrillville
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Session 2)
5-19
Färdig
Tim Guikema
Zero Ego
Alexander Seaver Vann på Submission - 00:14
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 2)
1-27
Färdig
Kamil Broda
3D Martial Arts
Vann via diskvalificering - 01:47
Beau Samaniego G2 BJJ
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 2)
2-24
Färdig
Luis Diaz
Zero Ego
Vann på poäng - 05:00
Greg Gorbatenko Midwest Training Center
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Session 2)
5-16
Färdig
Chad Williams
Choke-U
José Perez G2 BJJ Vann på Submission - 03:33
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 2)
4-17
Färdig
Frank Nanna
10th Planet - Lombard
Zachary Khaya TAC TEAM BJJ Vann på poäng - 05:00
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 2)
1-26
Färdig
Thomas Hickey
IRON JIU JITSU
Lukas Schrader Sauk Valley Jiu-Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Session 2)
6-22
Färdig
Christopher Morgan
GRACIE BARRA (USA)
Fredo Pimentel 10th planet allentown Vann på Submission - 03:30
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 2)
2-25
Färdig
Ryan Roth
Vann på poäng - 05:00
Muhammad Muzzammil Infinito BJJ
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Session 2)
3-21
Färdig
David Torres
Hoosier Academy of Self Defense
Aric Abell Sauk Valley Jiu-Jitsu Vann på Submission - 00:59
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Session 2)
5-20
Färdig
Alexander Joss
Supreme Jiu Jitsu Idriz Redzovic
Alexander Seaver Vann på Submission - 02:35
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 2)
4-20
Färdig
Irem Hernandez
Torres Martial Arts Academy
Vann på poäng - 05:00
Unknown User Carlson Gracie Team - Merrillville