Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years Group 2
(Kids and Teens)
3-54
Färdig
Christopher Stembridge
Rush MMA
London Johnson Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta Vann på poäng - 03:00
Teens Gi (Female) / Intermediate / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
11-53
Färdig
Iris Ritchie
Alliance Acworth
Vann på Submission - 02:52
Emma James AllAmbition BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-51
Färdig
Abram Wallingford
AllAmbition BJJ
Matthew Glaspy ATOS Atlanta Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
10-55
Färdig
CJ Pon
Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Vann på poäng - 03:00
Kacin Thomas Roberto Traven BJJ
Children Gi (Male) / Advanced / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
7-56
Färdig
Jason Cannon Jr
ATOS Atlanta
Vann på Submission - 02:39
Ayden OQuinn Union Team BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
10-53
Färdig
Christopher Carr
Rise Up BJJ
Vann på Submission - 00:38
Ben Maslowski XL VCB Martial Arts Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-53
Färdig
Seth Mayorga
Rise Up BJJ
Bobby Hicks Team NXG Combat Sports Vann på Submission - 02:29
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
Calvin 2nd Division
—
(Kids and Teens)
9-51
Färdig
Noah Pieterick
Rush MMA
Vann på poäng - 03:00
Edward Dougherty Tribe Bjj Team
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-54
Färdig
Xander Vazquez
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Samuel Munden Team Octopus
Teens Gi (Male) / Intermediate / 130 - 144.9 / 14-15 years
Sean Div 1
—
(Kids and Teens)
5-59
Färdig
Sean Philipp Hugh
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Mateo Armstrong PMA Oak Ridge Vann på poäng - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
12-54
Färdig
George Esparza
Blind Fury Jiu Jitsu
Vann på Submission - 03:00
Javohn Cabrera Knuckle up Fitness Douglasville
Teens Gi (Male) / Beginner / 115 - 129.9 / 14-15 years
Tanner 2nd Division
—
(Kids and Teens)
11-52
Färdig
Mack Mayfield
Roberto Traven BJJ
Tanner Whidden Southpaw Fitness Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-55
Färdig
Jackson Grantham
Tribe Bjj Team
Vann på Submission - 01:07
Caiman Bain Verity BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-54
Färdig
Harrison Inglett
Vann på Submission - 01:15
Noah Flores PMA Oak Ridge
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
7-59
Färdig
Joshua McCoy II
Choke-U
Vann på poäng - 03:00
Jaxon Flores Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
3-52
Färdig
James King
Greubel's Mixed Martial Arts
Henry Smith Alliance Atlanta Vann på Submission - 00:36
Children Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-58
Färdig
Reya Timbs-Usher
Independent MMA and Fitness
Angelina Neves Ascension MMA Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
5-57
Färdig
Wyatt Summers
Creighton MMA
Vann på poäng - 01:34
Brandt Gorham Burton Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
Calvin 2nd Division
—
(Kids and Teens)
9-52
Färdig
Nate Pon
Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Julian Coffey Scramble BJJ & Wrestling Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
10-54
Färdig
Dallas Seale
Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 02:40
Gabriel Janones Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
3-53
Färdig
Everett Rose
Rise Up BJJ
Mason Moratin Nucleus Brazilian Jiu-Jitsu Vann på Submission - 00:39
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
Nickole 1st Division
—
(Kids and Teens)
6-51
Färdig
Hunter Jones
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Arnold Wilcher SPARTAK ATL Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-55
Färdig
Tevon Lapping
Gracie Barra South Forsyth
Jacob Hearn Rise Up BJJ Vann på Submission - 00:24
Teens Gi (Female) / Intermediate / 115 - 129.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
11-54
Färdig
Libby Barrett
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Haylie Dupree Ground strike Grappling WarDogs Vann på poäng - 03:00
Teens Gi (Male) / Intermediate / 130 - 144.9 / 14-15 years
Sean Div 1
—
(Kids and Teens)
5-60
Färdig
Aidan Cary
Union Team BJJ
Vann på Submission - 00:46
Sean Philipp Hugh Burton Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
10-56
Färdig
Harris Thomas
Integrity BJJ
Carsten Reum Roberto Traven BJJ Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
Nickole 1st Division
—
(Kids and Teens)
6-52
Färdig
Charlie Rivera
Integrity BJJ
Vann på poäng - 03:00
Jackson Sonnemaker Buckhead Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-52
Färdig
Bronson Scarbrough
ATOS Atlanta
Abram Wallingford AllAmbition BJJ Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years Group 2
(Kids and Teens)
3-55
Färdig
Luke Morgan
Rise Up BJJ
Sebastian Sanchez-Vasquez Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 01:48
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 yearsGroup 2
(Kids and Teens)
7-60
Färdig
Jaxson Hughes
Alliance Atlanta
Vann på poäng - 03:00
Lara Zago Ascension MMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
Calvin 2nd Division
—
(Kids and Teens)
9-53
Färdig
Noah Pieterick
Rush MMA
Vann på poäng - 03:00
Carter Nash Ground strike Grappling WarDogs
Children Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-59
Färdig
Kaia Kim
ATOS Atlanta
Jaedyn Skipper Americus Martial Arts Academy Vann på domslut - 03:00