Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 7-8 years
(Kids & Teens Session 1)
5-5
Закінчено
Vincent Perez Rubio
Destiny Health & Mma
Osby Montes Cage Combat Academy Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens Session 1)
1-4
Закінчено
Beau Azevedo
Tyson Senters Samurai Training Center Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 39.9 & Under / 5 years & younger
(Kids & Teens Session 1)
2-2
Закінчено
Theodore Bracamontes
Syndicate MMA
Rogan Sigala Morales Brazilian jiu jitsu academy Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids & Teens Session 1)
7-2
Закінчено
Kaden Luna
Cage Combat Academy
Juan Carlos Lopez Morales Brazilian jiu jitsu academy Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 5-6 years
(Kids & Teens Session 1)
4-2
Закінчено
Caín Ali Tirado
Morales Brazilian jiu jitsu academy
Andre Reynel UFC orange Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 39.9 & Under / 6-7 years
(Kids & Teens Session 1)
10-2
Закінчено
Cruz Montes
Cage Combat Academy
Kylie Chan Carlson Gracie Henderson Won by points - 03:00
Children No-Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens Session 1)
3-1
Закінчено
Lucy Tirres
Joe Stevensons Cobra Kai
Sofia Alcantar Cage Combat Academy Won by points - 03:00
Children No-Gi (Female) / Novice / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids & Teens Session 1)
8-5
Закінчено
Raiana Shepherd
Joe Stevensons Cobra Kai
Won by Disqualification (disqualification) - 00:18
Saray Tejada Aguirres fighting system
Children No-Gi (Male) / Novice / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Kids & Teens Session 1)
Закінчено
ILIJAH NARCISO
FTCC LV
Won by Walkover
Riley Sims Hammerdown Fight Team
Children No-Gi (Female) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids & Teens Session 1)
5-3
Закінчено
McKenzie Linderman
Las Vegas Krav Maga
Layla Ali López Morales Brazilian jiu jitsu academy Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens Session 1)
3-2
Закінчено
Johnny Torres
Joe Stevensons Cobra Kai
Jace Racine Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Kids & Teens Session 1)
9-2
Закінчено
Davin “DOOM” Iiams
Cage Combat Academy
Won by points - 03:00
Renz Soniga NOVA UNIAO LAS VEGAS/ RIVALS BJJ
Children No-Gi (Female) / Novice / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids & Teens Session 1)
8-3
Закінчено
Valentina Aragon
Carlson Gracie BJJ ABQ
Won by points - 03:00
Jewelle Estrada Joe Stevensons Cobra Kai
Children No-Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids & Teens Session 1)
2-5
Закінчено
Lily Tirres
Joe Stevensons Cobra Kai
Shiloh Dowd Carlson Gracie BJJ ABQ Won by Submission - 02:18
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids & Teens Session 1)
4-4
Закінчено
Seth Stoll
Joe Stevensons Cobra Kai
Won by points - 03:00
Ezekiel Pineda Cage Combat Academy
Children No-Gi (Male) / Novice / 130 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens Session 1)
10-5
Закінчено
Fabian Chin
Cage Combat Academy
Won by points - 03:00
Arsen Lusikyan Freestyle MMA Las Vegas
Children No-Gi (Female) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids & Teens Session 1)
5-4
Закінчено
Lali Cruz
(No academy)
Won by points - 03:00
Elise Jerrel ODINS HALLS BJJ
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens Session 1)
1-6
Закінчено
MICHAEL URIAS
Studio 33
Won by points - 03:00
Tyson Senters Samurai Training Center
Children No-Gi (Male) / Novice / 90 - 99.9 / 8-9 years
Nico 2nd Division
—
(Kids & Teens Session 1)
6-6
Закінчено
Nico Smith
Studio 33
Won by points - 03:00
Austin Weed Cage Combat Academy
Children Gi (Male) / Novice / 39.9 & Under / 5 years & younger
(Kids & Teens Session 1)
3-3
Закінчено
Rogan Sigala
Morales Brazilian jiu jitsu academy
Troy Keoveunxay Leon Jiu jitsu training center Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Kids & Teens Session 1)
9-3
Закінчено
ILIJAH NARCISO
FTCC LV
Won by points - 03:00
Diem Hernandez Ramos ODINS HALLS BJJ
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids & Teens Session 1)
4-5
Закінчено
Cole Archuleta
Joe Stevensons Cobra Kai
Eli Walker ODINS HALLS BJJ Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 7-8 years
(Kids & Teens Session 1)
5-6
Закінчено
Romen Ramos
Cage Combat Academy
Parker Save Joe Stevensons Cobra Kai Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids & Teens Session 1)
7-3
Закінчено
Noah Gutierrez
Cage Combat Academy
Won by points - 03:00
Jax Juliano Drysdale/Zenith
Children Gi (Male) / Novice / 100 - 109.9 / 8-9 years
(Kids & Teens Session 1)
8-7
Закінчено
Antonio Islas
Morales Brazilian jiu jitsu academy
Raiden Shepherd Joe Stevensons Cobra Kai Won by points - 03:00
Children No-Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids & Teens Session 1)
2-6
Закінчено
Isla Fernandez
Carlson Gracie Henderson
Won by points
Lily Tirres Joe Stevensons Cobra Kai
Children Gi (Male) / Novice / 39.9 & Under / 5 years & younger
(Kids & Teens Session 1)
3-4
Закінчено
Elias Clarke
Honor Roll Brazilian Jiu Jitsu
Theodore Bracamontes Syndicate MMA Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 170 & Over / 10-11 years
(Kids & Teens Session 1)
9-7
Закінчено
Victor (Eloy) Valdez
Carlson Gracie BJJ ABQ
Thomas Black Atlas Grappling Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens Session 1)
1-5
Закінчено
Bronx Courtney
Cage Combat Academy
Won by points - 03:00
Dallin Lydiksen ODINS HALLS BJJ
Children Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 5-6 years
(Kids & Teens Session 1)
10-8
Закінчено
Rocky Montoya
Cage Combat Academy
Won by points - 03:00
Andre Reynel UFC orange
Children No-Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Kids & Teens Session 1)
5-9
Закінчено
Unknown User
Team KO Farmersville
Won by points - 03:00
Mayleigh Bennett GARY GRATE BRAZILIAN JIU-JITSU ACADEMY
Children No-Gi (Female) / Novice / 90 - 99.9 / 8-9 years
Aurora 2nd Division
—
(Kids & Teens Session 1)
7-9
Закінчено
Aurora Garcia
Journeys Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Ryder Wooton ODINS HALLS BJJ