Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Novice / 120 - 129.9 / 8-9 years
Luca 1st division
—
(Kids and Teens)
7-20
Закінчено
Jase Sanders
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Luca Stegagno Alex Daltro Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
10-12
Закінчено
Cole Shuster
ZR Team NC
Bryce Banares Tribe Bjj Team Won by Submission - 00:29
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-21
Закінчено
Amera Clark
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Bailey Wilson Fight Sports Cherokee (Canton BJJ) Won by Submission - 01:40
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
1-17
Закінчено
Granger Barrett
Team NXG Combat Sports
Ian McCallie Agoge Combatives Won by Submission - 01:14
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
Ayden & Elijah 2nd Division
—
(Kids and Teens)
3-20
Закінчено
Jace Elkins
Gracie Barra Columbus
Jonathan Thompson Integrity BJJ Won by points - 03:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-17
Закінчено
Tiffany Flores
Carlson Gracie Team
Bailey Rourke Gracie Barra Columbus Won by points - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
8-18
Закінчено
Josiah Coryell
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Won by points - 03:00
Garret Slaughter LionHeart Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
Закінчено
Jacob Stevens
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Won by Walkover
Landon Hageman Ascension MMA Alpharetta
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-15
Закінчено
Kyzer Davidson
Scramble BJJ & Wrestling
Finn Rivera Integrity BJJ Won by Submission - 01:57
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
5-22
Закінчено
Nolan Wiggins
SBG Birmingham
Won by points - 03:00
Ty Stephens Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Children No-Gi (Female) / Expert / 90 - 99.9 / 10-11 years
Natalie 2nd Division
—
(Kids and Teens)
10-14
Закінчено
Natalie Lippstreu
Alliance Acworth
Won by points - 04:00
Selah Clark Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Teens Gi (Male) / Novice / 140 - 149.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
8-21
Закінчено
Connor Rowell
Scramble BJJ & Wrestling
Won by Submission - 01:32
Kaedon Back Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Children Gi (Male) / Novice / 170 & Over / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-21
Закінчено
Caleb Sarvis
Rolling Panda BJJ
Won by Disqualification (disqualification) - 01:24
Anthony Pineda X3 sports
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-23
Закінчено
Olivia Beatty
ATOS Atlanta
Won by points - 03:00
Bailey Wilson Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-19
Закінчено
Ava Frey
WARRIOR BJJ
Won by Decision - 03:00
Reagan Hill RMA Jiu Jitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-15
Закінчено
Hayzen Rittenhouse
Team Roberto Traven
Won by points - 03:00
Charlie Rivera Integrity BJJ
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
1-19
Закінчено
Ryland Armentrout
Gracie Barra Columbus
Aiden Nam Nova Uniao Atlanta Won by points - 02:56
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-16
Закінчено
Onur Tufangil
Ascension MMA
Matthew Glaspy ATOS Atlanta Won by points - 03:00
Children Gi (Female) / Novice / 160 - 169.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-22
Закінчено
Autumn Cobb
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Gabriella Bond Wolfhunter JiuJitsu Club
Children Gi (Male) / Advanced / 60 - 69.9 / 10-11 years
Vidal 1st dicision
—
(Kids and Teens)
9-20
Закінчено
Jacob Brooks
Kioto BJJ Chatt
Vidal Rivera Gracie Barra Columbus Won by Submission - 00:21
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-22
Закінчено
Reya Timbs-Usher
Amera Clark Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 8-9 years
Cooper 2nd Division
—
(Kids and Teens)
5-25
Закінчено
Cooper Wood
Gracie Barra Columbus
Molly Dwyer Team NXG Combat Sports Won by Decision - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
1-18
Закінчено
Ian McCallie
Agoge Combatives
Brayden Kawell RMA Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
Harris 2nd Division
—
(Kids and Teens)
6-17
Закінчено
Joseph Dennis
Team NXG Combat Sports
Ana Sharp Agoge Combatives Won by Submission - 01:05
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
Ayden & Elijah 2nd Division
—
(Kids and Teens)
3-21
Закінчено
Jonathan Thompson
Integrity BJJ
Ayden O’Quinn Union Team BJJ Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 140 - 149.9 / 12-13 years
Gabriel 2nd Division
—
(Kids and Teens)
10-15
Закінчено
Alistair Miller
Pooler BJJ
Tristan Parris Fight Sports Cherokee (Canton BJJ) Won by points - 04:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-21
Закінчено
Jet Shaul
Alliance Acworth
Jase Moore Tribe BJJ Won by points - 03:00
Children Gi (Female) / Novice / 140 - 149.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
7-23
Закінчено
Peyton Smith
ODSY Jiu-Jitsu
Maleah Harbin Team Doan Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
2-18
Закінчено
Adam Selman
Scramble BJJ & Wrestling
Emmitt Langley Drysdale/Zenith Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
5-23
Закінчено
Serenity McAlexander
Knuckle up Fitness Douglasville
Won by points - 03:00
Ty Stephens Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
1-20
Закінчено
Cardin Edwards
Gracie Barra Columbus
Won by Submission - 00:33
Dalton Stevens Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
Ayden & Elijah 2nd Division
—
(Kids and Teens)
3-22
Закінчено
Elijah Mitchum
Gracie Barra Columbus
Jude Escobar ATOS Atlanta Won by points - 03:00