Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens Gi (Female) / Expert / 60 - 64.9 / 16 years
(Kids and Teens)
10-16
Finished
Nele Scholl
NS Brotherhood Frankfurt
QUENEE Alycia ASC59 Won by points - 04:00
Women Gi / Blue / 50 - 54.9 (Straw Weight) / Master (30+)
(Kids and Teens)
11-17
Finished
Songül Atmaca
Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Won by Submission - 03:21
Laurence Floener Aguilera Jiu Jitsu Luxembourg
Children Gi (Male) / Expert / 20 - 24.9 / 8 years
Ulysses 1st div. - SB
—
(Kids and Teens)
6-18
Finished
Ulysses Sanner
Matrix Jiu-Jitsu
Won by Submission - 03:23
Kilian Riedel CheckMat Franconia
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 74.9 / 17 years
Kacper Harasimczuk - 2nd Division// Maksim & Termuulen 1st Division//JH
—
(Kids and Teens)
7-10
Finished
Temuulen Gantulga
Buschkamp Bros
Maksim Schaubert Integra Fight Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 10 years
Enzo's 1st Div. - SB
—
(Kids and Teens)
1-14
Finished
Jack Lovallo
Team Hohenfels BJJ
HLIEB SOBOL Academy MMA Damask Won by Submission - 01:03
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 11 years
(Kids and Teens)
4-20
Finished
Lukáš Kaňka
Amir Kahale Team Nogueira Dubai Won by Submission - 00:57
Children Gi (Female) / Beginner / 25 - 29.9 / 7 years
(Kids and Teens)
2-18
Finished
Chloe Morey
Matrix Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Karla Wettmarshausen BERSERKERS TEAM
Children Gi (Male) / Intermediate / 45 - 49.9 / 13 years
(Kids and Teens)
3-12
Finished
Mathéo Branly
ASC59
Won by points - 03:00
Otakar Šuchma Gorila MMA
Women Gi / White / 50 - 54.9 (Straw Weight) / Master (30+)
(Kids and Teens)
11-20
Finished
Oxana Gorbenko
M-1 SELECTION
Simona Rinkova Jungle Bjj Won by points - 04:00
Children Gi (Male) / Expert / 40 - 44.9 / 10 years
(Kids and Teens)
8-16
Finished
Marsel Fazlic
Nippon Training Schweiz
Won by points - 04:00
Ryan Pooler CheckMat Franconia
Children Gi (Male) / Intermediate / 20 - 24.9 / 7 years
Winner of INT to compete in EXP // RG
—
(Kids and Teens)
1-17
Finished
Ryan Mansoori
Polar Jiu Jitsu Team
Won by points - 03:00
Denis Stejskal
Teens Gi (Male) / Expert / 50 - 54.9 / 14 years
(Kids and Teens)
9-22
Finished
Marek Košťák
Gorila MMA
ARTEM MATVIIETS Academy MMA Damask Won by points - 04:00
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 9 years
Elia's 1st div. - JR
—
(Kids and Teens)
6-21
Finished
Elias Glezman
Arena Aschaffenburg
Joël Noten Gracie Barra Utrecht Won by points - 04:00
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 54.9 / 13 years
(Kids and Teens)
9-17
Finished
Ethan Forrez
ASC59
Won by Submission - 00:12
Dean Pepic Roger Gracie Academy Switzerland Team Strikezone
Children Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 10 years
Enzo's 1st Div. - SB
—
(Kids and Teens)
Finished
Jack Lovallo
Team Hohenfels BJJ
Won by Walkover
Lasse Finn Rückauer Polar Jiu Jitsu Team
Women Gi / White / 65 - 69.9 (Feather Weight) / Adult
(Kids and Teens)
12-16
Finished
Maria Gottlob
La Familia Fightclub Halle
Won by points
Finja Wichers CheckMat Franconia
Children Gi (Female) / Beginner / 20 - 24.9 / 7 years
Mia's 1st Div. - SB
—
(Kids and Teens)
2-21
Finished
Mia Ryan
Tone Up C&F
Selena Zrnic Mma Spirit Won by Submission - 02:05
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 54.9 / 13 years
(Kids and Teens)
5-12
Finished
Cihan Karakurt
Pyranha MMA
Ellen Domnick Buschkamp Bros Won by points - 03:00
Children Gi (Female) / Expert / 35 - 39.9 / 10 years
(Kids and Teens)
4-18
Finished
Neele Stübe
Berserkers Team Magdeburg
Won by points - 04:00
Delina Mansoori Polar Jiu Jitsu Team
Teens Gi (Male) / Novice / 70 - 74.9 / 15 years
(Kids and Teens)
7-15
Finished
Ogi Stamenovic
TeamXtreme
Kristofer Lang GFT Ludwigshafen Won by points - 03:00
Women Gi / Blue / 50 - 54.9 (Straw Weight) / Master (30+)
(Kids and Teens)
11-18
Finished
Barbara Soos
Alpha
Won by Submission - 04:00
Laurence Floener Aguilera Jiu Jitsu Luxembourg
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 54.9 / 13 years
(Kids and Teens)
9-19
Finished
Laurean Mihu
CheckMat Franconia
Sami Kahale Team Nogueira Dubai Won by Submission - 01:25
Children Gi (Male) / Expert / 25 - 29.9 / 9 years
(Kids and Teens)
3-16
Finished
Mark Gärtner
Integra Fight
VITALII ZADVORNYI Academy MMA Damask Won by points - 04:00
Children Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 10 years
Enzo's 1st Div. - SB
—
(Kids and Teens)
1-15
Finished
HLIEB SOBOL
Academy MMA Damask
Won by points - 03:00
Enzo Dos Santos Silva ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 54.9 / 13 years
(Kids and Teens)
9-18
Finished
Ethan Forrez
ASC59
Won by Submission - 01:51
Matheus FIDELIS SARAPU Carlson Gracie Luxembourg
Children Gi (Male) / Expert / 20 - 24.9 / 8 years
Ulysses 1st div. - SB
—
(Kids and Teens)
6-19
Finished
Wissam Nazzal
JII ON DU
Won by Submission - 01:42
Filip Chelchowski Lets roll bjj
Teens No-Gi (Female) / Intermediate / 45 - 49.9 / 15 years
(Kids and Teens)
2-24
Finished
Eliška Šafářová
Clube de Jiu Jitsu Pitbull Czech Republic
Won by points - 03:00
Esmanur Karakurt Pyranha MMA
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 11 years
(Kids and Teens)
4-21
Finished
Amir Kahale
Team Nogueira Dubai
Won by points - 04:00
Willem Anhuth GFTeam Berlin
Women Gi / White / 55 - 59.9 (Fly Weight) / Adult
(Kids and Teens)
12-13
Finished
Nele Scholl
NS Brotherhood Frankfurt
Tania Brix CSA.dk Won by Submission - 02:41
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 9 years
Elia's 1st div. - JR
—
(Kids and Teens)
6-22
Finished
Ryker Hicks
Matrix Jiu-Jitsu
Won by Submission - 03:17
SELMA SAIT OUERSIGHNI Elite Jiujitsu Team
Children Gi (Male) / Beginner / 45 - 49.9 / 12 years
(Kids and Teens)
5-13
Finished
Anton Fogus
Talon Sells Alpha / Team Coelhão Kaiserslautern Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 25 - 29.9 / 7 years
(Kids and Teens)
8-14
Finished
Svea Freyberg
Integra Fight
Arian Krasniqi Fight Bros Freiburg Won by points - 04:00