Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens Gi (Female) / Expert / 60 - 64.9 / 16 years
(Kids and Teens)
10-16
Završeno
Nele Scholl
NS Brotherhood Frankfurt
QUENEE Alycia ASC59 Pobeda po poenima - 04:00
Women Gi / Blue / 50 - 54.9 (Straw Weight) / Master (30+)
(Kids and Teens)
11-17
Završeno
Songül Atmaca
Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Pobedio Završnicom - 03:21
Laurence Floener Aguilera Jiu Jitsu Luxembourg
Children Gi (Male) / Expert / 20 - 24.9 / 8 years
Ulysses 1st div. - SB
—
(Kids and Teens)
6-18
Završeno
Ulysses Sanner
Matrix Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:23
Kilian Riedel CheckMat Franconia
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 74.9 / 17 years
Kacper Harasimczuk - 2nd Division// Maksim & Termuulen 1st Division//JH
—
(Kids and Teens)
7-10
Završeno
Temuulen Gantulga
Buschkamp Bros
Maksim Schaubert Integra Fight Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 10 years
Enzo's 1st Div. - SB
—
(Kids and Teens)
1-14
Završeno
Jack Lovallo
Team Hohenfels BJJ
HLIEB SOBOL Academy MMA Damask Pobedio Završnicom - 01:03
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 11 years
(Kids and Teens)
4-20
Završeno
Lukáš Kaňka
Amir Kahale Team Nogueira Dubai Pobedio Završnicom - 00:57
Children Gi (Female) / Beginner / 25 - 29.9 / 7 years
(Kids and Teens)
2-18
Završeno
Chloe Morey
Matrix Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Karla Wettmarshausen BERSERKERS TEAM
Children Gi (Male) / Intermediate / 45 - 49.9 / 13 years
(Kids and Teens)
3-12
Završeno
Mathéo Branly
ASC59
Pobeda po poenima - 03:00
Otakar Šuchma Gorila MMA
Women Gi / White / 50 - 54.9 (Straw Weight) / Master (30+)
(Kids and Teens)
11-20
Završeno
Oxana Gorbenko
M-1 SELECTION
Simona Rinkova Jungle Bjj Pobeda po poenima - 04:00
Children Gi (Male) / Expert / 40 - 44.9 / 10 years
(Kids and Teens)
8-16
Završeno
Marsel Fazlic
Nippon Training Schweiz
Pobeda po poenima - 04:00
Ryan Pooler CheckMat Franconia
Children Gi (Male) / Intermediate / 20 - 24.9 / 7 years
Winner of INT to compete in EXP // RG
—
(Kids and Teens)
1-17
Završeno
Ryan Mansoori
Polar Jiu Jitsu Team
Pobeda po poenima - 03:00
Denis Stejskal
Teens Gi (Male) / Expert / 50 - 54.9 / 14 years
(Kids and Teens)
9-22
Završeno
Marek Košťák
Gorila MMA
ARTEM MATVIIETS Academy MMA Damask Pobeda po poenima - 04:00
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 9 years
Elia's 1st div. - JR
—
(Kids and Teens)
6-21
Završeno
Elias Glezman
Arena Aschaffenburg
Joël Noten Gracie Barra Utrecht Pobeda po poenima - 04:00
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 54.9 / 13 years
(Kids and Teens)
9-17
Završeno
Ethan Forrez
ASC59
Pobedio Završnicom - 00:12
Dean Pepic Roger Gracie Academy Switzerland Team Strikezone
Children Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 10 years
Enzo's 1st Div. - SB
—
(Kids and Teens)
Završeno
Jack Lovallo
Team Hohenfels BJJ
Pobeda bez borbe
Lasse Finn Rückauer Polar Jiu Jitsu Team
Women Gi / White / 65 - 69.9 (Feather Weight) / Adult
(Kids and Teens)
12-16
Završeno
Maria Gottlob
La Familia Fightclub Halle
Pobeda po poenima
Finja Wichers CheckMat Franconia
Children Gi (Female) / Beginner / 20 - 24.9 / 7 years
Mia's 1st Div. - SB
—
(Kids and Teens)
2-21
Završeno
Mia Ryan
Tone Up C&F
Selena Zrnic Mma Spirit Pobedio Završnicom - 02:05
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 54.9 / 13 years
(Kids and Teens)
5-12
Završeno
Cihan Karakurt
Pyranha MMA
Ellen Domnick Buschkamp Bros Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Female) / Expert / 35 - 39.9 / 10 years
(Kids and Teens)
4-18
Završeno
Neele Stübe
Berserkers Team Magdeburg
Pobeda po poenima - 04:00
Delina Mansoori Polar Jiu Jitsu Team
Teens Gi (Male) / Novice / 70 - 74.9 / 15 years
(Kids and Teens)
7-15
Završeno
Ogi Stamenovic
TeamXtreme
Kristofer Lang GFT Ludwigshafen Pobeda po poenima - 03:00
Women Gi / Blue / 50 - 54.9 (Straw Weight) / Master (30+)
(Kids and Teens)
11-18
Završeno
Barbara Soos
Alpha
Pobedio Završnicom - 04:00
Laurence Floener Aguilera Jiu Jitsu Luxembourg
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 54.9 / 13 years
(Kids and Teens)
9-19
Završeno
Laurean Mihu
CheckMat Franconia
Sami Kahale Team Nogueira Dubai Pobedio Završnicom - 01:25
Children Gi (Male) / Expert / 25 - 29.9 / 9 years
(Kids and Teens)
3-16
Završeno
Mark Gärtner
Integra Fight
VITALII ZADVORNYI Academy MMA Damask Pobeda po poenima - 04:00
Children Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 10 years
Enzo's 1st Div. - SB
—
(Kids and Teens)
1-15
Završeno
HLIEB SOBOL
Academy MMA Damask
Pobeda po poenima - 03:00
Enzo Dos Santos Silva ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 54.9 / 13 years
(Kids and Teens)
9-18
Završeno
Ethan Forrez
ASC59
Pobedio Završnicom - 01:51
Matheus FIDELIS SARAPU Carlson Gracie Luxembourg
Children Gi (Male) / Expert / 20 - 24.9 / 8 years
Ulysses 1st div. - SB
—
(Kids and Teens)
6-19
Završeno
Wissam Nazzal
JII ON DU
Pobedio Završnicom - 01:42
Filip Chelchowski Lets roll bjj
Teens No-Gi (Female) / Intermediate / 45 - 49.9 / 15 years
(Kids and Teens)
2-24
Završeno
Eliška Šafářová
Clube de Jiu Jitsu Pitbull Czech Republic
Pobeda po poenima - 03:00
Esmanur Karakurt Pyranha MMA
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 11 years
(Kids and Teens)
4-21
Završeno
Amir Kahale
Team Nogueira Dubai
Pobeda po poenima - 04:00
Willem Anhuth GFTeam Berlin
Women Gi / White / 55 - 59.9 (Fly Weight) / Adult
(Kids and Teens)
12-13
Završeno
Nele Scholl
NS Brotherhood Frankfurt
Tania Brix CSA.dk Pobedio Završnicom - 02:41
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 9 years
Elia's 1st div. - JR
—
(Kids and Teens)
6-22
Završeno
Ryker Hicks
Matrix Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:17
SELMA SAIT OUERSIGHNI Elite Jiujitsu Team
Children Gi (Male) / Beginner / 45 - 49.9 / 12 years
(Kids and Teens)
5-13
Završeno
Anton Fogus
Talon Sells Alpha / Team Coelhão Kaiserslautern Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 25 - 29.9 / 7 years
(Kids and Teens)
8-14
Završeno
Svea Freyberg
Integra Fight
Arian Krasniqi Fight Bros Freiburg Pobeda po poenima - 04:00