Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens Gi (Male) / Beginner / 99.9 & Under / 14-15 years
Thatcher 1st Division
—
(Kids and Teens)
10-23
Finished
Thatcher Laubach
The Academy of Pensacola
Priscilla Parker Yamane Championship MMA Won by Submission - 00:25
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-26
Finished
Trevor Yates
Panacea Martial Arts
Won by points - 03:00
Cooper Caldwell Gracie Jiu Jitsu Saltillo
Teens No-Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
12-22
Finished
Connor Shumate
LionHeart Academy
Won by Submission - 00:29
Thomas Hough Yamane Championship MMA
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
4-25
Finished
Clayton Bragdon
Auburn Mixed Martial Arts
George Willers Checkmat Gulf Breeze BJJ Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-27
Finished
John Parker Shipman
Checkmat Gulf Breeze BJJ
Won by points - 03:00
Luke Burke Yamane Championship MMA
Children No-Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Cameron 2nd Division
—
(Kids and Teens)
11-21
Finished
Jack Rainer
Yamane Championship MMA
Bradlee Cannon Team Ross Won by Disqualification (disqualification) - 03:39
Teens Gi (Female) / Beginner / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
10-26
Finished
Jaeda Bogusky
Team NXG Combat Sports
Jocelyn Flores Gracie Barra Crestview Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 120 - 129.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
9-26
Finished
Elijah Davis
Panacea Martial Arts
Won by points - 03:00
Behr Sherling Yamane Championship MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
3-26
Finished
Ronan Van Hyning
Gracie Barra Crestview
Won by points - 03:00
Deacon Bardinelli MAGJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
Michael 1st Division
—
(Kids and Teens)
5-25
Finished
Lennox Boyette
Yamane Championship MMA
Won by Disqualification (disqualification) - 00:35
Michael Leggett Team Jucao Chalmette
Children Gi (Female) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
8-27
Finished
Mia Petty
Legends MMA
Won by points - 03:00
Zoe Cuevas American Top Team Gulfport, MS
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-27
Finished
Brexton Hayes
American Top Team D’Iberville, MS
Riley Treadway Rilion Gracie Academy Crestview Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-28
Finished
Lucas House
Checkmat Gulf Breeze BJJ
Luke Burke Yamane Championship MMA Won by Submission - 00:10
Teens Gi (Male) / Beginner / 150 - 159.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
12-23
Finished
Anderson Trejo
R-1 TRAINING DOJO
Won by points - 03:00
Reese Bailey Richardson Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
4-26
Finished
Liam Uplinger
R-1 TRAINING DOJO
Won by points - 03:00
Noah Mallinson Team NXG Combat Sports
Teens Gi (Male) / Beginner / 99.9 & Under / 14-15 years
Thatcher 1st Division
—
(Kids and Teens)
10-24
Finished
Cayden Millender
Bayside Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:55
Thatcher Laubach The Academy of Pensacola
Children Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-29
Finished
Bristol Corey
Panacea Martial Arts
Elaina Forman The Academy of Pensacola Won by Submission - 02:48
Children Gi (Male) / Novice / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
7-25
Finished
Robert Falke-Catledge
Panacea Martial Arts
Bentley Short Yamane Championship MMA Won by points - 03:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 150 - 159.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
12-24
Finished
Jay Lutz
Bayside Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Beau Beck MAGJJ
Children No-Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Cameron 2nd Division
—
(Kids and Teens)
11-22
Finished
Cameron Borden
Legends MMA
Blake Wiggins Yamane Championship MMA Won by Submission - 02:39
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
Thatcher 2nd Division
—
(Kids and Teens)
8-22
Finished
Christopher Borjas
R-1 TRAINING DOJO
Won by Submission - 00:45
Thatcher Laubach The Academy of Pensacola
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-28
Finished
Milo Martinez
Gracie Barra Crestview
Won by Submission - 01:20
Trevor Yates Panacea Martial Arts
Children Gi (Male) / Novice / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
7-26
Finished
Silas Homan
Panacea Martial Arts
Won by points - 03:00
Micah Covington Port City Combat Sports
Children No-Gi (Male) / Beginner / 140 - 149.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-22
Finished
Ryder More-Ward
American Top Team Gulfport, MS
Won by points - 03:00
Hayden Sanders Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
4-23
Finished
Waylon LaJoye
Gracie Barra Crestview
Won by Submission - 02:00
Malakii Davis Team Hopkins
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-32
Finished
Gabriel Burkett
MAGJJ
Won by points - 03:00
Archer Enas BlackSmith Jiu Jitsu
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-30
Finished
Whitney Griffith
Port City Combat Sports
Won by points - 03:00
Abigail Halbert Gracie Barra Crestview
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
Thatcher 2nd Division
—
(Kids and Teens)
8-24
Finished
Rhys Coulter
Team Jucao Gulf Shores Academy
Carter Nash LionHeart Academy Won by Submission - 02:28
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-29
Finished
Riley Treadway
Rilion Gracie Academy Crestview
Maci Baily Panacea Martial Arts Won by Submission - 00:39
Teens Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
10-27
Finished
Cameron Maxwell
Bayside Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:11
Evan Morales Rilion Gracie Academy Crestview
Children Gi (Male) / Novice / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-27
Finished
David Rainer
Yamane Championship MMA
Carter Osborn The Academy of Pensacola Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
Michael 1st Division
—
(Kids and Teens)
5-26
Finished
Kevin Zaporojan
Panacea Martial Arts
Won by points - 03:00
Noah Baily Panacea Martial Arts