Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Purple / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
2-13
Afgelopen
Dillon DuVall
CTA Hillsboro
Gewonnen via Punten - 06:00
Unknown User Northwest Fighting Arts
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
8-19
Afgelopen
Brad Polk
Daniel Priebe
Gewonnen via Punten - 04:00
Brandon Johnson Jean Jacques Machado BJJ Academy
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-16
Afgelopen
Brandon Peck
CTA Hillsboro
John Wallin Daniel Priebe Gewonnen via Overgave - 01:10
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-18
Afgelopen
Jaasiel Diaz
Sunshine Athletics
Gewonnen via Punten - 04:00
Jorge Sanchez Sunshine Athletics
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-17
Afgelopen
Gilberto Olea
Impact Jiu Jitsu Hillsboro
Gewonnen via Overgave - 00:40
Brandon Peck CTA Hillsboro
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
4-19
Afgelopen
Brad Polk
Daniel Priebe
GABRIEL GOMEZ Copperhead Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:20
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-10
Afgelopen
Matthew Hubaud
10th Planet Springfield OR
Gewonnen via Punten - 04:00
Quenton Hansen The Base Jiu Jitsu
Men Gi / Purple / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
Second Division for Tracy D.
—
(Adults)
7-19
Afgelopen
Kody Merris
Enso Jiu Jitsu
Brysen Yoshimori CTA Hillsboro Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:41
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-23
Afgelopen
Aaron Neville
Precision Martial Arts
Christian Thiessen Genesis martial arts Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Men Gi / Purple / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-18
Afgelopen
Aman Kaler
Genesis
Unknown User Sunshine Athletics Gewonnen via Overgave - 02:07
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
1-14
Afgelopen
Brandon Jones
10th Planet Jiu Jitsu Grants Pass
Coby Heath Copperhead Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 04:00
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-25
Afgelopen
Aaron Ecklund
Daniel Priebe
Christian Thiessen Genesis martial arts Gewonnen via Punten - 04:00
Men Gi / Purple / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
First bracket for Leo V.
—
(Adults)
2-15
Afgelopen
Steven Mcmahon
Gewonnen via Overgave - 00:29
Leonardo Vidana Daniel Priebe
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-18
Afgelopen
John Wallin
Daniel Priebe
Gewonnen via Punten - 04:00
Gilberto Olea Impact Jiu Jitsu Hillsboro
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
6-14
Afgelopen
Miles Lewis
Anthony Tilman CTA Hillsboro Gewonnen via Punten - 05:00
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
6-23
Afgelopen
Unknown User
Gewonnen via Overgave - 01:08
Joe Cruz CTA Hillsboro
Men Gi / Purple / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
First bracket for Leo V.
—
(Adults)
2-16
Afgelopen
Kale Holmes
LOTUS ACADEMY
Steven Mcmahon Gewonnen via Overgave - 02:53
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
3-16
Afgelopen
Fernando De Avila
Oregon Pound BJJ/Lepri Brazilian Jiu Jitsu Oregon
Gewonnen via Overgave - 02:52
James Hieb Sunshine Athletics
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-21
Afgelopen
Matthew Hubaud
10th Planet Springfield OR
Gewonnen via Punten - 04:00
Kordell Thompson Genesis martial arts
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-24
Afgelopen
Jesse Howard
Impact Jiu Jitsu Beaverton
Aaron Neville Precision Martial Arts Gewonnen via Overgave - 02:52
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
4-20
Afgelopen
GABRIEL GOMEZ
Copperhead Jiu Jitsu
Christian Thiessen Genesis martial arts Gewonnen via Overgave - 02:50
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
Ask Louis which to run first
—
(Adults)
8-16
Afgelopen
Louis Fulmer
Jean Jacques Machado BJJ Academy
Gewonnen via Punten - 04:00
Andrew Cantu Daniel Priebe
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-21
Afgelopen
Kelso Calderwood
Team Quest
Gewonnen via Punten
Tyler Cade Impact Jiu Jitsu Beaverton
Men Gi / Purple / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
Second bracket for Leo V.
—
(Adults)
2-17
Afgelopen
Wade Sauer
Copperhead Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:14
Leonardo Vidana Daniel Priebe
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-18
Afgelopen
William Seibt
Impact Jiu Jitsu Beaverton
Gewonnen via Punten - 04:00
Coby Heath Copperhead Jiu Jitsu
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
6-24
Afgelopen
Unknown User
Gewonnen via Punten - 05:00
Dustin Keasling Jean Jacques Machado BJJ Academy
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
6-15
Afgelopen
Brian Kreul
LOTUS ACADEMY
Gewonnen via Punten - 05:00
Onkar Heer South Island BJJ
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-22
Afgelopen
Justin Murray
Zenith USA
Gewonnen via Overgave - 02:07
Saul Caro CTA Hillsboro
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-22
Afgelopen
Alton Pettit
Daniel Priebe
Gewonnen via Punten - 04:00
Matthew Hubaud 10th Planet Springfield OR
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
1-19
Afgelopen
Nathanial Phillips
LOTUS ACADEMY
Gewonnen via Punten - 04:00
Morgan McAdams Oregon Triad Brazilian Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-19
Afgelopen
Artem Amogolonov
CTA Hillsboro
Gewonnen via Overgave - 03:36
Coby Heath Copperhead Jiu Jitsu
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-23
Afgelopen
Kelso Calderwood
Team Quest
Justin Murray Zenith USA Gewonnen via Overgave - 02:16