Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Beginner / 140 - 154.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-40
Ferdig
Damien Velez
Darkwolf MMA
Kenes Sugralinov Hellman's Mixed Martial Arts Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5-6 years
(Kids and Teens)
1-33
Ferdig
Jacob Delgado
American Top Team Saint Cloud
Seier ved dommeravgjørelse
Lincoln Githens American Top Team Saint Cloud
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-29
Ferdig
Alejandro Royg
ATT BAGA
Seier med poeng - 03:00
John Palasky Primal Striking and BJJ
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-29
Ferdig
Noah Martins
Base Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Ellis Perez Gracie Barra Lake Nona
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-32
Ferdig
Juan Gomez
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Santiago Pena Fabin Rosa BJJ Orlando Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
11-33
Ferdig
Evin Scott
Gator Family BJJ
Talen Mock Renato Tavares association Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:43
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5-6 years
(Kids and Teens)
1-34
Ferdig
Kareem Akbari
American Top Team - East Orlando
Seier på submission - 00:20
Rayden Diaz Fabin Rosa BJJ Orlando
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
3-35
Ferdig
Unknown User
Senjutsu Martial Arts Academy
Max Martinez TEAM MASTERY FLORIDA Seier på submission - 01:30
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
6-26
Ferdig
Vander Cabingabang
UFC GYM BJ PENN
Jean Hernandez American Top Team Tampa Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-32
Ferdig
Ian Morrow
Gracie Fishhawk
Felix Rodriguez American Top Team Saint Cloud Seier med poeng - 03:00
Teens Gi (Male) / Intermediate / 180 - 199.9 / 16-17 years
Ethan 2nd Division
—
(Kids and Teens)
10-42
Ferdig
Tommy Lopez-Jose
TEAM THIRD LAW
Ethan Rivera RLMA Seier med poeng - 02:59
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-29
Ferdig
Alexander Kinzel-Reviriego
BJJ COACH OVIEDO
Seier med poeng - 03:00
Luke Leib TEAM MASTERY FLORIDA
Children Gi (Female) / Intermediate / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-36
Ferdig
LUCI LATCH
Gracie Barra Celebration
Riverose Brown Fabin Rosa BJJ Orlando Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-33
Ferdig
Abraham Rodriguez
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:24
MATTHEW USQUIANO Mudita Jiu Jitsu
Teens Gi (Male) / Advanced / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
10-43
Ferdig
Bjorn Webber
BJJ Swamp Academy
Seier på submission - 02:10
Isaac Velazquez Central Florida BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 6-7 years
Kai 1st Division
—
(Kids and Teens)
2-31
Ferdig
Levi Yoder
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
KAI EGGEL Off The Grid BJJ
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
11-35
Ferdig
Blake Carter
Fabin Rosa BJJ Orlando
Seier med poeng - 04:00
Jacob Marley Cocoa Beach Fight Club
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-41
Ferdig
Viktor Krywko
TEAM MASTERY FLORIDA
Logan Brown TEAM THIRD LAW Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
8-33
Ferdig
Kylee Lane
American Top Team Tampa
Sophia Reyes Senjutsu Martial Arts Academy Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-34
Ferdig
Dominic Calabria
Future School of Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:54
Emmett Popp Fabin Rosa BJJ Orlando
Children Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-34
Ferdig
Scout Burk
Off The Grid BJJ
Kyzli Santiago Brazilian Top Team Orlando Seier på submission - 00:10
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-30
Ferdig
Carter Bermudez
Darkwolf MMA
Seier med poeng - 03:00
John Palasky Primal Striking and BJJ
Children Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-37
Ferdig
Aleighana Welch
Darkwolf MMA
Jacy Sullivan De La Riva Tampa Bay Seier på submission - 01:39
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
Ferdig
Logan El Paletero Molina
GRACIE TAMPA SOUTH
Xander Quackenbush Off The Grid BJJ Seier på Walkover - 01:06
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
7-38
Ferdig
ALICE EGGEL
Off The Grid BJJ
Seier på submission - 02:35
Ayana Alhadeff The Jungle MMA & Fitness
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
Colton 1st Division
—
(Kids and Teens)
5-30
Ferdig
Brandon Boyer
De La Riva Tampa Bay
Alejandro Royg ATT BAGA Seier med poeng - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
11-34
Ferdig
Brooksen Chancelor
Gracie Barra Celebration
Seier på submission - 03:25
Evin Scott Gator Family BJJ
Teens Gi (Female) / Intermediate / 100 - 114.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
10-44
Ferdig
Katia Rich
Primal Striking and BJJ
Ava Courtney Darkwolf MMA Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
8-36
Ferdig
Yusuf Ahmed
Carlson Gracie Central Florida
Leonardo Godinho Sharkboy Base Martial Arts Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years Group 2
(Kids and Teens)
2-32
Ferdig
Gabriel Angell
Carlson Gracie Central Florida
Seier med poeng - 03:00
Isaac Deskins Fabin Rosa BJJ Orlando
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-32
Ferdig
MASEN CRESPO
Luiz Palhares
Seier med poeng - 03:00
Joe Johnson Luiz Palhares
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
1-38
Ferdig
Benjamin Dougherty-King
Relic Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:28
Connor Mellen Kaiju Jiujitsu