Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Beginner / 140 - 154.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-40
Finito
Damien Velez
Darkwolf MMA
Kenes Sugralinov Hellman's Mixed Martial Arts Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5-6 years
(Kids and Teens)
1-33
Finito
Jacob Delgado
American Top Team Saint Cloud
Won by Decision
Lincoln Githens American Top Team Saint Cloud
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-29
Finito
Alejandro Royg
ATT BAGA
Won by points - 03:00
John Palasky Primal Striking and BJJ
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-29
Finito
Noah Martins
Base Martial Arts
Won by points - 03:00
Ellis Perez Gracie Barra Lake Nona
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-32
Finito
Juan Gomez
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Santiago Pena Fabin Rosa BJJ Orlando Won by Decision - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
11-33
Finito
Evin Scott
Gator Family BJJ
Talen Mock Renato Tavares association Won by Disqualification (disqualification) - 00:43
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5-6 years
(Kids and Teens)
1-34
Finito
Kareem Akbari
American Top Team - East Orlando
Won by Submission - 00:20
Rayden Diaz Fabin Rosa BJJ Orlando
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
3-35
Finito
Unknown User
Senjutsu Martial Arts Academy
Max Martinez TEAM MASTERY FLORIDA Won by Submission - 01:30
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
6-26
Finito
Vander Cabingabang
UFC GYM BJ PENN
Jean Hernandez American Top Team Tampa Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-32
Finito
Ian Morrow
Gracie Fishhawk
Felix Rodriguez American Top Team Saint Cloud Won by points - 03:00
Teens Gi (Male) / Intermediate / 180 - 199.9 / 16-17 years
Ethan 2nd Division
—
(Kids and Teens)
10-42
Finito
Tommy Lopez-Jose
TEAM THIRD LAW
Ethan Rivera RLMA Won by points - 02:59
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-29
Finito
Alexander Kinzel-Reviriego
BJJ COACH OVIEDO
Won by points - 03:00
Luke Leib TEAM MASTERY FLORIDA
Children Gi (Female) / Intermediate / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-36
Finito
LUCI LATCH
Gracie Barra Celebration
Riverose Brown Fabin Rosa BJJ Orlando Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-33
Finito
Abraham Rodriguez
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:24
MATTHEW USQUIANO Mudita Jiu Jitsu
Teens Gi (Male) / Advanced / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
10-43
Finito
Bjorn Webber
BJJ Swamp Academy
Won by Submission - 02:10
Isaac Velazquez Central Florida BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 6-7 years
Kai 1st Division
—
(Kids and Teens)
2-31
Finito
Levi Yoder
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
KAI EGGEL Off The Grid BJJ
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
11-35
Finito
Blake Carter
Fabin Rosa BJJ Orlando
Won by points - 04:00
Jacob Marley Cocoa Beach Fight Club
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-41
Finito
Viktor Krywko
TEAM MASTERY FLORIDA
Logan Brown TEAM THIRD LAW Won by points - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
8-33
Finito
Kylee Lane
American Top Team Tampa
Sophia Reyes Senjutsu Martial Arts Academy Won by Decision - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-34
Finito
Dominic Calabria
Future School of Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:54
Emmett Popp Fabin Rosa BJJ Orlando
Children Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-34
Finito
Scout Burk
Off The Grid BJJ
Kyzli Santiago Brazilian Top Team Orlando Won by Submission - 00:10
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-30
Finito
Carter Bermudez
Darkwolf MMA
Won by points - 03:00
John Palasky Primal Striking and BJJ
Children Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-37
Finito
Aleighana Welch
Darkwolf MMA
Jacy Sullivan De La Riva Tampa Bay Won by Submission - 01:39
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
Finito
Logan El Paletero Molina
GRACIE TAMPA SOUTH
Xander Quackenbush Off The Grid BJJ Won by Walkover - 01:06
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
7-38
Finito
ALICE EGGEL
Off The Grid BJJ
Won by Submission - 02:35
Ayana Alhadeff The Jungle MMA & Fitness
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
Colton 1st Division
—
(Kids and Teens)
5-30
Finito
Brandon Boyer
De La Riva Tampa Bay
Alejandro Royg ATT BAGA Won by points - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
11-34
Finito
Brooksen Chancelor
Gracie Barra Celebration
Won by Submission - 03:25
Evin Scott Gator Family BJJ
Teens Gi (Female) / Intermediate / 100 - 114.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
10-44
Finito
Katia Rich
Primal Striking and BJJ
Ava Courtney Darkwolf MMA Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
8-36
Finito
Yusuf Ahmed
Carlson Gracie Central Florida
Leonardo Godinho Sharkboy Base Martial Arts Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years Group 2
(Kids and Teens)
2-32
Finito
Gabriel Angell
Carlson Gracie Central Florida
Won by points - 03:00
Isaac Deskins Fabin Rosa BJJ Orlando
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-32
Finito
MASEN CRESPO
Luiz Palhares
Won by points - 03:00
Joe Johnson Luiz Palhares
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
1-38
Finito
Benjamin Dougherty-King
Relic Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:28
Connor Mellen Kaiju Jiujitsu