Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-21
Ferdig
Jesus Quintanar
10th Planet Jiu Jitsu Daly City
Alexander Y Rojas 10th Planet Walnut Creek Seier på submission - 02:02
Men No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
3-10
Ferdig
Raul Rosas
Antione Gibson Cassio Werneck Jiu Jitsu Seier på submission - 02:15
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
10-18
Ferdig
Paul Kaufman
LOTUS ACADEMY
Joaquin Holmes 10th Planet Jiu Jitsu Grants Pass Seier på submission - 02:26
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-18
Ferdig
Jacob Hodge
Lost Boys MMA
Seier med poeng - 04:00
Diego Basulto Cassio Werneck Jiu Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-20
Ferdig
Steven Mundt
10th Planet Walnut Creek
Antonio Ibarra Stand Alone MMA (Chico) Seier på submission - 02:57
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-17
Ferdig
MICHAEL BEAR BARRON BARTOLOTTI
Institute of Combat
Andre Costa Mendo Training Center Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:51
Men No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
3-9
Ferdig
Caleb Stecker
10th Planet Jiu Jitsu Grants Pass
Seier på submission - 01:38
Bakdaulet Abekenov Qazaqstan Top Team: Kazhymukan academy
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-16
Ferdig
Nik Darmali
Bay Jiu Jitsu
Cole Denny NorCal Fighting Alliance Seier med poeng - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-20
Ferdig
Bernardino Cruz
New Wave MMA
Seier med poeng - 05:00
Chandler Ivory Ralph Gracie Vacaville Jiu-Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
10-19
Ferdig
Armin Safiari
10th Planet Walnut Creek
Justin Turner 10th Planet Jiu Jitsu San Mateo Seier på submission - 01:03
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Adults)
9-21
Ferdig
Meredith Peterson
Strive Jiu-Jitsu & Fitness Academy
Seier på submission - 00:34
Joanne Terranova Combat sport and fitness 2
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
Ferdig
Michael Maynard
Knoxx Gym
Chris Vickers 10th Planet Walnut Creek Seier på Walkover
Women Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-25
Ferdig
Zipporah Rivas
701 United
Seier med poeng - 04:00
Stephanie Borchers Ralph Gracie Vacaville Jiu-Jitsu
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-22
Ferdig
Rob Light
Stand Alone MMA (Chico)
Seier med poeng - 04:00
Victor Orochena Bushido Team Jarquin
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
3-19
Ferdig
Thomas Meyer
Bay Jiu Jitsu
Angelo Westmacott Team Santos Seier på submission - 03:59
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-17
Ferdig
Callum Morrison
Institute of Combat
Seier med poeng - 04:00
Staz Christo FTCC LV
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-17
Ferdig
Ryan Dumatol
Bay Area Fight Academy
Seier på submission - 02:36
Spencer Choi Serao Academy
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
Jonathon 2nd Division
—
(Adults)
6-23
Ferdig
Sterling Albury
Ralph Gracie San Francisco
Seier med poeng - 04:00
Logan Katka Stand Alone MMA (Chico)
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
8-20
Ferdig
Venya Barinov
GRACIE FIGHTER
Dylan Peters 10th Planet Oakland Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
Ferdig
Ron Mendoza
Nick Diaz Academy
Seier på Walkover
Gabriel Castrillo
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
2-19
Ferdig
Alan Bauermeister
NCFA
James Wolz-Romberger Samurai Brazilian Jiu Jitsu Seier på Walkover
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
2-22
Ferdig
Justin Oliver
Institute of Combat
Albert Orozco 10th Planet Jiu Jitsu Seier på Walkover
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
4-22
Ferdig
Luke O'Donovan
Pacific Ring Sports
Ethan Hardgrave Samurai Brazilian Jiu Jitsu Seier på submission - 04:02
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
8-21
Ferdig
Clinton Welch
GARY GRATE BRAZILIAN JIU-JITSU ACADEMY
Corbin Bilund 10th Planet Jiu Jitsu Seier på submission - 01:45
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
3-20
Ferdig
Daniil Nguen
Denny Prokopos Bjj
Seier på submission - 01:08
Robert Lytle 10th Planet Walnut Creek
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
2-20
Ferdig
Isiah Macabalitao
Frank Chen 10th Planet Jiu Jitsu San Mateo Seier på submission - 01:52
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-21
Ferdig
Paul Bernacchio
Ferreira Family Fight Academy
Albert Vallejo New Wave MMA Seier på Walkover
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
1-23
Ferdig
Ron Mendoza
Nick Diaz Academy
Evan Mehl COALITION 95 Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
Paul 2nd Division
—
(Adults)
5-19
Ferdig
Spencer Choi
Serao Academy
Paul Endisch Tactica BJJ Seier med poeng - 01:48
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-19
Ferdig
Cole Denny
NorCal Fighting Alliance
Seier med poeng - 04:00
Tyler Hoh SFSU BJJ & Striking
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
10-22
Ferdig
Jared Kay
Ralph Gracie
Seier med poeng - 05:00
James Wolz-Romberger Samurai Brazilian Jiu Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
3-21
Ferdig
Tommy Pawloski
Charles Gracie Modesto
Seier med poeng - 04:00
Justin Lee