Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-13
Ferdig
Dale Montemurro
LCCT
Seier med poeng - 04:00
Alex Lapitan Carlson Gracie Team
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
Nathan 2nd Division
—
(Session 1)
1-15
Ferdig
Nathan Duffield
No Team
Seier på submission - 00:36
Tyler Pochordo Carlson Gracie Channahon
Children No-Gi (Male) / Advanced / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Session 1)
4-11
Ferdig
Maya Garcia
10th Planet - Lombard
Seier på submission - 00:42
Cael Lyons Sauk Valley Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 12-13 years
Jayden 1st Division
—
(Session 1)
5-19
Ferdig
Jesse Morales
MMA Stop - Clay Guida
Luke Bubacz UofGF/New Lenox Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 80 - 89.9 / 8-9 years
Kamdyn 2nd Division
—
(Session 1)
3-14
Ferdig
Kamdyn Schwarz
LCCT BJJ
Seier med poeng - 03:00
Adam Moscosa UFC Gym Ricardo Lamas
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 1)
2-16
Ferdig
Elijah Bell
UofGF/New Lenox
Tyler Quarles Carlson Gracie Team Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Session 1)
1-16
Ferdig
Beau Corum
Island Jiu Jitsu Michigan
Seier på submission - 01:38
Lee Tegel Bjj x Yoga
Children No-Gi (Male) / Advanced / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Session 1)
4-12
Ferdig
Cohen Sweely
Carlson Gracie Channahon
Seier med poeng - 03:00
Maya Garcia 10th Planet - Lombard
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-15
Ferdig
Cristiano Martinez
Seier med poeng - 03:00
Rowan Kerr Northern Illinois Combat Club
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Session 1)
5-22
Ferdig
Gracie Stover
Torres Martial Arts Academy
Seier med poeng - 03:00
Tyler Tegel Bjj x Yoga
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-14
Ferdig
Ryan Wicks
UofGF/New Lenox
Seier med poeng - 04:00
Mila Conrad Carlson Gracie Team
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 1)
2-17
Ferdig
Logan Thibodeau
Tenfold BJJ Academy
Seier med poeng - 03:00
Vinny Galatte Carlson Gracie Team
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Joshua 1st Division
—
(Session 1)
4-13
Ferdig
Cohen Nelson
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Kaleb Zahn Areté Martial Arts Academy Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Session 1)
1-17
Ferdig
Sairah Barense
ROL Academy of Jiu Jitsu
SOPHIA TRUHLAR Carlson Gracie Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Advanced / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 1)
5-23
Ferdig
SIMON TRUHLAR
Carlson Gracie
Seier med poeng - 03:00
Guadalupe Olea Torres Martial Arts Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Session 1)
3-18
Ferdig
Nolan Avis
Premier Jiu Jitsu Academy
Raiden Terry Carlson Gracie Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
Alex 1st Division
—
(Session 1)
6-17
Ferdig
Alex Wicks
UofGF/New Lenox
Leonid REYNA Carlson Gracie Team - Maxim Gym Seier med poeng - 04:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Joshua 1st Division
—
(Session 1)
4-14
Ferdig
Joshua Hurd
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Ariana Baier MMA Stop Fitness Clay Guida Seier på submission - 01:30
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-20
Ferdig
Kendrick Kerr
Northern Illinois Combat Club
Seier med poeng - 03:00
Cristiano Agostinelli Premier Jiu Jitsu Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 1)
2-18
Ferdig
Zachary Zeffield
Clay Guida's MMA Stop
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Tyler Quarles Carlson Gracie Team
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
5-24
Ferdig
AVA STROHFUS
NICC
ISABELLA TRUHLAR Carlson Gracie Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-16
Ferdig
Dale Montemurro
LCCT
Ryan Wicks UofGF/New Lenox Seier med poeng - 04:00
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
Tyler 1st Division
—
(Session 1)
4-17
Ferdig
Luke Williams
Choke-U
Amanecer Thorpe 3D Martial Arts Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Session 1)
1-18
Ferdig
Tiffany Flores
Carlson Gracie Team
Seier med poeng - 01:17
Sairah Barense ROL Academy of Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-16
Ferdig
Kamdyn Schwarz
LCCT BJJ
Seier med poeng - 03:00
Rowan Kerr Northern Illinois Combat Club
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 1)
2-19
Ferdig
Logan Thibodeau
Tenfold BJJ Academy
Seier med poeng - 03:00
A'cori Wilson Team Combatzone
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-15
Ferdig
Alex Lapitan
Carlson Gracie Team
Seier med poeng - 04:00
Mila Conrad Carlson Gracie Team
Children Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Session 1)
1-19
Ferdig
SOPHIA TRUHLAR
Carlson Gracie
Tiffany Flores Carlson Gracie Team Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 150 - 159.9 / 10-11 years
(Session 1)
5-25
Ferdig
Ehmiliano Delgado
IRON JIU JITSU
Seier med poeng - 03:00
Reily Wilson 3D Martial Arts
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Joshua 1st Division
—
(Session 1)
4-15
Ferdig
Cohen Nelson
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Joshua Hurd Sauk Valley Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Session 1)
3-19
Ferdig
Khloe Abell
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Nolan Avis Premier Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-22
Ferdig
Evan Jacobsen
Clay Guida's MMA Stop
Seier på submission - 02:00
Dayton Tegel Bjj x Yoga