Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-13
Закінчено
Dale Montemurro
LCCT
Won by points - 04:00
Alex Lapitan Carlson Gracie Team
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
Nathan 2nd Division
—
(Session 1)
1-15
Закінчено
Nathan Duffield
No Team
Won by Submission - 00:36
Tyler Pochordo Carlson Gracie Channahon
Children No-Gi (Male) / Advanced / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Session 1)
4-11
Закінчено
Maya Garcia
10th Planet - Lombard
Won by Submission - 00:42
Cael Lyons Sauk Valley Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 12-13 years
Jayden 1st Division
—
(Session 1)
5-19
Закінчено
Jesse Morales
MMA Stop - Clay Guida
Luke Bubacz UofGF/New Lenox Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 80 - 89.9 / 8-9 years
Kamdyn 2nd Division
—
(Session 1)
3-14
Закінчено
Kamdyn Schwarz
LCCT BJJ
Won by points - 03:00
Adam Moscosa UFC Gym Ricardo Lamas
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 1)
2-16
Закінчено
Elijah Bell
UofGF/New Lenox
Tyler Quarles Carlson Gracie Team Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Session 1)
1-16
Закінчено
Beau Corum
Island Jiu Jitsu Michigan
Won by Submission - 01:38
Lee Tegel Bjj x Yoga
Children No-Gi (Male) / Advanced / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Session 1)
4-12
Закінчено
Cohen Sweely
Carlson Gracie Channahon
Won by points - 03:00
Maya Garcia 10th Planet - Lombard
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-15
Закінчено
Cristiano Martinez
Won by points - 03:00
Rowan Kerr Northern Illinois Combat Club
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Session 1)
5-22
Закінчено
Gracie Stover
Torres Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Tyler Tegel Bjj x Yoga
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-14
Закінчено
Ryan Wicks
UofGF/New Lenox
Won by points - 04:00
Mila Conrad Carlson Gracie Team
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 1)
2-17
Закінчено
Logan Thibodeau
Tenfold BJJ Academy
Won by points - 03:00
Vinny Galatte Carlson Gracie Team
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Joshua 1st Division
—
(Session 1)
4-13
Закінчено
Cohen Nelson
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Kaleb Zahn Areté Martial Arts Academy Won by points - 03:00
Children Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Session 1)
1-17
Закінчено
Sairah Barense
ROL Academy of Jiu Jitsu
SOPHIA TRUHLAR Carlson Gracie Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Advanced / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 1)
5-23
Закінчено
SIMON TRUHLAR
Carlson Gracie
Won by points - 03:00
Guadalupe Olea Torres Martial Arts Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Session 1)
3-18
Закінчено
Nolan Avis
Premier Jiu Jitsu Academy
Raiden Terry Carlson Gracie Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
Alex 1st Division
—
(Session 1)
6-17
Закінчено
Alex Wicks
UofGF/New Lenox
Leonid REYNA Carlson Gracie Team - Maxim Gym Won by points - 04:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Joshua 1st Division
—
(Session 1)
4-14
Закінчено
Joshua Hurd
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Ariana Baier MMA Stop Fitness Clay Guida Won by Submission - 01:30
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-20
Закінчено
Kendrick Kerr
Northern Illinois Combat Club
Won by points - 03:00
Cristiano Agostinelli Premier Jiu Jitsu Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 1)
2-18
Закінчено
Zachary Zeffield
Clay Guida's MMA Stop
Won by Decision - 03:00
Tyler Quarles Carlson Gracie Team
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
5-24
Закінчено
AVA STROHFUS
NICC
ISABELLA TRUHLAR Carlson Gracie Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-16
Закінчено
Dale Montemurro
LCCT
Ryan Wicks UofGF/New Lenox Won by points - 04:00
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
Tyler 1st Division
—
(Session 1)
4-17
Закінчено
Luke Williams
Choke-U
Amanecer Thorpe 3D Martial Arts Won by points - 03:00
Children Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Session 1)
1-18
Закінчено
Tiffany Flores
Carlson Gracie Team
Won by points - 01:17
Sairah Barense ROL Academy of Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-16
Закінчено
Kamdyn Schwarz
LCCT BJJ
Won by points - 03:00
Rowan Kerr Northern Illinois Combat Club
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 1)
2-19
Закінчено
Logan Thibodeau
Tenfold BJJ Academy
Won by points - 03:00
A'cori Wilson Team Combatzone
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-15
Закінчено
Alex Lapitan
Carlson Gracie Team
Won by points - 04:00
Mila Conrad Carlson Gracie Team
Children Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Session 1)
1-19
Закінчено
SOPHIA TRUHLAR
Carlson Gracie
Tiffany Flores Carlson Gracie Team Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 150 - 159.9 / 10-11 years
(Session 1)
5-25
Закінчено
Ehmiliano Delgado
IRON JIU JITSU
Won by points - 03:00
Reily Wilson 3D Martial Arts
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Joshua 1st Division
—
(Session 1)
4-15
Закінчено
Cohen Nelson
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Joshua Hurd Sauk Valley Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Session 1)
3-19
Закінчено
Khloe Abell
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Nolan Avis Premier Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-22
Закінчено
Evan Jacobsen
Clay Guida's MMA Stop
Won by Submission - 02:00
Dayton Tegel Bjj x Yoga