Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 1)
2-5
Ferdig
Ricardo Fuentes
Tiger Schulmann's Bay Ridge
Seier på submission - 05:48
Enrique Velez Martinez BJJ
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 1)
1-7
Ferdig
Nick Steckler
Stafford MMA
Sonny Yohn High Altitude Martial Arts Seier på submission - 05:18
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Session 1)
3-7
Ferdig
Aleksander Sireev
Kozma BJJ
Seier med poeng - 04:00
Jon Burns Asbury Park Jiu Jitsu
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 1)
4-9
Ferdig
David Reifsneider
Revolution Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:31
Dustin Crane Metrics Martial Arts
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Session 1)
5-8
Ferdig
Alecia Pasquin-Onderko
Wright Fight Concepts
Erin Brinew Asbury Park Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 1)
2-6
Ferdig
Unknown User
Team Balance
Eduardo Gomez Breathe Jiu Jitsu Seier med poeng - 06:00
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 1)
1-8
Ferdig
Alan Fischetti
Bayshore bjj
Seier på submission - 02:36
Haim Gozali Renzo Gracie Israel
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 1)
4-6
Ferdig
Daniel Collins
Asbury Park Jiu Jitsu
Sonny Yohn High Altitude Martial Arts Seier med poeng - 04:00
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Session 1)
3-10
Ferdig
Nelson Grajales
Clockwork Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Jonathan Alvarez KO Muay Thai
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 1)
1-6
Ferdig
Kyle Beaver
wny mma and fitness
Christian Estrada Lentz Mma Seier på submission - 04:48
Women No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 1)
Ferdig
Michelle Ronga
Fight Sports
Seier på Walkover
Victoria Pisano Nick catone mma
Women No-Gi / Novice / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Session 1)
5-9
Ferdig
Brittany Walker
North Star MMA
Seier med poeng - 03:38
Amanda Adams Contact Sports Club / Mansfield, PA
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 1)
2-7
Ferdig
James Marronaro
Dan Covel jiu-jitsu academy
Ricardo Fuentes Tiger Schulmann's Bay Ridge Seier på submission - 04:33
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 1)
4-10
Ferdig
Alan Fischetti
Bayshore bjj
Seier på submission - 00:54
Dustin Crane Metrics Martial Arts
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Session 1)
3-9
Ferdig
Christopher Yeager
Revolution Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Aleksander Sireev Kozma BJJ Seier med poeng - 04:00
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 1)
1-9
Ferdig
Kyle Deroo
Team Balance
Seier på submission - 01:41
Haim Gozali Renzo Gracie Israel
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 1)
4-12
Ferdig
Sam Osman
Osman Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:03
David Ortiz One Spirit MA - Pedro Sauer
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 1)
4-8
Ferdig
Marcos Ithier- Henderson
GoodFellas Bjj
Sonny Yohn High Altitude Martial Arts Seier med poeng - 04:00
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Session 1)
1-11
Ferdig
Zachary Captain
Ithaca MMA
Seier med poeng - 06:00
Casey Annuzzi Bayshore bjj
Men Gi / Black / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 1)
3-13
Ferdig
David Ortiz
One Spirit MA - Pedro Sauer
Jose Gonzales 609 Jiu Jitsu Seier på submission - 01:50
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 1)
2-8
Ferdig
Unknown User
Team Balance
Seier på submission - 03:41
James Marronaro Dan Covel jiu-jitsu academy
Women No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light-Heavy Weight) / Adult
(Session 1)
5-11
Ferdig
Victoria Pisano
Nick catone mma
Seier med poeng - 04:00
SIDNEY DUNLEAVY Snake Pit U.S.A. Catch Wrestling Association
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Session 1)
3-12
Ferdig
Aleksander Sireev
Kozma BJJ
Seier med poeng - 04:00
Nelson Grajales Clockwork Jiu Jitsu
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 1)
4-7
Ferdig
Jeff Robinson
Cape May Brazilian Jiu Jitsu
Daniel Collins Asbury Park Jiu Jitsu Seier med poeng - 04:00
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 1)
2-9
Ferdig
Eduardo Gomez
Breathe Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:12
Ricardo Fuentes Tiger Schulmann's Bay Ridge
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 1)
1-10
Ferdig
Alan Fischetti
Bayshore bjj
Kyle Deroo Team Balance Seier med poeng - 06:00
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Session 1)
3-11
Ferdig
Christopher Yeager
Revolution Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:01
Jonathan Alvarez KO Muay Thai
Women No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Nancy 2nd Division
—
(Session 1)
5-10
Ferdig
Nancy Mangieri
United Studios Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 06:00
Kirsten Brown TSMA Spare
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Director (40+)
(Session 1)
2-10
Ferdig
Sam Osman
Osman Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Haim Gozali Renzo Gracie Israel
Men Gi / Brown / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 1)
4-13
Ferdig
Paul Sims
North Star MMA
Seier på submission - 02:57
Thomas Brink Xtreme Ambition/RodBjj
Men Gi / Purple / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Session 1)
3-17
Ferdig
Christopher Mattson
North Star MMA
Raymond Persaud Team Edson Carvalho Seier med poeng - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Session 1)
1-12
Ferdig
Jeff Robinson
Cape May Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission
Jonathan Alvarez KO Muay Thai