Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Executive (50+)
(Adults)
8-42
Ferdig
James Collins
Temple Underground Internal Boxing Gym
Seier på submission - 03:09
David Kessler McGinnis Academy of Martial Arts
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-35
Ferdig
Diego Castillo
Chapel Hill Gracie Jiujitsu
Gavin Teague Greensboro Jiu-Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men Gi / Purple / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Director (40+)
Erich 2nd Division
—
(Adults)
7-42
Ferdig
James Hagan
Temple Underground Internal Boxing Gym
Erich Bender Greensboro Jiu-Jitsu Seier med poeng - 04:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-39
Ferdig
Brandt Simmons
RAW MMA
Seier med poeng - 04:00
TySean Jean-Joseph Greensboro Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-40
Ferdig
Allen Stafford
Tech MMA & Fitness Academy
Seier på submission - 03:48
Garrett Bowen Battle Born BJJ and MMA
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
5-33
Ferdig
Gabe Searcy
Fènix Jiu Jitsu NC
Slava Isayev Team Phoenix Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
1-47
Ferdig
Samuel Purvis
Team Phoenix
Anthony Chrzanowski RAW MMA Seier på submission - 01:06
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
7-43
Ferdig
Gabriel Kingston
Twisted Kraken Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:19
Matthew Pesce Columbia Martial Arts & Fitness
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
8-40
Ferdig
Luke Chaffin
Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Terrell Benzon Greensboro Jiu-Jitsu Seier med poeng - 04:00
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-28
Ferdig
Jared Johnshoy
Cornerstone Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Dimitri Mebane Team Phoenix
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-40
Ferdig
Taha Rafeeq
Gracie charlottesville
David Pearson RMNU-NC Seier på submission - 00:25
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
6-24
Ferdig
Finley Allen
American Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:05
Alphonso Dunston Fènix Jiu Jitsu NC
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-38
Ferdig
Matthew Odell
TEAM ROC FAYETTEVILLE NC
Richard Bachellor Cornerstone Brazilian Jiu Jitsu Seier på submission - 02:15
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
7-44
Ferdig
Johnathan Lanning
Davidson County BJJ
Moo Soe Team Rubao Carioca Seier med poeng - 04:00
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
1-50
Ferdig
Eric Pittman
Battle Born BJJ and MMA
Seier med poeng - 04:00
Jarid Shaw Saga Combat Systems
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-41
Ferdig
Jacob Donahue
RAW MMA
Trevor Leonard Absolute Jiu-Jitsu Seier med poeng - 04:00
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-29
Ferdig
Khamren Toney
All American MMA
Seier med poeng - 05:00
Dimitri Mebane Team Phoenix
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-39
Ferdig
David Mobote
Checkmat Charlotte
Logan Sarotte Wendell Brazillian Jiu Jitsu Seier på submission - 02:17
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
8-43
Ferdig
Justin Bakal
ZR Team NC
Seier på submission - 05:22
Adrian Aguirre Gracie Barra Knoxville
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-39
Ferdig
Jared Webb
Greensboro Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 03:59
Kevin Clay Battle Born BJJ and MMA
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
7-45
Ferdig
Gabriel Kingston
Twisted Kraken Jiu Jitsu
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Brandon Roe Spartan Academy Mixed Martial Arts
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-42
Ferdig
Zachary Travis
No Team
Seier med poeng - 04:00
Nathan Shelton RAW MMA
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
8-44
Ferdig
Erich Bender
Greensboro Jiu-Jitsu
Isiah Robertson Valhalla Combat Academy Seier med poeng - 06:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-41
Ferdig
Liam Sun
Team Phoenix
Brandt Simmons RAW MMA Seier med poeng - 04:00
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-36
Ferdig
Thomas Terry
Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Seier på submission - 02:39
Thien Pham ZR Team NC
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-42
Ferdig
Aaron Wilson
Greensboro Jiu-Jitsu
Allen Stafford Tech MMA & Fitness Academy Seier med poeng - 04:00
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
7-46
Ferdig
Moo Soe
Team Rubao Carioca
Seier med poeng - 04:00
Jorge Sanchez Triad Brazilian Jiu-jitsu
Men Gi / Purple / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
Justin 2nd Division
—
(Adults)
Ferdig
Adrian Aguirre
Gracie Barra Knoxville
Seier på Walkover
Justin Bakal ZR Team NC
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
1-48
Ferdig
Logan Hernandez
RMNU-NC
Seier med poeng - 04:00
Samuel Purvis Team Phoenix
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-45
Ferdig
Wayne Morrison
Battle Born BJJ and MMA
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Bradley Kendrick Team R.O.C
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-44
Ferdig
Unknown User
RAW MMA
Seier på submission - 00:52
Dakota Alcala Team Phoenix
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
1-49
Ferdig
Michael Tanahey
Greensboro Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Anthony Chrzanowski RAW MMA