Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-62
Ferdig
Isabella Russell
Megalodon Gym
Seier med poeng - 03:00
Maenam Leary Team Roberto Traven
Children Gi (Female) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
3-58
Ferdig
Emily Bolton
PMA Oak Ridge
Seier med poeng - 03:00
Jentrea Skipper Americus Martial Arts Academy
Children Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
10-59
Ferdig
Aubree Eller
Drysdale/Zenith
Seier på submission - 00:44
Emerson Green Evolution Anniston - Gracie Barra
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
7-63
Ferdig
Ezekiel Santana
Independent MMA
Asher Roley Greubel's MMA Seier på submission - 01:08
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-53
Ferdig
Elijah Mitchum
Gracie Barra Columbus
Seier på submission - 01:49
Matthew Glaspy ATOS Atlanta
Teens Gi (Female) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
12-57
Ferdig
Maggie Fox
PMA Oak Ridge
Seier på submission - 03:55
Kali Vieira ATOS Atlanta
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-56
Ferdig
Samuel Munden
Team Octopus
Seier med poeng - 03:00
Caiman Bain Verity BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 yearsGroup 2
(Kids and Teens)
7-61
Ferdig
Jaxson Mercer
Roberto Traven
Seier med poeng - 03:00
Lara Zago Ascension MMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
10-57
Ferdig
Kacin Thomas
Roberto Traven BJJ
Harris Thomas Integrity BJJ Seier på submission - 02:44
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
5-58
Ferdig
Shaan Wood
ALLIANCE
Seier på submission - 02:15
Major Rice Alliance Acworth
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-56
Ferdig
Harrison Inglett
Kenzo Leikness Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA) Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years Group 2
(Kids and Teens)
3-56
Ferdig
Christopher Stembridge
Rush MMA
Seier på submission - 01:16
Luke Morgan Rise Up BJJ
Teens Gi (Male) / Beginner / 145 - 159.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
9-56
Ferdig
Jackson Weathers
Ground strike Grappling WarDogs
Seier med poeng - 03:00
William Pence Live Oak Martial Arts
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-54
Ferdig
Kaleb Miller
Gwinnett Training Academy
Sawyer Johnson PMA Oak Ridge Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
10-58
Ferdig
CJ Pon
Frontline Jiu-Jitsu (Augusta, GA)
Carsten Reum Roberto Traven BJJ Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
7-64
Ferdig
James Mcguffey
Team Roberto Traven
Logan Scarbrough ATOS Atlanta Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-57
Ferdig
Jacob Hearn
Rise Up BJJ
Iory Garcia Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Teens Gi (Male) / Intermediate / 130 - 144.9 / 14-15 years
Sean Div 1
—
(Kids and Teens)
5-61
Ferdig
Mateo Armstrong
PMA Oak Ridge
Seier med poeng - 03:00
Aidan Cary Union Team BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years Group 2
(Kids and Teens)
3-57
Ferdig
London Johnson
Terra Guerra Jiu-Jitsu Augusta
Sebastian Sanchez-Vasquez Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 145 - 159.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
11-55
Ferdig
Aidan Conner
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Hayden Bryan Scramble BJJ & Wrestling Seier med poeng - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
12-55
Ferdig
Devin Shumate
Ground Strike Grappling
George Esparza Blind Fury Jiu Jitsu Seier på submission - 00:45
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-57
Ferdig
Xander Vazquez
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Jackson Grantham Tribe Bjj Team Seier på submission - 02:59
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years Group 2
(Kids and Teens)
10-60
Ferdig
Armen Bagdasaryan
Union Team BJJ
Seier på submission - 00:33
Abigail Bryan Scramble BJJ & Wrestling
Teens Gi (Male) / Beginner / 145 - 159.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
11-56
Ferdig
Malachi Armstrong
PMA Oak Ridge
Joseph Vattakkunnel Gracie Barra South Forsyth Seier med poeng - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
12-60
Ferdig
Luke Pittman
Rush MMA
Seier med poeng - 04:00
Landon Cantrell Kagefit
Children Gi (Male) / Advanced / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
4-60
Ferdig
McClendon Jones
Gracie Barra Columbus
Seier på submission - 00:29
Brice Rhinehart Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-55
Ferdig
Fernando Campos
Independent MMA & Fitness | Newnan
Sawyer Craddock Drysdale/Zenith Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-59
Ferdig
Penny Lawrence
Team Octopus
Seier med poeng - 03:00
Verona Pesce Columbia Martial Arts & Fitness
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 180 - 199.9 / 16-17 years
Austin 2nd Division
—
(Kids and Teens)
7-66
Ferdig
Austin Bozarth
Ascension MMA
Seier med poeng - 03:00
Michael Cho SPARTAK ATL
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
10-63
Ferdig
James Fernandez
Nucleus Brazilian Jiu-Jitsu
Maddox Astin Ascension MMA Seier på submission - 00:52
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
3-59
Ferdig
Michael Angulo Perez
ATOS Atlanta
Seier med poeng - 03:00
Ty Stephens Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Children Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-63
Ferdig
Paris Gable
Americus Martial Arts Academy
Seier på submission - 01:45
Lola Harrison Roberto Traven BJJ