Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
12-35
Gotowy
Kamilah Ocasio
SAMPA BJJ
Gabriella Rocha Adrenaline Martial Arts & Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Children Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
8-32
Gotowy
Genesis Hernandez
Pedigo Submission Fighting
Nathalie Rosales Champions Brazilian Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 100 - 114.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
14-35
Gotowy
Marco Suarez
Gracie Barra Corona
Dienekes Kylis Carlson Gracie Temecula Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 200 & Over / 14-15 years
(Kids & Teens)
13-37
Gotowy
Amir Munoz
Valhalla Elite Training Center
Davit Hayrapetyan KD MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
4-32
Gotowy
Anabelle Gudino
Gracie Humaita Temecula
Wygrana na punkty - 03:00
Julissa Bocanegra Strength & Honor MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
1-31
Gotowy
James Stewart
11th Dimension
David Ohanian KD MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
10-32
Gotowy
Alyse Diffenderfer
Paragon BJJ
Nathan Hutchinson Gracie Humaita Temecula Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Children Gi (Female) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
Sway 2nd Division & Juliet 1st Division
—
(Kids & Teens)
9-35
Gotowy
Aurora Garcia
Journeys Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Dalilah Quintero Cage Combat Academy
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
6-24
Gotowy
Valentina Ferrer-Pham
Gracie Barra Northridge
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Melanie Serrano Alvarado Aguirres fighting system
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
3-33
Gotowy
Noah Garcia
Carlson Gracie Garden Grove
Rudy Moreno The Wolves Den Carlson Gracie South Gate Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
Gotowy
David Khosrovyan
KD MMA
Wygrana walkowerem
Arel Francke Gracie Barra (Brazil)
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
12-34
Gotowy
GREGORY TOROSIAN
LEGACY JIU-JITSU
Ethan Diaz Millennia MMA Wygrana na punkty - 04:00
Children Gi (Male) / Beginner / 110 - 124.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
Gotowy
Armen Hayrapetyan
KD MMA
Wygrana walkowerem
Joseph Silva 11th Dimension
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Jimmy 2nd Division
—
(Kids & Teens)
13-35
Gotowy
Jacob Casas
Jeysen Santiago bjj
Anthony Diaz Millennia MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Children Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
8-33
Gotowy
Alicia Barron
Joe Stevensons Cobra Kai
Zoe Irving Checkmat Marcelo Mafra BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
1-32
Gotowy
AJ Dale
Carlos Albertos MMA and Fitness Center
Wygrana na punkty - 03:00
Jax Gaffey UFC Gym - Costa Mesa
Children Gi (Male) / Advanced / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
11-32
Gotowy
Tallan Ceballos
Elite Team International
Wygrana na punkty - 03:00
Declan Rankins Sektor Jiu-Jitsu
Children Gi (Female) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
Sway 2nd Division & Juliet 1st Division
—
(Kids & Teens)
9-36
Gotowy
Juliet Guy
Carlson Gracie Westminster
Sway Moorehead Carlson Gracie Temecula Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
10-33
Gotowy
Reign David
V1sion Checkmat Ladera Ranch
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Alyse Diffenderfer Paragon BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
2-38
Gotowy
Isaac Guan
Millennia MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Randy Cardenas Journeys Martial Arts Academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
7-25
Gotowy
Mason Bonner
The Lair Jiu Jitsu
Alex Khachatrian KD MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
6-25
Gotowy
Lily Chapman
Strength & Honor MMA
Camila Lopez Carlson Gracie Garden Grove Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Jimmy 2nd Division
—
(Kids & Teens)
13-36
Gotowy
Jimmy Alvarez Jr
Cobrinha RB BJJ
Wygrana na punkty - 01:30
Anthony Bulbulyan KD MMA
Teens Gi (Male) / Beginner / 145 - 159.9 / 14-15 years
Diego 2nd Division
—
(Kids & Teens)
14-36
Gotowy
Isaiah Nowicki
Journeys Martial Arts Academy
Diego Molina Gracie Barra Riverside Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
3-34
Gotowy
Catalina David
V1sion Checkmat Ladera Ranch
Isabella Patterson Jeysen Santiago bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
8-34
Gotowy
Davit Khachatryan
KD MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Andrew Reyes Carlson Gracie Garden Grove
Children Gi (Female) / Advanced / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
4-35
Gotowy
BellaRaine David
V1sion Checkmat Ladera Ranch
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Alexandra Galadjian Legacy Jiu-Jitsu - Team Alberto Crane
Children Gi (Male) / Intermediate / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
7-23
Gotowy
Ryder Crofut
Carlson Gracie Inland Valley
Ricardo Alonso Lansang Jiujitsu Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
5-38
Gotowy
Xavier Ramirez
Champions Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Agustin Palacios Checkmat Marcelo Mafra BJJ
Children Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
12-36
Gotowy
Brooklyn Acosta
The Lair Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Vanessa Hernandez Gracie Humaita Temecula
Children Gi (Male) / Beginner / 170 & Over / 12-13 years
Alvin 2nd Division
—
(Kids & Teens)
Gotowy
Alvin Avakian JR
KD MMA
Wygrana walkowerem
Jonathan Robles COBRA KAI/TEAM QUEST
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
4-31
Gotowy
Nia Rosales
Champions Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Nevaeh Bocanegra Strength & Honor MMA