Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 59.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
9-49
Gotowy
Sam Forman
ENDURE Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Bernardo Silva Rolles Gracie Academy - NJ
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
8-51
Gotowy
Roger Azevedo
Nick catone mma
Dylan Alexander Camal & Cruz Judo/ Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Children Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
1-56
Gotowy
Nate Pohl
Esoteric Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Michael Hanley Loyalty BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years Group 2
(Kids & Teens)
7-50
Gotowy
Jayden DeMatteo
Silver Fox BJJ
Robby Belles VAMOS MIXED MARTIAL ARTS Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
Gotowy
Javen Chen
Tiger Kang MMA
Wygrana walkowerem
Sam Murawski Vacanti Jui Jitsu/ Team Balance
Teens No-Gi (Male) / Expert / 160 - 179.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
12-44
Gotowy
Javhiel Rivera-consuegra
Team Pereira/ Jucao
Wygrana na punkty - 04:00
Mike Nadeau Sussex County MMA & Fitness
Children Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
2-49
Gotowy
Camryn Rhinehart
Esoteric Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Amelia Kraus Rare Breed Mixed Martial Arts
Teens Gi (Female) / Expert / 100 - 114.9 / 16-17 years
Chelsea 2nd Division
—
(Kids & Teens)
13-58
Gotowy
Rhea Vangala
Tiger Kang MMA
Chelsea Bungay ECU Queens Academy Wygrana na punkty - 04:00
Children Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
10-50
Gotowy
Maria Pedon
Alpha B Athletics
Mackenzie Santella AMA Fight Club Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 110 - 124.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
8-54
Gotowy
Charlie Paladine
Renzo Gracie Rockland
Wygrana na punkty - 03:00
Logan Roberts Loyalty BJJ
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
4-35
Gotowy
Korah Loose
Berks County BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Samuel Romano Sussex County MMA & Fitness
Children Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
Gotowy
Jameson Roeber
Vanguard Academy
Wygrana walkowerem
Prince Tomar Jr Tiger Kang MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
6-52
Gotowy
Gulherme Miranda
JABJJACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Caleb Stinnett TOP FLIGHT MMA
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
3-62
Gotowy
Zoey Xu
1 United MMA House
Arianna Burd Martinez BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
Gotowy
Rylee Anastasio
Esoteric Jiu Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Loser from 1-58
Teens Gi (Male) / Novice / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-46
Gotowy
Thomas Hamermsa
Renzo Gracie Warwick
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Thomas McGurk Echo Alpha Bjj (Team Balance)
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-55
Gotowy
Aiden Rodriguez
1 United MMA House
Arjun Kabse Echo Alpha Bjj (Team Balance) Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
7-53
Gotowy
Max Perez
Rolles Gracie Academy - NJ
Wygrana na punkty - 03:00
Aiden Jerry RH Studios BJJ
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
4-38
Gotowy
Lukas Sinkevicius
Silva Fusion MMA & BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jaxson Christie Powerhouse MMA-Ledgewood NJ
Children Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
11-53
Gotowy
Laila Builes
Essential Jiu Jitsu
Liam Lin Ny United Bjj Wygrana na punkty - 04:00
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years Group 2
(Kids & Teens)
5-54
Gotowy
Aiden Samara
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Brandon Manosalvas Mutant MMA / Gregor Gracie Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
8-52
Gotowy
Murillo Juannes Silva
Rolles Gracie Academy - NJ
Calvin Kelly PURE MMA Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
13-56
Gotowy
King Victorius Hall
Team Lloyd Irvin
Wygrana na punkty - 04:00
Elias Diaz Team MAD Grappler
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 3
(Kids & Teens)
3-60
Gotowy
Davi Soares Vieira
American Beach Muay Thai
William Varum Sussex County MMA & Fitness Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
10-51
Gotowy
Giovanni Bartoli
VAMOS MIXED MARTIAL ARTS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Ismael Selloum Momentum Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Female) / Expert / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
9-45
Gotowy
Laila Patterson
PURE MMA
ADALIA RODRIGUEZ Essential Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Children Gi (Female) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
11-55
Gotowy
Zoe Poznanski
VITOR SHAOLIN BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Meredith Vucci Team Lloyd Irvin
Teens No-Gi (Male) / Expert / 160 - 179.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
12-45
Gotowy
Roland Smith
Contact Sports Club / Mansfield, PA
Wygrana na punkty - 04:00
Javhiel Rivera-consuegra Team Pereira/ Jucao
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
7-54
Gotowy
Enzo Silva
JABJJACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Ruslan Ramizov Kozma BJJ
Children Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
1-59
Gotowy
Sage Grover
Martial Way MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Rylee Anastasio Esoteric Jiu Jitsu Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years Group 3
(Kids & Teens)
5-57
Gotowy
Nicholas Onnembo
Up Top Brazilian Jiu-Jitsu
Angel Recio Gracie Barra Long Island Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Children Gi (Male) / Beginner / 110 - 124.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
8-55
Gotowy
Aaron Colon
Renzo Gracie Middletown NY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Charlie Paladine Renzo Gracie Rockland