Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
8-10
Gotowy
James Repullo
Fluid Martial Arts Academy
Unknown User Gracie Barra Arcadia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Women No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Winner of Novice moves up to Beg
—
(Adults)
9-8
Gotowy
Margaret Kring
Apex Mixed Martial Arts
Wygrana na punkty - 01:07
Celia Ferguson Sahuarita BJJ
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
1-7
Gotowy
Gilberto Segura
10th Planet Tucson
Isaac Zatarain Proving Ground MMA Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-10
Gotowy
Jordan McMahon
Tobias Downing 10th Planet Tucson Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
5-9
Gotowy
Benjamin Goheen
Sahuarita BJJ
Ivan Martinez Undisputed AZ Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
7-9
Gotowy
Omar Nunez
Spartan Nation
Kyle Roethlein 10th Planet Tucson Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Master (30+)
Talk to Bracketing
—
(Adults)
8-9
Gotowy
Unknown User
Cannon BJJ
Stef Rincon 10th Planet Tucson Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-7
Gotowy
EVAN HYLAND
None
Patrick Llanes UFC GYM Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
6-10
Gotowy
Scotty Hammonds
Gracie Barra Chandler
Wygrana na punkty - 05:00
Aaron Doggett 10th Planet Tucson
Men No-Gi / Beginner / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Masters & Directors
(Adults)
1-11
Gotowy
Tyler Leonhardt
Spartan Nation
Matthew Salmon UFC Gym North Tucson Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Zachary Stewart
Proving Ground MMA
Wygrana walkowerem
William Kern Black Flag Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
7-10
Gotowy
Noah Pittenger
10th Planet Tucson
Wygrana na punkty - 04:00
Chris Espinoza 10th planet yuma
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-8
Gotowy
Preston Callos
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty - 04:00
Tanner Cook Apex Mixed Martial Arts
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-11
Gotowy
Pat Clifton
JODY SANCHEZ ACADEMY OF MARTIALS ARTS
Jordan McMahon Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
8-11
Gotowy
Unknown User
Tucson BJJ Academy
Carlos Souza Gracie Barra North Phoenix Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Men No-Gi / Beginner / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Run after Masters 130's BEG
—
(Adults)
1-14
Gotowy
Charles Gonzalez
Proving Ground MMA
Derek Rushforth Carlson Gracie Team Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-13
Gotowy
Kyle Roethlein
10th Planet Tucson
Robert Terrian Carlson Gracie Team Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Expert / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-13
Gotowy
Jerry Porter
Warriors Guild Martial Arts
Christopher Albelo Carlson Gracie Team Wygrana na punkty - 04:00
Women No-Gi / Expert / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Adults)
9-4
Gotowy
Amy Anspach
Team Zenith
Kate Gondales Proving Ground MMA Wygrana na punkty - 02:26
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-10
Gotowy
Shawn Burruel
Stanton MMA
Russell Wong Gracie Barra North Phoenix Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Men Gi / Purple / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
8-15
Gotowy
Jeffrey Barnett
Carlson Gracie Team
Eddie Castro UFC Gym North Tucson Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
5-10
Gotowy
Ryan Corriero
None
Joshua Namohala Gracie Barra Ahwatukee Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Women No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Winner of Novice moves up to Beg
—
(Adults)
9-9
Gotowy
Emily Cartter
Undisputed AZ
Wygrana na punkty - 02:29
Celia Ferguson Sahuarita BJJ
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-9
Gotowy
Matthew Oleson
10th Planet Tucson
Unknown User Proving Ground MMA Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
6-11
Gotowy
Josue Mata
10th planet yuma
Cody Castro Undisputed AZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
7-11
Gotowy
Omar Nunez
Spartan Nation
Chris Espinoza 10th planet yuma Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Women No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Winner of Novice moves up to Beg
—
(Adults)
9-10
Gotowy
Jill Azzolini
AZ Combat Sports
Wygrana na punkty - 03:19
Margaret Kring Apex Mixed Martial Arts
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
8-12
Gotowy
James Repullo
Fluid Martial Arts Academy
Unknown User Tucson BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-11
Gotowy
Garrett Green
Fluid Martial Arts Academy
Peter Christensen 10th Planet Tucson Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Men No-Gi / Beginner / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Run after Masters 130's BEG
—
(Adults)
1-15
Gotowy
Samuel “Chang” Hui
Apex Mixed Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Charles Gonzalez Proving Ground MMA
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
6-12
Gotowy
Scotty Hammonds
Gracie Barra Chandler
Wygrana na punkty - 05:00
Keir Gellatly 10th Planet Tucson
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-7
Gotowy
Tanner Cook
Apex Mixed Martial Arts
Wygrana na punkty - 00:02
Travis Davidson Black Flag Jiu-Jitsu