Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Beginner / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Adult
(Adults)
5-23
Gotowy
Ben Todd
INGLORIOUS GRAPPLERS
Wygrana na punkty - 04:00
Tahir Khan TMAP BJJ
Men No-Gi / Beginner / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(Adults)
10-16
Gotowy
Sayed Naqibul Hasan
ZR Team UK
Wygrana na punkty - 04:00
Deyl Barrs Dungeon BJJ
Men No-Gi / Beginner / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(Adults)
Gotowy
James (Fox Piss) Barton "King Jim"
Sasquatch Studios
Wygrana walkowerem
Alfred Ngoue
Men No-Gi / Expert / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
7-21
Gotowy
Andy Stone
Mannaz MMA Plymouth
Anthony Duffy ASW Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Men No-Gi / Beginner / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(Adults)
3-20
Gotowy
Micissa Bouchenna
NrFight Paris
Wygrana na punkty - 04:00
James (Fox Piss) Barton "King Jim" Sasquatch Studios
Men No-Gi / Expert / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Director (40+)
(Adults)
Gotowy
AHMED ALKETBI
SAMY AL JAMAL / FIT JIU-JITSU
Anders Ropeid 10th Planet Jiu Jitsu Bergen Wygrana walkowerem
Men No-Gi / Novice / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Adult
(Adults)
2-21
Gotowy
Paul Mcneilage
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Wygrana na punkty - 04:00
Mads Hundhammer 10th Planet Jiu Jitsu Bergen
Men No-Gi / Expert / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Director (40+)
(Adults)
8-20
Gotowy
Andrew Law
Mill Hill BJJ
Paul Reed Pedro Bessa Sweatbox Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Expert / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Director (40+)
(Adults)
9-18
Gotowy
Paul Scott
CFS Stevenage
Rash Patel Dragon Martial Arts Gloucester Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Men No-Gi / Expert / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
5-21
Gotowy
LEE KIRTLEY
Innovation Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Mark Turville Trojan free fighters Gloucester
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
4-24
Gotowy
Gregory Durin
emersion mma
Doug Atkinson Mill Hill BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Men No-Gi / Expert / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(Adults)
9-15
Gotowy
Tristam Ribeiro-Will
SBG Aberdeen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Bradley Wills Mannaz MMA Plymouth
Men No-Gi / Expert / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
7-19
Gotowy
Andrew Capper
Mill Hill BJJ
Mladen Rashkov Rashkov - Carlson Gracie Sr Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Men No-Gi / Beginner / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(Adults)
3-21
Gotowy
Lefteris Moumouris
ZR Team UK
Wygrana na punkty - 04:00
Anthony Brown Middlesbrough fight academy
Men No-Gi / Expert / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Adult
(Adults)
4-22
Gotowy
Joseph Shaughnessy
Xion BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Jed Hue RGA Gymbox
Men No-Gi / Expert / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Director (40+)
(Adults)
9-19
Gotowy
Rash Patel
Dragon Martial Arts Gloucester
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User LONG EATON BJJ
Men No-Gi / Beginner / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Adult
(Adults)
5-24
Gotowy
Brett Hawthorn
Combatbase.com
Wygrana na punkty - 04:00
Declan Higgins Scottish Hit Squad
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
4-25
Gotowy
Mohammad Ali
KUWAIT JIU-JITSU ACADEMY
Lukasz Kulpa MMataleo Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Men No-Gi / Beginner / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Director (40+)
(Adults)
10-19
Gotowy
Gary Hall
ZR Team UK
Jan Nowakowski Sensei Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Men No-Gi / Expert / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Director (40+)
(Adults)
8-21
Gotowy
Daniel Altegoer
Subfighter Bochum
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Unknown User ICON JIU-JITSU TEAM
Men No-Gi / Expert / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Adult
(Adults)
1-13
Gotowy
Muhammad Shazlee
INGLORIOUS GRAPPLERS
Eiður Sigurðsson Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Men No-Gi / Beginner / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
2-23
Gotowy
Jefferson Finn
New Wave Academy Training Centre
Wygrana na punkty - 04:00
Samuel Gimson Gracie Barra Bath
Men No-Gi / Expert / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
7-22
Gotowy
Michael Daguiar
Wygrane przez Poddanie (submission)
Julien Provost 10th Planet London
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
4-26
Gotowy
AHMED ALKETBI
SAMY AL JAMAL / FIT JIU-JITSU
Bradley Wills Mannaz MMA Plymouth Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:00
Men No-Gi / Beginner / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(Adults)
10-17
Gotowy
Tomasz Pisula
ZR Team UK
Deyl Barrs Dungeon BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Men No-Gi / Expert / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Adult
(Adults)
4-23
Gotowy
Thomas O'Hagan
Chris Rees Academy
Sean McDonagh Gracie Barra Derby Wygrana na punkty - 06:00
Men No-Gi / Beginner / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Adult
(Adults)
5-25
Gotowy
Rhodry Cann
John-Jitsu Academy
Aaron George TMAP BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Expert / Bantam Weight (60 Kg to 64.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
9-21
Gotowy
Bablu Choudhury
ICON JIU-JITSU TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Ruslans Neilands Sasquatch Studios
Men No-Gi / Expert / Super Heavy Weight (100 Kg to 114.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
8-18
Gotowy
Rob Platt
The McGovern Academy
Ed Ingamells Mill Hill BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Men No-Gi / Expert / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
7-20
Gotowy
LEE SIMPSON
TEAM SUKATA
Wygrana na punkty - 04:00
JACK Burrell Mill Hill BJJ
Men No-Gi / Novice / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Adult
(Adults)
1-16
Gotowy
Charly Hunt
Kraken Submission Grappling
Jack Bates Sasquatch Studios Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Men No-Gi / Expert / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Adult
(Adults)
1-14
Gotowy
John Ioannou
Mill Hill BJJ
Muhammad Shazlee INGLORIOUS GRAPPLERS Zwycięstwo przez dyskwalifikację