Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / White / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Adult
(Adults)
9-44
Gotowy
Dan Sarkozi
Gracie Barra Bristol
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Ben Todd INGLORIOUS GRAPPLERS
Men Gi / White / Bantam Weight (60 Kg to 64.9 Kg) / Adult
(Adults)
10-42
Gotowy
Jack Street
INGLORIOUS GRAPPLERS
Sam Holland Fighting Fit BJJ Stafford Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
7-37
Gotowy
Ashley Gibson
Roger Gracie Academy HQ
Indy Panesar ICON JIU-JITSU TEAM
Men Gi / White / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Director (40+)
(Adults)
8-54
Gotowy
Mike Greenwood
Sasquatch Studios
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Mike Sanger Sasquatch Studios
Men Gi / White / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
4-52
Gotowy
Unknown User
Gregg Eaglesham Sasquatch Studios Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Men Gi / White / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Adult
(Adults)
5-53
Gotowy
Krzysztof Gorzkowski
The Griphouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Brandon Mcmullan Shooters
Men Gi / White / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Adult
(Adults)
9-45
Gotowy
Aaron George
TMAP BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
George Appleton Sasquatch Studios
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
7-38
Gotowy
Steve Harris
Chris Slater ZR Team UK Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:47
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
1-42
Gotowy
Rad Budz
Gracie Barra Bristol
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Daniel Adamiak Brazilian Power Team GB
Men Gi / Purple / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(Adults)
2-47
Gotowy
Tristam Ribeiro-Will
SBG Aberdeen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Bradley Wills Mannaz MMA Plymouth
Men Gi / White / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
10-45
Gotowy
Andrew Watts
Pedro Bessa Sweatbox
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
James Burnett Titan academy
Men Gi / White / Ultra Heavy Weight (115 Kg & Above) / Director (40+)
(Adults)
9-49
Gotowy
Fouad Chentouf
Unaffiliated/No club
Jason Clare ZR TEAM ASSOCIATION Wygrana na punkty - 04:00
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
4-56
Gotowy
Abbas Mohammad
ZR Team UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
George Olekszy Titan academy
Men Gi / White / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(Adults)
Gotowy
Tomasz Pisula
ZR Team UK
Junior Mumun CheckMat Fight Zone London Wygrana walkowerem
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
Gotowy
Jason Clare
ZR Team UK
James Burnett Titan academy Wygrana walkowerem
Men Gi / Purple / Fly Weight (59.9 Kg & Under) / Adult
(Adults)
2-48
Gotowy
Daryl Small
10th Planet Birmingham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
William Conway Mannaz MMA Plymouth
Men Gi / White / Bantam Weight (60 Kg to 64.9 Kg) / Adult
(Adults)
10-43
Gotowy
Josh Turner
Gracie Barra Bath
Ravil Daglyarov GRACIE BARRA NOTTINGHAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
Gotowy
Neil Way
Pedro Bessa Sweatbox
Jefferson Finn New Wave Academy Training Centre Wygrana walkowerem
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
1-44
Gotowy
CALLUM MURPHY
GRACIE BARRA TAMWORTH
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Doug Atkinson Mill Hill BJJ
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
Gotowy
Sayed Naqibul Hasan
ZR Team UK
Wygrana walkowerem
Krzysztof Gorzkowski The Griphouse BJJ
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
7-40
Gotowy
James Mcewan
ZR Team UK
Wygrane przez Poddanie (submission)
Aqeel Bosakher KUWAIT JIU-JITSU ACADEMY
Men Gi / Purple / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
8-52
Gotowy
Unknown User
Macaco Gold Team
Abbas Mohamadpor Fighting Fit Grappling Wygrana na punkty - 04:00
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
7-36
Gotowy
Panayiotis Loizou
GRACIE BARRA CYPRUS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Jatinder Khera
Men Gi / White / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
4-54
Gotowy
Unknown User
Samuel Gimson Gracie Barra Bath Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Men Gi / Purple / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Adult
(Adults)
3-44
Gotowy
Aubrey Sykes
INGLORIOUS GRAPPLERS
Wygrana na punkty - 06:00
Nathan Pickin COMBAT BASE UK
Men Gi / Purple / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(Adults)
2-49
Gotowy
Shane Curtis
Nottingham MMA
Bradley Wills Mannaz MMA Plymouth Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:49
Men Gi / White / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
9-48
Gotowy
Dustin Johnson
Carlson Gracie Norfolk
Wygrana na punkty - 04:00
Tom Martin Wolverhampton BJJ
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
1-43
Gotowy
Bruno Furtado Da Costa Jardim
Gracie Barra Fulham
Alex Vernon Fighting Fit Grappling Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Men Gi / White / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(Adults)
1-41
Gotowy
Ryan Cronk
Sasquatch Studios
Robert Hardy ZR Team UK Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Master (30+)
(Adults)
2-50
Gotowy
Rob "Long Piece" Iles
Sasquatch Studios
Wygrana na punkty - 04:00
Liam Carpenter Pedro Bessa
Men Gi / White / Super Heavy Weight (100 Kg to 114.9 Kg) / Adult
(Adults)
5-56
Gotowy
Jason Clare
ZR TEAM ASSOCIATION
Naail El-Sawah Checkmat UK Wygrana na punkty - 04:00