Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults Session 1)
1-12
Gotowy
Albe Tremblay
Pro Edge MMA
David Goldenberg Freestyle MMA Las Vegas Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Women Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults Session 1)
6-22
Gotowy
Emma Bernabe
Checkmat Fallbrook BJJ
Jocelyn Corrales AZ Combat Sports Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults Session 1)
2-12
Gotowy
Tanner Dimmitt
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Cody Castro Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults Session 1)
4-16
Gotowy
Erik Anderson
10th Planet Phoenix
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Scott Hoddick Checkmat AZ
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults Session 1)
5-17
Gotowy
Malachy Silva
RENZO GRACIE LOS ANGELES
Robert Galvan Maracaba BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults Session 1)
3-17
Gotowy
Kennon Weaver
UKF Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Dalton Griffith Fredson Paixão Academy
Men Gi / Purple / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
Daniel F. 2nd Div.
—
(Adults Session 1)
7-15
Gotowy
Kristofer Arrey
Riverside Submission
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Michael Ruiz City of Champions
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults Session 1)
4-19
Gotowy
Erik Anderson
10th Planet Phoenix
Sloan Clymer Legion American Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults Session 1)
2-21
Gotowy
Matthew Malone
AZ Combat Sports
Wygrana na punkty - 05:00
Mike Green Strength & Honor MMA
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults Session 1)
3-16
Gotowy
Tyler Ili
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Cody Castro
Men Gi / Black / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults Session 1)
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults Session 1)
1-18
Gotowy
Kris Ludwig
Carlos Farias BJJ
Aaron Garcia Strength & Honor MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults Session 1)
4-18
Gotowy
Jason Eargle
Asylum Fight Team / White Rhino Naban & BJJ
Stuart Spackman Van Buren Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Women Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults Session 1)
6-23
Gotowy
Ariel Zeigler
Dream Martial Arts and Fitness
Wygrana walkowerem
Kristina Koehler Dream Martial Arts and Fitness
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults Session 1)
5-19
Gotowy
Abdulaziz Alshehri
10th Planet HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Matt Mamolen Ares/Nava BJJ
Absolute Gi Women / 18 & above / Blue
(Adults Session 1)
6-24
Gotowy
Yvania Foley
Strength & Honor MMA
Jessie McCurry Cannon BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men Gi / Purple / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults Session 1)
8-21
Gotowy
Brad Jacobson
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Jeff Kelley Asylum Fight Team / White Rhino Naban & BJJ
Men Gi / Brown / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults Session 1)
7-14
Gotowy
Dominick Espinoza
Lansang Jiujitsu
Michael Martin Maracaba BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults Session 1)
1-13
Gotowy
Mikey Acuna
ATOS HQ
Tiki Aquino Asylum Fight Team / White Rhino Naban & BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults Session 1)
3-18
Gotowy
Derek Bowling
ABUNAI MMA
Jason Balavram ATOS HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults Session 1)
2-17
Gotowy
Don McGregor
Drysdale/Zenith
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Tanner Dimmitt Yemaso Brazilian Jiujitsu
Men Gi / Purple / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults Session 1)
5-20
Gotowy
Julius Descheenie
Asylum Fight Team / White Rhino Naban & BJJ
Michael Laci Carlson Gracie Henderson Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Men Gi / Purple / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults Session 1)
8-17
Gotowy
Robert Galvan
Maracaba BJJ
Wilson Hensleigh Gracie Arizona Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Men Gi / Brown / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults Session 1)
7-16
Gotowy
CHRISTOPHER ZABALA
Lansang Jiujitsu
Wygrana walkowerem
Dominick Espinoza Lansang Jiujitsu
Men Gi / Brown / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults Session 1)
7-17
Gotowy
Michael Martin
Maracaba BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
CHRISTOPHER ZABALA Lansang Jiujitsu
Men Gi / Purple / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults Session 1)
8-19
Gotowy
Malachy Silva
RENZO GRACIE LOS ANGELES
Wygrana na punkty - 04:00
Robert Galvan Maracaba BJJ
Men Gi / Brown / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults Session 1)
6-25
Gotowy
Dustin Harraway
Team Zenith
ROBERT BLACKLEDGE GRACIE HUMAITA LAS VEGAS Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults Session 1)
2-18
Gotowy
Anderson Munoz
Premier Martial Arts
Daniel Mendoza Lansang Jiujitsu Wygrana na punkty - 05:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults Session 1)
1-14
Gotowy
Renan Zuba
George Hernandez 10th Planet Freaks Wygrana na punkty - 06:00
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults Session 1)
3-19
Gotowy
Kennon Weaver
UKF Gym
Aaron Garcia Strength & Honor MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults Session 1)
4-20
Gotowy
Matthew Malone
AZ Combat Sports
Roberto Martinez Mayko & Karen BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Men Gi / Purple / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults Session 1)
5-21
Gotowy
Evan Kitchen
Carlson Gracie Henderson
Wygrana na punkty - 06:00
Mikey Acuna ATOS HQ