Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-22
Gotowy
Julian Torres
The Shark Tank BJJ Vineland NJ
Wygrana na punkty - 04:00
Cooper Delowery Endgame BJJ
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
2-19
Gotowy
Aleksandr Rozin
Hoboken Fight Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Chandler Sammartino Impact Martial Arts NJ
Men No-Gi / Beginner / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-25
Gotowy
Timothy Coyle
Quintella MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Stanley Charles Ironbound fight club
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
William Checkovage
MPR Endurance MMA
Wygrana walkowerem
Andrew Skocypec Grindhouse MMA & Fitness
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-18
Gotowy
Nate Hollenbeck
The Brojo
Justin Smith Asbury Park Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Women No-Gi / Expert / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
Alaina 2nd Division
—
(Adults)
8-27
Gotowy
Izabella Frezzo
Notorious MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:52
Allison Ferrari Gracie 717
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-22
Gotowy
Ahmed Carmino
Cruz MMA
Joe Mammana The Vault BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Men No-Gi / Novice / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-27
Gotowy
Jeremy DiCampli
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Collin Congleton Renzo Gracie Denville
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
2-20
Gotowy
Ivan DeDiego
Up Top Brazilian Jiu-Jitsu
Michael Albanese PELLEGRINO MMA Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-24
Gotowy
Kevin Wareing
The Shark Tank BJJ Vineland NJ
Egzon Dervisholli 10th Planet Rochester Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
5-20
Gotowy
Unknown User
ANIMALS MMA YONKERS
Anthony Dante Nick catone mma Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-19
Gotowy
Brad Hoffman
The Brojo
Tyler Pickard Endgame BJJ Wygrana na punkty - 01:46
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-23
Gotowy
Keven Estevez
10th Planet NYC
Francisco Jorge Up Top Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Women No-Gi / Expert / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
Alaina 2nd Division
—
(Adults)
8-26
Gotowy
Alaina Dutill
Team Pereira/ Jucao
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Miranda Zona Ocean County Brazilian Jiu-Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
9-33
Gotowy
Robbie De La Rionda
NJMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:56
Frank Castillo Ironbound fight club
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
8-29
Gotowy
Dariela Colon
Animals MMA
Jacqueline Corredor Endgame BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
10-16
Gotowy
Connor Hughes
The Shark Tank BJJ Vineland NJ
Dave Grosmick Webb MMA Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-26
Gotowy
Seth Pletcher
Mid World Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
James Hufnagle No team/ association
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
2-21
Gotowy
Juanjose Lozano
Cruz MMA
Matthew Miranda 10th Planet Newton Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
7-22
Gotowy
Lawrence Hopkins
PURE MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Joel Price The Brojo
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-22
Gotowy
Ross Whealton
Stafford MMA
Mckeithan Owens Impact Martial Arts NJ Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-23
Gotowy
Angelo Sullo
Stafford MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Julian Torres The Shark Tank BJJ Vineland NJ
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-24
Gotowy
Ronnie Zsido
Shorty's
Richard Dessicino Impact Martial Arts NJ Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
gc
—
(Adults)
1-24
Gotowy
Ryan Schureman
Endgame BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Ray Lu The Grappling Club Brooklyn
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Adults)
8-32
Gotowy
Nubia Loniewski
BJJ Shore Academy - Bill Scott
FAITH ODONNELL 302 BJJ / Balance Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
10-15
Gotowy
Brett Small
Webb MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Ninh Lam Hassetts Jiu Jitsu Team Balance
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-22
Gotowy
William Musmacker
RENZO GRACIE BROOKLYN
Elyass Sabeil BUCTOWN MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Men No-Gi / Beginner / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-27
Gotowy
Ryan Roth
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:41
Anthony Lafferty South Jersey Brazilian Jiu Jitsu
Men No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Carlo Alberto
BUCTOWN MMA
Cooper Delowery Endgame BJJ Wygrana walkowerem - 00:27
Men No-Gi / Novice / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-28
Gotowy
Marquel Peace
Zentai Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Jeremy DiCampli
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
7-19
Gotowy
Liam Anderson
10th Planet Rochester
Wygrana na punkty - 06:00
Denis Hickey South Jersey BJJ
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-23
Gotowy
Sam Reeves
Gracie Academy
Adam Bielous Up Top Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02