Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
3-10
Gotowy
Joseph Atallah
Nolabjj
Jacob LaFleur Grapple House LA Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
1-8
Gotowy
Jeriah Phillips
Headkicks
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:00
Avery Moreau JACKSON WINK ACADEMY
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-4
Gotowy
Kerry Brunell
Astra Fight Team - USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Ivan Cruz Alvarez BJJ
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-10
Gotowy
Jack Broussard
Headkicks
Colton Sebastian TruJitsu/Excelsior Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
7-12
Gotowy
Mia Bowman
Blacklist Martial Arts and Fitness
Darby Jones Kuzushi Club BJJ Gulf Shores Wygrana na punkty
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-11
Gotowy
Chris Harrell
American Top Team D’Iberville, MS
Henry Hartford American Top Team Gulfport, MS Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
5-8
Gotowy
James Tolleson
Benjamin Savoy BJJ Revolution Team Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-12
Gotowy
Jason Asher
Mid City MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Esteban Mendez Vida Jiu-Jitsu | Inicio
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-7
Gotowy
Rickie Sampey
Cyclone BJJ
Kyle Ambeau JM Modern Jiu Jitsu 1776 Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
3-11
Gotowy
Jason Augusta
Science of Jiu Jitsu Academy
Eric Martinez Checkmat Texas Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
6-14
Gotowy
Miguel Vera
Nolabjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Palmer Crews Phenoma-Fit MMA
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Calvin Singer
Ronin Martial Arts
Wygrana walkowerem
Nicholas Benoit Bayou Jiu Jitsu
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-8
Gotowy
Tristan Duplantis
Blacklist Martial Arts and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Landix Alcorn Mid City MMA
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-16
Gotowy
Connor Jones
American Top Team Gulfport, MS
Jose De La Riva Science of Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-9
Gotowy
Justin Ternois
BJJ Revolution Team
Kyle Hall Cyclone BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Adults)
7-14
Gotowy
Mary Bottke
Warrior Combat Academy
Shanelle Boudreaux BJJ Revolution Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Men No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
5-7
Gotowy
Pat Cherf
Kuzushi Club BJJ Gulf Shores
Ramon Lopez Nolabjj Wygrana na punkty - 06:00
Men No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
1-11
Gotowy
Gauge Murphy
Gracie United
Javier Mercado R-1 TRAINING DOJO Wygrana na punkty - 02:11
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-11
Gotowy
Colton Sebastian
TruJitsu/Excelsior
Henry Glick Gracie One Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-12
Gotowy
Brett Schroeder
Team Ross
Micah Brooks Carlos Machado/Epic Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Men No-Gi / Novice / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-15
Gotowy
John Goulart
Hackney fitness
Blake Songy Mid City MMA Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
6-15
Gotowy
Martin Garrett
Nolabjj
Miguel Vera Nolabjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Men No-Gi / Intermediate / 129.9 & under (Fly weight) / Adult
(Adults)
3-14
Gotowy
Max Holmes
Nolabjj
Casey Overby Kuzushi Club BJJ Pensacola Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Mary Bottke
Warrior Combat Academy
Wygrana walkowerem
Mia Bowman Blacklist Martial Arts and Fitness
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-17
Gotowy
Cody Cathey
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Connor Jones American Top Team Gulfport, MS
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-11
Gotowy
Lucas Kelly
Unaffiliated
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Jon Doucet Gladiators Academy of Lafayette
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
1-9
Gotowy
Jeriah Phillips
Headkicks
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Brandon Vega Cyclone BJJ
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-13
Gotowy
Colton Sebastian
TruJitsu/Excelsior
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Esteban Mendez Vida Jiu-Jitsu | Inicio
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
3-12
Gotowy
Joseph Atallah
Nolabjj
Wygrana na punkty - 05:00
Jason Augusta Science of Jiu Jitsu Academy
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Guy Dickson
Phenoma-Fit MMA
Justin Ternois BJJ Revolution Team Wygrana walkowerem
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Adults)
7-15
Gotowy
Candice Avant
Grapple House LA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Mary Bottke Warrior Combat Academy
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
5-9
Gotowy
NICOLAS PERNICIARO
No Team
Wygrana na punkty - 04:00
Austin Ingram Grapple House LA