Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
1-14
Gotowy
Ethan Gaudet
Lion's Den Kickboxing & Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 01:56
Travis Shepherd R-1 TRAINING DOJO
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-14
Gotowy
Lucas Kelly
Unaffiliated
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Dillon Oliver Mid City MMA
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
combined nov & beg
—
(Adults)
4-20
Gotowy
Hunter Claiborne
Nolabjj
Evan Richards Gladiador Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
5-15
Gotowy
Clayton Spears
Leo MMA Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Samuel Boutwell Carlos Machado ( The Edge Jiu-Jitsu)
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
1-15
Gotowy
Juan Cardona
Nolabjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Felipe Silva Gracie United Kenner/Metairie
Women Gi / Purple / 180 - 189.9 (Light-Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-18
Gotowy
Sarah Young
Science of Jiu Jitsu Academy
Kristine Stone Wall to Wall Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
2-17
Gotowy
Brock Nowak
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Canaan Frederick Gladiators Academy of Lafayette
Men Gi / Purple / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Brett Div 1
—
(Adults)
6-21
Gotowy
Brett Schroeder
Team Ross
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Chris Harrell American Top Team D’Iberville, MS
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Felipe Alvarez
Archie foster self defense acadamey
Wygrana walkowerem
John Shelley 10th Planet Etobicoke, Toronto
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
3-19
Gotowy
Marquise Davenport
Wygrana na punkty - 04:00
Larry Caldwell Hackney fitness
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
1-17
Gotowy
Scott Bradley
BJJ Revolution Team
Wygrana na punkty - 06:00
Cole Davis Warrior Combat Academy
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
4-21
Gotowy
Ronald Duvoisin Jr.
Nolabjj
Jason Asher Mid City MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
5-13
Gotowy
Benjamin Savoy
BJJ Revolution Team
Montana Morris Mid City MMA Wygrana na punkty - 04:00
Women Gi / White / 100 - 109.9 (Atom Weight) / Master (30+)
(Adults)
Gotowy
Angelle Harper
Headkicks
Katrina Wahlstrom Iron Grip Martial Arts - Fairhope, Alabama Wygrana walkowerem
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
4-22
Gotowy
Henry Glick
Gracie One
Wygrana na punkty
Dustin Warren Killer Bees Ms
Women Gi / White / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
7-20
Gotowy
Rebecca Donald
Carlos Machado ( The Edge Jiu-Jitsu)
Saidy Hebert Blacklist Martial Arts and Fitness Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
2-18
Gotowy
Justin Copling
Nolabjj
Mason Dolan CORE BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-26
Gotowy
Jason Augusta
Science of Jiu Jitsu Academy
Eric Martinez Checkmat Texas Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-17
Gotowy
Gabriel Carreno
Nolabjj
Wygrana na punkty - 04:00
Felipe Alvarez Archie foster self defense acadamey
Men Gi / Purple / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Brett Div 1
—
(Adults)
6-22
Gotowy
Brett Schroeder
Team Ross
Micah Brooks Carlos Machado/Epic Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
1-16
Gotowy
Juan Cardona
Nolabjj
Pat Cherf Kuzushi Club BJJ Gulf Shores Wygrana na punkty - 00:37
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
5-16
Gotowy
David Driscoll
Science of Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Josh Hebert Grapple House LA
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-20
Gotowy
Billy Cardwell
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Chengyuan Ke Headkicks
Women Gi / White / 100 - 109.9 (Atom Weight) / Master (30+)
(Adults)
Gotowy
Angel Spitale
Nolabjj
Wygrana walkowerem
Angelle Harper Headkicks
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
3-20
Gotowy
Jariah Tolbert
Vida Jiu-Jitsu | Inicio
Wygrana na punkty - 04:00
Marquise Davenport
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-19
Gotowy
Harry Molina
Nolabjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Ronald Duvoisin Jr. Nolabjj
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
4-23
Gotowy
Tristan Monroe
Big Baller Club
Montana Morris Mid City MMA Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Kyle Hall
Cyclone BJJ
Wygrana walkowerem
Payne Touchet Gladiators Academy of Lafayette
Women Gi / White / 100 - 109.9 (Atom Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-19
Gotowy
Katrina Wahlstrom
Iron Grip Martial Arts - Fairhope, Alabama
Angel Spitale Nolabjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Tyler Smith
TruJitsu/Excelsior
Wygrana walkowerem
Payne Touchet Gladiators Academy of Lafayette
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-27
Gotowy
Jacob LaFleur
Grapple House LA
Conrad Wyre Nolabjj Wygrana na punkty - 05:00
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
1-20
Gotowy
Kyle Hall
Cyclone BJJ
Tyler Smith TruJitsu/Excelsior Wygrana na punkty - 01:15