Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
5-5
Gotowy
Ayden Reason
True JiuJitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Keanu Maciolek Patriot MMA
Children No-Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-2
Gotowy
Unknown User
ASA BJJ academy by dream art
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Logan Repp Dojo Kyle
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-3
Gotowy
Maggie Coon
John's Gym Georgetown
ALONSO Gonzalez ASA BJJ academy by dream art Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
6-2
Gotowy
Travis Del Rosario
BJJ Revolution Team
Wygrana na punkty - 03:00
Brayden Mulcahy Terra Leon Bjj Academy
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
Armando 1st Division
—
(Kids and Teens)
4-2
Gotowy
Armando Martinez
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Cooper Spanton JJ Machado Austin
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-2
Gotowy
Lucus Seymour
SEEDS 13 JIUJITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
McKenna Lehmann John's Gym Liberty Hill
Children No-Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
Faith 1st Div
—
(Kids and Teens)
1-2
Gotowy
Soraily Martinez
Shadowhouse South Jiu Jitsu
Faith Hilfman Legends BJJ Temple, Tx Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
7-6
Gotowy
Ashley Maziol
Strike and Submit Martial Arts
Conner Font RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
Gotowy
Adina Nall
True JiuJitsu Academy
Lili Sauceda Legends BJJ Temple, Tx Wygrana walkowerem
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-4
Gotowy
Brody Bishop
Storm MMA and Fitness
Wygrana na punkty - 03:00
Gabriel Balseca Renzo Gracie Houston
Children No-Gi (Male) / Expert / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
8-6
Gotowy
Cruz Hooper
10th Planet Austin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Donovan Bentley BJJ Revolution Team
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
Armando 1st Division
—
(Kids and Teens)
4-4
Gotowy
Noah Dewar
10th Planet Austin
Viktor Alvarado TwinWolvesMMA Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
6-5
Gotowy
Liam Thomason
Bruno Guimaraes BJJ
Tyeson Waters John's Gym Georgetown Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
Lucas 1st Division
—
(Kids and Teens)
3-5
Gotowy
Eli Serdyuk
John's Gym
Wygrana na punkty - 03:00
Robert Nicks Insight Brazilian Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-5
Gotowy
Ty Frashure
BVMMA
Wygrana na punkty - 03:00
Omar Kawach Renzo Gracie Austin
Children No-Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-3
Gotowy
Anthony Avila
One Way Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Unknown User ASA BJJ academy by dream art
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
Armando 1st Division
—
(Kids and Teens)
4-3
Gotowy
Armando Martinez
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Teo Quintanilla BVMMA
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
Elisianna 2nd Division
—
(Kids and Teens)
2-7
Gotowy
Elisianna Cantu
John's Gym
Benjamin Sancho ASA BJJ academy by dream art Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
6-3
Gotowy
Austin Carrillo
Grapplers Lair
Travis Del Rosario BJJ Revolution Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Teens No-Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
7-5
Gotowy
Mason Ulrich
10th Planet Austin
Unknown User ASA BJJ academy by dream art Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
Jimmy 1st Division
—
(Kids and Teens)
8-2
Gotowy
JESUS "THE ANSWER" CERVANTES III
DEO JIU-JITSU
Mason Smith John's Gym Liberty Hill Wygrana na punkty
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
Armando 1st Division
—
(Kids and Teens)
4-5
Gotowy
Teo Quintanilla
BVMMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Noah Dewar 10th Planet Austin
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-5
Gotowy
Maggie Coon
John's Gym Georgetown
Gabriel Balseca Renzo Gracie Houston Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Children No-Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
Faith 1st Div
—
(Kids and Teens)
1-3
Gotowy
Zoey Dunn
Legends BJJ Temple, Tx
Soraily Martinez Shadowhouse South Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 130 - 139.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
6-7
Gotowy
Hudson Fry
SEEDS 13 JIUJITSU ACADEMY
Octavio Garza Sinister BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
Jimmy 1st Division
—
(Kids and Teens)
8-3
Gotowy
Jimmy Alvarez Jr
Lansang Jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
JESUS "THE ANSWER" CERVANTES III DEO JIU-JITSU
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
5-6
Gotowy
Ethan Baldridge
BVMMA
Wygrana na punkty - 03:00
Keanu Maciolek Patriot MMA
Children No-Gi (Female) / Expert / 70 - 79.9 / 10-11 years
Apolonia's second division
—
(Kids and Teens)
7-9
Gotowy
Liana Nastasi
Bruno Guimaraes BJJ
Apolonia Nuncio Team Bluejitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
Armando 1st Division
—
(Kids and Teens)
4-6
Gotowy
Armando Martinez
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Viktor Alvarado TwinWolvesMMA
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-3
Gotowy
Jordan Campbell
Combat Base MS
Lucus Seymour SEEDS 13 JIUJITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-6
Gotowy
ALONSO Gonzalez
ASA BJJ academy by dream art
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Brody Bishop Storm MMA and Fitness
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-6
Gotowy
Louis Goldschmidt
Gracie Barra Bastrop
Wygrana na punkty - 03:00
Omar Kawach Renzo Gracie Austin