Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
Lucas & Nicholas 2nd Division
—
(Kids and Teens)
5-8
Gotowy
Lucas Gorden
Virtue Brazilian Jiu Jitsu TX
Nicholas Janowitz Patriot MMA Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 160 - 169.9 / 12-13 years
Giovani 2nd Division & Jonas 1st Division
—
(Kids and Teens)
6-8
Gotowy
Jonas Sauceda
Legends BJJ Temple, Tx
Giovani Rivero Storm MMA and Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
Elisianna 2nd Division
—
(Kids and Teens)
2-8
Gotowy
Howie Farmer
Renzo Gracie Austin
Wygrana na punkty - 03:00
Elisianna Cantu John's Gym
Teens No-Gi (Female) / Expert / 100 - 109.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
7-10
Gotowy
America Aparicio
ASA BJJ academy by dream art
Wygrana na punkty - 04:00
Bella Burgan BJJ Revolution Team
Children No-Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
James 1st Division
—
(Kids and Teens)
8-5
Gotowy
Jose * The Kraken* Aguilar. JR
210 JIU-JITSU/Kraken JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 04:00
James Ortiz Team Bluejitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
Lucas 1st Division
—
(Kids and Teens)
3-7
Gotowy
Eli Serdyuk
John's Gym
Elijah Seymour SEEDS 13 JIUJITSU ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Children No-Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years Group 2
Lexie 2nd Division
—
(Kids and Teens)
1-8
Gotowy
Lexie Dunn
Legends BJJ Temple, Tx
Aransa Gonzalez ASA BJJ academy by dream art Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
Armando 2nd Division
—
(Kids and Teens)
4-9
Gotowy
Christian Melendez
John's Gym
Armando Martinez Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-10
Gotowy
Lilianna Cantu
John's Gym
Wygrana na punkty - 03:00
Anastasia Reitz Brazilian Top Team- San Antonio
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
5-7
Gotowy
Ayden Reason
True JiuJitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Ethan Baldridge BVMMA
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
Jimmy 1st Division
—
(Kids and Teens)
8-4
Gotowy
Mason Smith
John's Gym Liberty Hill
Jimmy Alvarez Jr Lansang Jiujitsu Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
Lucas 1st Division
—
(Kids and Teens)
3-6
Gotowy
Nicholas Janowitz
Patriot MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Dace Petersen Insight Brazilian Jiu Jitsu
Teens No-Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
7-8
Gotowy
Unknown User
ASA BJJ academy by dream art
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Conner Font RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-7
Gotowy
Ty Frashure
BVMMA
Louis Goldschmidt Gracie Barra Bastrop Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
Elisianna 2nd Division
—
(Kids and Teens)
2-9
Gotowy
Benjamin Sancho
ASA BJJ academy by dream art
Wygrana na punkty - 03:00
Howie Farmer Renzo Gracie Austin
Children No-Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
8-7
Gotowy
Axton Murphy
Gracie Barra Cedar Park
Houston Frashure BVMMA Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-8
Gotowy
Makayla Rarrick
Team Bluejitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Desiree Delagarza Legends BJJ Temple, Tx
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
7-11
Gotowy
Caitlyn Granger
Caged Boxer & Rubicon Training Center
Shawn Harden B Team JiuJitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Children No-Gi (Male) / Novice / 80 - 89.9 / 10-11 years
Luke 2nd Division
—
(Kids and Teens)
5-9
Gotowy
Luke Brunsting
Virtue Brazilian Jiu Jitsu TX
Riley Dupreez Patriot MMA Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-11
Gotowy
Donnie Gomez
TwinWolvesMMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Jagger Sanchez Renzo Gracie Austin
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
6-9
Gotowy
Jaxon Salazar
Storm MMA and Fitness
Edwardo Gonzalez ASA BJJ academy by dream art Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 8-9 years
Nicholas 1st Division
—
(Kids and Teens)
5-12
Gotowy
Dominic Pruitt
Gracie Barra Lakeway
Jackary Lizama II Virtue Brazilian Jiu Jitsu TX Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
Lucas 1st Division
—
(Kids and Teens)
3-8
Gotowy
Nicholas Janowitz
Patriot MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Lucas Gorden Virtue Brazilian Jiu Jitsu TX
Children No-Gi (Female) / Beginner / 39.9 & Under / 6-7 years
Faith 2nd Div
—
(Kids and Teens)
1-9
Gotowy
Mia Morales
Fighting Chance Academy
Faith Hilfman Legends BJJ Temple, Tx Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
7-7
Gotowy
Mason Ulrich
10th Planet Austin
Wygrana na punkty - 04:00
Ashley Maziol Strike and Submit Martial Arts
Children No-Gi (Female) / Expert / 60 - 69.9 / 12-13 years
Madison 2nd Division
—
(Kids and Teens)
8-10
Gotowy
Apolonia Nuncio
Team Bluejitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Madison Morales Fighting Chance Academy
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-11
Gotowy
Kaitlyn Chesser
Lockhart Jiu jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Aubrey Swanson Cedar Park Gracie Barra
Children No-Gi (Female) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
6-10
Gotowy
Elizabeth Lewis
John's Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Avi Bischoff John's Gym Georgetown
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-11
Gotowy
Aynika Riley
Cooper MMA
Anastacia Flores Ohana Academy (San Antonio) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Children No-Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
8-8
Gotowy
Joel Alvarado
10th Planet Austin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Axton Murphy Gracie Barra Cedar Park
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-12
Gotowy
Rion Patel
Team Rabadi
Viktor Alvarado TwinWolvesMMA Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 80 - 89.9 / 10-11 years
Luke 2nd Division
—
(Kids and Teens)
5-10
Gotowy
Tucker Maese
Patriot MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Luke Brunsting Virtue Brazilian Jiu Jitsu TX