Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Intermediate / 130 - 139.9 / 12-13 years
(Kids)
14-56
Gotowy
Jason Reed
Quintella MMA
Liam Fleming Impact Martial Arts NJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids)
6-60
Gotowy
Rylee Zarnosky
American MMA and Wrestling
Katelynn Bentz Martinez BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Kids)
16-61
Gotowy
Joseph Woznyj
Martinez BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
SKYLER YGANA INSTINCT FITNESS & MMA
Children Gi (Female) / Advanced / 120 - 129.9 / 10-11 years
McKenzie 2nd Division
—
(Kids)
10-62
Gotowy
LAYLAH KINSEY
Martinez BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
McKenzie Yates Team Lloyd Irvin
Children Gi (Female) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids)
13-73
Gotowy
Olivia Boyle
MATAKAS BJJ ACADEMY
Harmony Dixon Team Lloyd Irvin Wygrana na punkty - 04:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids)
12-65
Gotowy
Christian Gimbel
McHugh BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Brandon Wiese Silva Fusion MMA & BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids)
4-55
Gotowy
Unknown User
Close Quarters Brazilian Jiu Jitsu
Carter Howell World Class Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
Olivia 2nd Division
—
(Kids)
8-64
Gotowy
Meredith Vucci
Team Lloyd Irvin
Wygrana na punkty - 03:00
Olivia Pasquini Lions Den Martial Arts
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids)
9-70
Gotowy
ILYA TOMYN
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Trent Bowerman Team Taino Martial Arts and Fitness
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids)
7-55
Gotowy
Roman Rapoport
Movement Art Jiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Liam Moore Grindhouse MMA & Fitness
Children Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids)
15-50
Gotowy
Noah Meulen
Paramount Brazilian Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Justin Marcello MATAKAS BJJ ACADEMY
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 12-13 years Group 2
(Kids)
11-63
Gotowy
Mason Cain
The Shark Tank BJJ Vineland NJ
Emma Cain The Shark Tank BJJ Vineland NJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 140 - 149.9 / 10-11 years
(Kids)
14-59
Gotowy
Chelsea Garay
PELLEGRINO MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Anarosa Quintella Quintella MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids)
5-53
Gotowy
Lucas Markert
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Ryot Quinn Endgame BJJ
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids)
16-65
Gotowy
Jackson Palmerchuck
South Jersey BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Jared Hoffman Impact Martial Arts NJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
Mason 2nd Division
—
(Kids)
13-71
Gotowy
Nathaniel Lore
Impact Martial Arts NJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jackson White Lions Den Martial Arts
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids)
7-56
Gotowy
Isabelle Kushnir
McHugh BJJ
Aidan Cain The Shark Tank BJJ Vineland NJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids)
4-56
Gotowy
Orson Chorba
Corazon Martial Arts
Ares Lopez Team Endurance MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Children Gi (Male) / Novice / 90 - 99.9 / 6-7 years
(Kids)
6-63
Gotowy
Franky Garcia
American Beach Muay Thai
Wygrana na punkty - 03:00
Cyrus Whitaker Cape May Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Advanced / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids)
11-66
Gotowy
Joseph Gomez
302 BJJ / Balance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Aiden Brunson GROUND CONTROL
Children Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Kids)
12-68
Gotowy
Gabriel Slafman
Movement Art Jiujitsu
Wygrana na punkty - 04:00
David Lopes VITOR SHAOLIN BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 160 - 169.9 / 12-13 years
(Kids)
8-69
Gotowy
Colton Ketch
Strive BJJ
Annabella Fleming Impact Martial Arts NJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Children Gi (Female) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids)
13-74
Gotowy
Kennedy “Slop” Wilhelm
The Lab Easton
Olivia Boyle MATAKAS BJJ ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Kids)
16-63
Gotowy
SKYLER YGANA
INSTINCT FITNESS & MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Timothy Almanza Impact Martial Arts NJ
Children Gi (Female) / Intermediate / 120 - 129.9 / 8-9 years
Keion Div 3
—
(Kids)
15-51
Gotowy
Madison Keating
McHugh BJJ
Keion Waldon American MMA and Wrestling Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Advanced / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids)
10-64
Gotowy
Alex Kerwan
Tong Dragon MMA/Cabeça BJJ
Zachary Luongo Endgame BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Children Gi (Male) / Intermediate / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids)
14-62
Gotowy
Ian Velarde
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Xavier Jumper McHugh BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids)
7-57
Gotowy
Eric Rapoport
Movement Art Jiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Riquelmy Miranda Indiano American Beach Muay Thai
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids)
12-66
Gotowy
Tristan TANG
Gracie Sports USA/Macarra BJJ Hamden
Tate Younkers World Class Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids)
9-67
Gotowy
Ben Lore
Impact Martial Arts NJ
Wygrana na punkty - 03:00
Mason Ferry Quintella MMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
Mason 2nd Division
—
(Kids)
13-72
Gotowy
Mason Wilson
Quintella MMA
Nathaniel Lore Impact Martial Arts NJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 12-13 years Group 2
(Kids)
11-64
Gotowy
Khye Arellano
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Waden Chen Tiger Kang MMA Wygrana na punkty - 03:00