Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Long Leung
Evolution Lowell
Wygrana walkowerem
Shawn Correia Coventry BJJ
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
2-48
Gotowy
Saif Alblooshi
GRACIE BARRA (USA)
Wygrana na punkty - 04:00
Long Leung Evolution Lowell
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
3-45
Gotowy
Anthony Zogheib
The Lab / Oteri BJJ
Chris Schneider Juniko Wygrana na punkty - 04:00
Women Gi / White / 180 - 189.9 (Light-Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-37
Gotowy
Vanessa Botelho
Regiment Training Center
Lenia Driscoll Lakeville MMA (Team Chaos) Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
1-37
Gotowy
Daniel Mendez
Gracie Barra Boston
Mitch Lorden Cesario bjj Wygrana na punkty - 05:00
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
4-42
Gotowy
Mark Comeau
South Shore Sportfighting
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Sebastian Mora 3rd Generation BJJ
Women Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Samantha Sexton
BRAZIL021
Wygrana walkowerem
Jacqueline S De Oliveira Icon Jiu Jitsu Team USA
Women Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
5-36
Gotowy
Jessi Dwy
Carlson Gracie Team
Samantha Sexton BRAZIL021 Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
3-46
Gotowy
Fabricio Grobberio
Gracie Barra Boston
Michael Grzelcyk Kimura BJJ USA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
4-43
Gotowy
Abdurrahim Sevim
Daniel Gracie Hyannis
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Mark Comeau South Shore Sportfighting
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-47
Gotowy
Aidan Malouf
Gracie Barra
Austin Negron Gracie Barra Boston Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Men Gi / White / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
Closest Match Thomas Arcadipane (Directors)
—
(Adults)
1-40
Gotowy
Thomas Arcadipane
Bernardo Faria Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Dylan Zancheta TEAM LINK FRAMINGHAM
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-41
Gotowy
Jon Shamlian
Cesario bjj
Eric Lemanski Lakeville MMA (Team Chaos) Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Children Gi (Female) / Novice / 70 - 79.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
2-35
Gotowy
Joanelis Tobar Bautista
TEAM LINK FRAMINGHAM
Amiya Choate Lauzon Savery Comp Team Zwycięstwo przez dyskwalifikację