Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Novice / 120 - 129.9 / 12-13 years
Closest Match - Tyler Driscoll With Subs
—
(Kids and Teens)
2-6
Gotowy
Tiffany Reis
Cristyan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Gustavo De Oliveira Icon Jiu Jitsu Team USA Wygrana na punkty - 02:59
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-7
Gotowy
Leo Baguio
Wygrana na punkty - 03:00
Abel Rodrigues Cristyan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-7
Gotowy
Ethan Grande
Lauzon Savery Comp Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Juliet Silvia Lakeville MMA (Team Chaos)
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
1-10
Gotowy
Lilyrose O Donovan
team link marlborough
Molly Flood Daniel Gracie Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 10-11 years
Owen 1st division
—
(Kids and Teens)
2-3
Gotowy
Xaviel Caba Soto
The Lab / Oteri BJJ
Aydan Reis Cristyan Brazilian Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
3-9
Gotowy
Tyler Hopping
GFTeam Massachusetts
Wygrana na punkty - 03:00
Cayden Wiley Cristyan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-5
Gotowy
Corbin Young
The Lab / Oteri BJJ
Wygrana na punkty - 02:51
Wyatt DuBois Daniel Gracie Hyannis
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-8
Gotowy
Asher Glover
Lakeville MMA (Team Chaos)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Juliet Silvia Lakeville MMA (Team Chaos)
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-5
Gotowy
Liam Glover
Lakeville MMA (Team Chaos)
Wygrana na punkty - 03:00
Kellen Wiley Cristyan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
4-2
Gotowy
Tyler Driscoll
Lakeville MMA (Team Chaos)
Paul Sheehan New England United Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-9
Gotowy
Hudson Adams
Boston Bjj Stoughton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Ethan Grande Lauzon Savery Comp Team
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Alexander Gouthro 1st div
—
(Kids and Teens)
2-7
Gotowy
William Chu
The Lab / Oteri BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Mackintyre Oatway Lakeville MMA (Team Chaos)
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-8
Gotowy
Thaddeus Reis
Cristyan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Abel Rodrigues Cristyan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-4
Gotowy
Harrison Chu
The Lab / Oteri BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Braedyn Ross Evolution Lowell
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 160 - 169.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
4-3
Gotowy
Simon Pitre
Kaze Dojo
Ben Grainger Lauzon MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-6
Gotowy
Dylan Ray
Gracie Barra South Shore
Zachary Gouthro Lauzon Savery Comp Team Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
3-10
Gotowy
Ryan Ferreira
Alliance Jiu-Jitsu Framingham
Zackary Villano South Shore Sportfighting Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Alexander Gouthro 1st div
—
(Kids and Teens)
2-9
Gotowy
Landon Labbe
Boston Bjj Stoughton
Wygrana na punkty - 03:00
Brogan Berry Lakeville MMA
Children Gi (Female) / Novice / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
1-12
Gotowy
Joanelis Tobar Bautista
TEAM LINK FRAMINGHAM
Wygrana na punkty - 03:00
Amiya Choate Lauzon Savery Comp Team
Children No-Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
5-7
Gotowy
Gunnar Walker
V.R.M.A / Fightsports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Roman Singleton 3rd Generation BJJ
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
Gotowy
Leo Baguio
Wygrana walkowerem
Thaddeus Reis Cristyan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Alexander Gouthro 1st div
—
(Kids and Teens)
2-8
Gotowy
William Chu
The Lab / Oteri BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Alexander Gouthro Lauzon Savery Comp Team
Teens No-Gi (Male) / Expert / 160 - 169.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
5-9
Gotowy
Sean Rubchinuk
Brazilian Top Team Boston
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Brady Holcomb Alliance Jiu-Jitsu Framingham
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
3-13
Gotowy
Colin Flood
Daniel Gracie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Logan Grande Lauzon Savery Comp Team
Children No-Gi (Female) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
1-11
Gotowy
Jhennifer Floriano
TEAM LINK FRAMINGHAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Raya O Donovan team link marlborough
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
2-12
Gotowy
Axl Vazquez
Evolution Lowell
Wygrana na punkty - 03:00
Owen Leal Lauzon MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-7
Gotowy
Travis Driscoll
Lakeville MMA (Team Chaos)
Corbin Young The Lab / Oteri BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
3-11
Gotowy
Cayden Wiley
Cristyan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:05
Ryan Ferreira Alliance Jiu-Jitsu Framingham
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-13
Gotowy
Roman Singleton
3rd Generation BJJ
Benjamin Gonçalves GladiatorBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
3-12
Gotowy
Tyler Hopping
GFTeam Massachusetts
Zackary Villano South Shore Sportfighting Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
Alexander Gouthro 2nd div
—
(Kids and Teens)
4-10
Gotowy
Alexander Gouthro
Lauzon Savery Comp Team
Kieth Sloan Boston Bjj Stoughton Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
1-16
Gotowy
Theodore Sally
The Lab / Oteri BJJ
Hugh Frisoli Gracie Barra South Shore Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15