Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
5-4
Gotowy
Elias Anders
Heroes Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Taylor Wiggins Yamane Championship MMA
Men No-Gi / Intermediate / 129.9 & under (Fly weight) / Adult
(Adults)
9-3
Gotowy
Josh Walls
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Casey Overby Kuzushi Club BJJ Pensacola Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Men No-Gi / Intermediate / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-5
Gotowy
Bruce Baudoin III
Grapple House LA
Chason Waite 10th Planet Mobile, Al Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-8
Gotowy
Brandon Thompson
Budo Grapplers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Logan Bevis Kuzushi Club BJJ Pensacola
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Ishmael Love
X3 sports
Wygrana walkowerem
Jonathan Dedman The Academy of Pensacola
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
10-6
Gotowy
Tyler Weaver
10th Planet Jiu Jitsu
Justin Blackwood Team NXG Combat Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Women No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
11-4
Gotowy
Anna Crutchfield
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:01
Sarah Wolnski Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-4
Gotowy
Shea White
Yamane Championship MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Jacob O’Neill Calera Fitness and MMA
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-6
Gotowy
Jamie Eckstein
Kuzushi Club BJJ Pensacola
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Matt Wright Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Men No-Gi / Intermediate / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-7
Gotowy
Donnie Saucier
American Top Team D’Iberville, MS
Lucas Kuykendall Team NXG Combat Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-10
Gotowy
Jake Cagliani
The Academy of Pensacola
Josh Williams Yamane Championship MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-7
Gotowy
Jonathan Rigsby
Gracie Barra Crestview
Wygrana na punkty - 04:00
Caleb Marshall Arena Feitosa Jiu-Jitsu
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Adults)
12-6
Gotowy
Gianna Bevilacqua
Prattville Fitness Kickboxing and MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Amanda Morgan Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Men No-Gi / Expert / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
8-6
Gotowy
David Clark
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Wygrana na punkty
Bryan Webb Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-6
Gotowy
Tyler Janes
10thplanet JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Jared Nieto Bad company bjj
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
8-8
Gotowy
Kyle ATKINSON
Cobra BJJ
Eryk Anders Spartan Fitness MMA/SBG Alabama Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-7
Gotowy
Zach Hebda
Remedy BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Lee Goe 10th Planet Jiu Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-3
Gotowy
Alexander Adrain
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Jonathan Clifton BUSHIDO MMA
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-7
Gotowy
John Schaff
Port City Combat Sports
Wygrana na punkty - 04:00
Jeremy Huggins Team NXG Combat Sports
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-10
Gotowy
Tyler Abner
The Academy of Pensacola
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Lain Saucier American Top Team D’Iberville, MS
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-5
Gotowy
Caleb Garrett
Auburn Mixed Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Brandon Skinner Kuzushi Club BJJ Pensacola
Women No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
11-7
Gotowy
Hannah Weishaar
Yamane Championship MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Mezzy Dela Pierre TEAM JUCAO USA
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-9
Gotowy
Jordan Moore
City Boxing
Wygrana na punkty - 05:00
Brandon Thompson Budo Grapplers
Men No-Gi / Beginner / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-8
Gotowy
James Hufnagle
No team/ association
James Inman Gracie United Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Expert
(Adults)
Gotowy
Leilani Sligar
Kuzushi Club BJJ Pensacola
Wygrana walkowerem
Taylor Hayes Auburn Jiu-Jitsu
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Expert
(Adults)
Gotowy
Mackenzie Schultz
Marra Senki Enterprise
Wygrana walkowerem
Taylor Hayes Auburn Jiu-Jitsu
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Adults)
12-7
Gotowy
Anna Crutchfield
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Wygrana na punkty - 05:00
Kimberly Hite
Men No-Gi / Expert / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
8-9
Gotowy
Jose Evans
Ultimate MMA
Wygrana na punkty - 06:00
Karl Elebash Cobra BJJ Tuscaloosa
Men No-Gi / Beginner / 129.9 & under (Fly weight) / Adult
(Adults)
3-12
Gotowy
Izah Campagna
R-1 TRAINING DOJO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Edward Stringer Panacea Martial Arts
Men No-Gi / Expert / 129.9 & under (Fly weight) / Adult
(Adults)
7-11
Gotowy
Casey Overby
Kuzushi Club BJJ Pensacola
Trey Slaton Ultimate MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-11
Gotowy
Clark Secchiari
The Academy of Pensacola
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Jason Fleming Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-9
Gotowy
RONALD TISDALE
TEAM JUCAO USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Len Jenkins K.C. Jones Martial Arts