Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-8
Gotowy
Noah Roland
Ru-Jitsu Mixed Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Jonathan Rigsby Gracie Barra Crestview
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
10-7
Gotowy
Evan Dascher
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Cody Dixon MAGJJ Wygrana na punkty - 05:00
Women No-Gi / Beginner / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Adults)
11-9
Gotowy
Taylor Aerne
Checkmat Gulf Breeze BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Brittany Chinrock ARENA FEITOSA BJJ
Men No-Gi / Beginner / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-9
Gotowy
Curtis Wolfe
Port City Combat Sports
Milton Bush Team NXG Combat Sports Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-6
Gotowy
Jacob O’Neill
Calera Fitness and MMA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Brandon Skinner Kuzushi Club BJJ Pensacola
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
5-5
Gotowy
Malosi Moso
Valor Brazilian Jiu Jitsu
Garrett Moore Spartan Fitness MMA/SBG Alabama Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-14
Gotowy
Jesús Sánchez
Foster self defense academy
Wygrana na punkty - 04:00
Noah Carroll Kuzushi Club BJJ Pensacola
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-8
Gotowy
Thomas Weaver
Team NXG Combat Sports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Bradley Moncrief Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-11
Gotowy
Caden McWhirter
10th Planet Mobile, Al
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Tyler Abner The Academy of Pensacola
Women No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
11-5
Gotowy
Amanda Morgan
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Marissa Herrera MAGJJ
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
9-10
Gotowy
Alec Sierra
I'mmortal. Kombat
Wygrana na punkty - 06:00
William Rainer Yamane Championship MMA
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Expert
(Adults)
12-5
Gotowy
Leilani Sligar
Kuzushi Club BJJ Pensacola
Mackenzie Schultz Marra Senki Enterprise Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Men No-Gi / Beginner / 129.9 & under (Fly weight) / Adult
(Adults)
3-13
Gotowy
Kaden Klinner
Yamane Championship MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Edward Stringer Panacea Martial Arts
Men No-Gi / Beginner / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-12
Gotowy
Joseph Fleming
Yamane Championship MMA
William Covington Port City Combat Sports Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-8
Gotowy
Jeffrey Finley
Triad Martial Arts Academy of Ruston
Jonathan Rigsby Gracie Barra Crestview Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
10-8
Gotowy
Arthur Mpofu
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Brandon Skinner Kuzushi Club BJJ Pensacola
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
3-15
Gotowy
Charles Durgin
Yamane Championship MMA
Vincent Elio American Ronin Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Men No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
10-10
Gotowy
Gabriel Warren
No Association/No Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Toshi Miyatsu The Academy of Pensacola
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
12-10
Gotowy
Lia Foti
Team NXG Combat Sports
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Devin Koehl SBG Birmingham
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Shea White
Yamane Championship MMA
Caleb Garrett Auburn Mixed Martial Arts Wygrana walkowerem
Women No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
11-8
Gotowy
Hannah Crespo
Yamane Championship MMA
Hannah Weishaar Yamane Championship MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-12
Gotowy
Jake Cagliani
The Academy of Pensacola
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Jason Fleming Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Women No-Gi / Beginner / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Adults)
11-10
Gotowy
Priscilla Parker
Yamane Championship MMA
Brittany Chinrock ARENA FEITOSA BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
9-9
Gotowy
Kyle ATKINSON
Cobra BJJ
Austin Threatt SBG Birmingham Wygrana na punkty - 06:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-9
Gotowy
Justin Louhier
MAGJJ
Bradley Moncrief Spartan Fitness MMA/SBG Alabama Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-10
Gotowy
ALLEN LIN
Team Ross
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Michael Odom Yamane Championship MMA
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Jonathan Dedman
The Academy of Pensacola
Brandon Skinner Kuzushi Club BJJ Pensacola Wygrana walkowerem
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
3-16
Gotowy
Walker Pointer
Yamane Championship MMA
Reid Zakutney Yamane Championship MMA Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Expert / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
8-7
Gotowy
RONALD TISDALE
TEAM JUCAO USA
Wygrana na punkty - 06:00
David Clark Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-10
Gotowy
Barry Harrison
Spartan Fitness MMA/SBG Alabama
Thomas Weaver Team NXG Combat Sports Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
9-11
Gotowy
Michael Wagner
Cobra BJJ Tuscaloosa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Kian Parsons Gracie Barra Columbus
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
10-11
Gotowy
Derrick Riego
Team NXG Combat Sports
Nick Cooney Yamane Championship MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39