Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Kourtney 1st Division
—
(Kids & Teens)
8-35
Gotowy
Kourtney MacLeod
Independent KiKo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Scarlett Atkinson McGinnis Academy of Martial Arts
Teens Gi (Male) / Expert / 160 - 169.9 / 14-15 years
Tanner 1st Division
—
(Kids & Teens)
11-26
Gotowy
Tanner Vollmer
ZR Team NC
Joshua Loder Fènix Jiu Jitsu NC Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Children Gi (Male) / Intermediate / 120 - 129.9 / 12-13 years
Greyson 2nd Division
—
(Kids & Teens)
9-33
Gotowy
Brayden Wilson
Davidson County BJJ
Dalton Tittle Absolute Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Children Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
3-29
Gotowy
Mya Roberts
Saga Combat Systems
Hannah Guthard Triumph Fight Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Kyzer 2nd Division
—
(Kids & Teens)
5-31
Gotowy
Reid Jenkins
Fènix Jiu Jitsu NC
Parker Jenkins Fènix Jiu Jitsu NC Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
Kourtney 2nd Division
—
(Kids & Teens)
6-35
Gotowy
Kourtney MacLeod
Independent KiKo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Vera Triana PSBJJ Winston Salem / Lucas Lepri BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Kasen 1st Division
—
(Kids & Teens)
4-26
Gotowy
Nathaniel Barry
PSBJJ Winston Salem / Lucas Lepri BJJ
Ayden Finnie Davidson County BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Female) / Intermediate / 120 - 129.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
11-28
Gotowy
Charlotte Guy
Dosher Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Grace Daves Fight To Win
Children Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
owen 1st div
—
(Kids & Teens)
8-38
Gotowy
OWEN Byerly
Mario Aiello BJJ - NC Team
Wygrana na punkty - 03:00
Currin McElroy Keishidojo
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-37
Gotowy
Landyn Todd
Dosher Fitness
Wygrana na punkty - 03:00
James Radvansky Open Guard BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
Kyzer & Kasen 2nd Division
—
(Kids & Teens)
9-36
Gotowy
Andrew Morrison
Team ROC Southern Pines/MAASPI
Nolan Zeuschner Dosher Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
3-30
Gotowy
Parker Brown
Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Nathan Emmerton Triumph Fight Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Kourtney 1st Division
—
(Kids & Teens)
8-36
Gotowy
Morgan Loftis
Fight to Win of Asheville
Wygrana na punkty - 03:00
Scarlett Atkinson McGinnis Academy of Martial Arts
Teens Gi (Male) / Expert / 160 - 169.9 / 14-15 years
Tanner 1st Division
—
(Kids & Teens)
Gotowy
Christopher Aparicio
Fight to Win of Denver
Tanner Vollmer ZR Team NC Wygrana walkowerem
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Kyzer 2nd Division
—
(Kids & Teens)
5-33
Gotowy
Parker Jenkins
Fènix Jiu Jitsu NC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Kyzer Powers Triumph Fight Academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 120 - 129.9 / 10-11 years
Cole 2nd Division
—
(Kids & Teens)
10-35
Gotowy
Robert Cortes
Dosher Fitness
Wygrana na punkty - 03:00
Cole Bowman Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Jimmy 1st Division
—
(Kids & Teens)
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
7-33
Gotowy
Ridge Barber
Checkmat Charlotte
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Josiah Escobar Anchor Academy
Teens Gi (Female) / Beginner / 120 - 129.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
11-29
Gotowy
Taylor Bernhard
Triumph Fight Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Alayna Keaten Hickory Academy of Martial Arts
Children Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-39
Gotowy
Ava Montejo
ZR Team NC
Susan Campbell Dosher Fitness Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 14-15 years
Trent 2nd Division
—
(Kids & Teens)
10-38
Gotowy
Trent Elliott
Mario Aiello BJJ - NC Team
Wygrana na punkty - 03:00
Reed Morrison Team ROC Southern Pines/MAASPI
Children Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
3-27
Gotowy
Iris Coberth
Triumph Fight Academy
Nickole Salem Black Label Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Children Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
owen 1st div
—
(Kids & Teens)
8-39
Gotowy
Thomas Sexton
Greensboro Jui Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:38
Currin McElroy Keishidojo
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
Kyzer & Kasen 2nd Division
—
(Kids & Teens)
9-38
Gotowy
Matthew Anderson
Great Grappling Brazilian Jiu Jitsu
Kyzer Powers Triumph Fight Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Kasen 1st Division
—
(Kids & Teens)
4-27
Gotowy
Kasen Gerde
Riptide mma
Wygrana na punkty - 03:00
Moises Neri Pyles Jiu Jitsu-Lucas Lepri Team
Children Gi (Female) / Novice / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
5-36
Gotowy
Caydence Ivosic
Atlantic MMA
Carter James Dosher Fitness Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
3-31
Gotowy
Nathan Emmerton
Triumph Fight Academy
Eric Buehlmaier Mooresville BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Teens Gi (Female) / Beginner / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
11-30
Gotowy
Alaina Hayden
Fight to Win Shelby
Wygrana na punkty - 03:00
Lula Barber Charlotte Jiu-Jitsu Academy
Children Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-40
Gotowy
Bianca Ma
ZR Team NC
Wygrana na punkty - 03:00
Sydney Bridges Fight to Win of Denver
Teens Gi (Male) / Expert / 99.9 & Under / 14-15 years
Tristan 2nd Division
—
(Kids & Teens)
10-41
Gotowy
Tyler Kendrick
Kamicuozzi MMA & Fitness
Tristan Dosher Dosher Fitness Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:56
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Kasen 1st Division
—
(Kids & Teens)
4-28
Gotowy
Ezekiel Escobar
Anchor Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Ayden Finnie Davidson County BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
3-32
Gotowy
Kael Buehlmaier
Mooresville BJJ
Collins Cook Nature BJJ Wygrana na punkty - 03:00