Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens No-Gi (Female) / Expert / 115 - 129.9 / 14-15 years
(Teens & Adults)
9-9
Gotowy
Kaloni Brown
Penn Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Anabell Ohira K-Team
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 145 - 159.9 / 14-15 years
(Teens & Adults)
8-8
Gotowy
Lelen Wong
Island Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Xavier Kai Nantin TRXTR STUDIO CTA
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Teens & Adults)
5-7
Gotowy
Marc Umayam
Aloha Roll Academy
Mitchell Navarro Maui Grappling Academy Wygrana na punkty - 04:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 100 - 114.9 / 16-17 years
(Teens & Adults)
7-9
Gotowy
Titus Iwasaki
Caio Terra Association Kauai (Lions BJJ)
Preston Kahanu-Pacleb UFC GYM BJ PENN Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Teens & Adults)
4-6
Gotowy
Kanoa Iwankiw
Maui Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Niccolas Kozak Hibredhouse Gorilla Squad Kailua
Women Gi / White / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Teens & Adults)
2-8
Gotowy
Haylee Fujioka
Sapateiro Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Vivian Choy UFC Waikele
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Teens & Adults)
6-6
Gotowy
Taylor Stalnaker
Silverfox Jiu-Jitsu Hawaii (Wahiawa)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Furl Medeiros K-Team
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 115 - 129.9 / 14-15 years
(Teens & Adults)
8-9
Gotowy
Sacha Goodwin
HNL JIU JITSU
Wygrana na punkty - 03:00
Kapono Kamaka Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Women No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
Kapua 2nd Division
—
(Teens & Adults)
1-7
Gotowy
Kapua Kaaihue
Wygrana na punkty - 04:00
Kawehilani Torres Island Jiu Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Teens & Adults)
3-5
Gotowy
CHAD RICHARDSON
Aloha Roll Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
John Yanuaria None
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Director (40+)
(Teens & Adults)
4-10
Gotowy
Ronie Martinez
Island Jiu Jitsu / Atos
Derwin Leiva TRXTR STUDIO CTA Wygrana na punkty - 04:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 14-15 years
(Teens & Adults)
9-6
Gotowy
Finn Neilsen
Gracie Jiu Jitsu Kailua
Wygrana na punkty - 04:00
Chasen Geronimo Esaki Jiu Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 129.9 & under (Fly weight) / Adult
(Teens & Adults)
Gotowy
Alfred Kaehukai Auger
Esaki Jiu Jitsu
Kylan Takakusagi Esaki Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Teens & Adults)
6-7
Gotowy
Alexander Gonzales
TRXTR STUDIO CTA
Michael Griffiths Aloha Roll Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Teens & Adults)
5-6
Gotowy
Juan Gomez
UFC GYM BJ PENN
Andrew Ramirez TRXTR STUDIO CTA Wygrana na punkty - 04:00
Women No-Gi / Novice / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
Alyssa 1st Division
—
(Teens & Adults)
2-5
Gotowy
Alana Seabury
Yanagida Studio
Alyssa Mendoza Island Jiu Jitsu / Atos Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Teens Gi (Female) / Beginner / 130 - 144.9 / 16-17 years
(Teens & Adults)
7-8
Gotowy
Yvette Castaneda
Gracie Jiu-Jitsu Hawaii
Heidi Yasuda Silverfox Jiu-Jitsu Hawaii (Wahiawa) Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 16-17 years
(Teens & Adults)
9-11
Gotowy
Alfred Kaehukai Auger
Esaki Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Tyler Connolly Relson Gracie - O2 Martial Arts Academy
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Teens & Adults)
3-8
Gotowy
Edgar Saucedo Saucedo
Hibredhouse Gorilla Squad Kailua
Wygrana na punkty - 05:00
Mateo Martinez Cedar Valley Jiu-Jitsu
Teens Gi (Female) / Beginner / 100 - 114.9 / 14-15 years
(Teens & Adults)
7-10
Gotowy
Olive McCloud
Aloha Roll Academy
Raymi Watanabe K-Team Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 115 - 129.9 / 14-15 years
(Teens & Adults)
8-10
Gotowy
Dominic Chairez
Alliance BJJ
Gideon Keomalu CheckMat United BJJ Hawaii Wygrana na punkty - 03:00
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Teens & Adults)
1-3
Gotowy
Thalia Lewi-Ohashi
Checkmat Kona
Wygrana na punkty - 05:00
Megan Pilmoca TRXTR STUDIO CTA
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Teens & Adults)
6-9
Gotowy
Peter Hix
Foundation BJJ Kona
Wygrana na punkty - 05:00
Tristan Miles
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Teens & Adults)
Gotowy
Blake Banning
Gracie Technics Honolulu
Wygrana walkowerem
John Yanuaria None
Women Gi / White / 100 - 109.9 (Atom Weight) / Adult
(Teens & Adults)
2-11
Gotowy
Brandee Matsuyama
Jiu Jitsu 967
LEXI HARA Gracie Allegiance Honolulu Wygrana na punkty - 04:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 14-15 years
(Teens & Adults)
9-7
Gotowy
Keku Sakaguchi
Penn Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Brayden Cruz Gracie Barra Kapolei
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Teens & Adults)
4-7
Gotowy
Kekoa Canullo
Island Jiu Jitsu / Atos
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Ikaika King Trilogy Martial Arts Academy
Teens Gi (Female) / Beginner / 100 - 114.9 / 14-15 years
(Teens & Adults)
7-12
Gotowy
Ocean Williams
Aloha Roll Academy
Keilana Nakata Kolosa Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Teens & Adults)
3-9
Gotowy
Noah Leithead
Silverfox Jiu-Jitsu Hawaii (Wahiawa)
Elijah Cacal Exodus Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 05:00
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 115 - 129.9 / 16-17 years
Hunter 2nd Division
—
(Teens & Adults)
8-13
Gotowy
Hunter Cuaresma
Carlson Gracie Maui
Rion Garganera Island Jiu Jitsu / Atos Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Women No-Gi / Expert / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
Kyley 2nd Division
—
(Teens & Adults)
1-8
Gotowy
Teshya Alo
Island Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Kyley Reyes Mad Tiger Academy
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Teens & Adults)
5-8
Gotowy
Romeo Lapitan
UFC GYM BJ PENN
Oliver Hernandez Island Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19