Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Session 2)
7-19
Acabado
Dane Jelinek
Tigers Lair BJJ
Trevor Lerew Gracie Barra Oro Valley Won by points - 03:00
Women No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
Annabel 2nd Division
—
(Session 2)
9-12
Acabado
Micah Garwood
Carlson Gracie Henderson
Annabel Kelly Milestone Martial Arts Won by points - 05:00
Children Gi (Female) / Expert / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 2)
4-16
Acabado
Trinity Garza
HBJJ
Won by points - 04:00
Sophia Velarde Joe Stevensons Cobra Kai
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Lucques 1st Division
—
(Session 2)
2-14
Acabado
Guy Burshtein
SOUL FIGHTERS (BRUNO MENDES)
Won by Submission - 03:13
Everest Leydecker Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Children Gi (Female) / Advanced / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Session 2)
6-12
Acabado
Aimée McCullom
BlueStarr Grappling
Ryleigh Gunter Carlson Gracie Team Won by Submission - 01:50
Children Gi (Female) / Expert / 130 - 139.9 / 10-11 years
(Session 2)
1-17
Acabado
Lola Terraza
Carlson Gracie Team
Ivana Odle Strong Heart Academy Won by Submission - 00:07
Children Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 12-13 years
Lucques 2nd Division / Daniel 1st Div
—
(Session 2)
3-19
Acabado
AJ Russell
BlueStarr Grappling
Lucques Sorenson ONE JIU JITSU Won by Submission - 02:52
Children Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 2)
1-16
Acabado
Dylan Andrade
Rogue Wave BJJ
Kenneth Vargas Outliers Jiu-Jitsu/TRUJITSU Won by Submission - 01:12
Teens Gi (Male) / Advanced / 140 - 149.9 / 16-17 years
(Session 2)
6-15
Acabado
Jason Fernandez
ODINS HALLS BJJ
Won by Submission - 01:42
Joseph Abraham Sentosa Martial Arts
Teens Gi (Male) / Expert / 150 - 159.9 / 16-17 years
(Session 2)
5-11
Acabado
Gabriel Sanches
Gracie Barra North Phoenix
Won by Submission - 01:08
Owen Tounsley Grindhouse
Teens Gi (Female) / Intermediate / 120 - 129.9 / 14-15 years
Saige 1st Division
—
(Session 2)
8-14
Acabado
Melanie Cumplido
Milestone Martial Arts
Won by Submission - 00:48
Saige Files Proving Ground MMA
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 10-11 years
Baylun 1st Division
—
(Session 2)
3-15
Acabado
Mick Whelan
Art of JiuJitsu
Won by Submission - 01:32
Maximus Bell Freestyle MMA Las Vegas
Children Gi (Male) / Advanced / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 2)
2-17
Acabado
Dylan Andrade
Rogue Wave BJJ
Matthew Cumplido Milestone Martial Arts Won by Submission - 01:38
Children Gi (Female) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 2)
4-19
Acabado
Giselle Diaz
Riverside Submission
Airyka Reyes BlueStarr Grappling Won by Submission - 00:32
Teens Gi (Male) / Expert / 200 & Over / 14-15 years
Matthew 1st No-Gi Div
—
(Session 2)
7-20
Acabado
Michael Salazar
Joe Stevensons Cobra Kai
Won by Disqualification (disqualification)
Mathew Harvey Team Megaton Jiu-Jitsu
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Novice/Beginner
(Session 2)
Acabado
Cassandra Poincelot
Undisputed AZ
Autumn Martin 10th Planet Riverside Won by Walkover - 00:00
Teens Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 16-17 years
Nolan 2nd Division
—
(Session 2)
7-21
Acabado
Damian Castaneda
Morales Brazilian jiu jitsu academy
Nolan Field GRACIE BARRA (USA) Won by Submission - 01:58
Children Gi (Female) / Expert / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 2)
4-17
Acabado
Brooklynn Garza
HBJJ
Sophia Velarde Joe Stevensons Cobra Kai Won by Submission - 02:23
Teens Gi (Male) / Expert / 150 - 159.9 / 16-17 years
(Session 2)
5-12
Acabado
Kris Arrey
Riverside Submission
Won by Submission - 00:50
Landon Minturn Maracaba BJJ
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Lucques 1st Division
—
(Session 2)
2-15
Acabado
Xavier Diaz
BlueStarr Grappling
Everest Leydecker Jay Pages Jiu-Jitsu Academy Won by points - 04:00
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Novice/Beginner
(Session 2)
Acabado
Brianna Molina
Syndicate MMA
Won by Walkover
Ariel Zeigler Dream Martial Arts and Fitness
Women Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 2)
9-14
Acabado
Galina Romanova
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Ariel Zeigler Dream Martial Arts and Fitness
Teens Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 14-15 years
(Session 2)
8-20
Acabado
Stephen Bodyk
BlueStarr Grappling
Won by points - 04:00
Jayson Ryan Team Blackout
Teens Gi (Male) / Expert / 200 & Over / 14-15 years
Matthew 1st No-Gi Div
—
(Session 2)
7-22
Acabado
Trysten Terraza
Carlson Gracie Team
Won by Disqualification (disqualification)
Mathew Harvey Team Megaton Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 10-11 years
Baylun 1st Division
—
(Session 2)
3-17
Acabado
Mick Whelan
Art of JiuJitsu
Won by Submission - 01:33
Baylun Perkins Darcio lira
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Novice/Beginner
(Session 2)
10-12
Acabado
Brianna Molina
Syndicate MMA
Won by points - 04:00
Eden Godwin Sonoran Brazilian Jiu Jitsu Academy
Teens Gi (Male) / Expert / 99.9 & Under / 14-15 years
(Session 2)
1-18
Acabado
Dylan Andrade
Rogue Wave BJJ
Josiah Gonzales JODY SANCHEZ ACADEMY OF MARTIALS ARTS Won by Submission - 01:01
Teens Gi (Male) / Intermediate / 140 - 149.9 / 14-15 years
(Session 2)
6-16
Acabado
Joshua Cotton
Cannon BJJ
Won by Submission - 00:58
Maximus Stevenson Joe Stevensons Cobra Kai
Teens Gi (Male) / Expert / 200 & Over / 14-15 years
Matthew 1st No-Gi Div
—
(Session 2)
7-23
Acabado
Michael Salazar
Joe Stevensons Cobra Kai
Won by points - 04:00
Trysten Terraza Carlson Gracie Team
Teens Gi (Female) / Expert / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Session 2)
3-22
Acabado
Daisy Barraza
Riverside Submission
Won by Submission - 00:42
Liliana Mendez Gracie Barra Avondale
Teens Gi (Male) / Expert / 150 - 159.9 / 14-15 years
(Session 2)
5-13
Acabado
Ezequiel Olivas
Infinity BJJ (Santee, Ca)
Edward Jr Reyes BlueStarr Grappling Won by Submission - 00:36
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Lucques 1st Division
—
(Session 2)
2-16
Acabado
Lucques Sorenson
ONE JIU JITSU
Guy Burshtein SOUL FIGHTERS (BRUNO MENDES) Won by points - 04:00