Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Session 2)
7-19
Završeno
Dane Jelinek
Tigers Lair BJJ
Trevor Lerew Gracie Barra Oro Valley Pobeda po poenima - 03:00
Women No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
Annabel 2nd Division
—
(Session 2)
9-12
Završeno
Micah Garwood
Carlson Gracie Henderson
Annabel Kelly Milestone Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Children Gi (Female) / Expert / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 2)
4-16
Završeno
Trinity Garza
HBJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Sophia Velarde Joe Stevensons Cobra Kai
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Lucques 1st Division
—
(Session 2)
2-14
Završeno
Guy Burshtein
SOUL FIGHTERS (BRUNO MENDES)
Pobedio Završnicom - 03:13
Everest Leydecker Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Children Gi (Female) / Advanced / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Session 2)
6-12
Završeno
Aimée McCullom
BlueStarr Grappling
Ryleigh Gunter Carlson Gracie Team Pobedio Završnicom - 01:50
Children Gi (Female) / Expert / 130 - 139.9 / 10-11 years
(Session 2)
1-17
Završeno
Lola Terraza
Carlson Gracie Team
Ivana Odle Strong Heart Academy Pobedio Završnicom - 00:07
Children Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 12-13 years
Lucques 2nd Division / Daniel 1st Div
—
(Session 2)
3-19
Završeno
AJ Russell
BlueStarr Grappling
Lucques Sorenson ONE JIU JITSU Pobedio Završnicom - 02:52
Children Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 2)
1-16
Završeno
Dylan Andrade
Rogue Wave BJJ
Kenneth Vargas Outliers Jiu-Jitsu/TRUJITSU Pobedio Završnicom - 01:12
Teens Gi (Male) / Advanced / 140 - 149.9 / 16-17 years
(Session 2)
6-15
Završeno
Jason Fernandez
ODINS HALLS BJJ
Pobedio Završnicom - 01:42
Joseph Abraham Sentosa Martial Arts
Teens Gi (Male) / Expert / 150 - 159.9 / 16-17 years
(Session 2)
5-11
Završeno
Gabriel Sanches
Gracie Barra North Phoenix
Pobedio Završnicom - 01:08
Owen Tounsley Grindhouse
Teens Gi (Female) / Intermediate / 120 - 129.9 / 14-15 years
Saige 1st Division
—
(Session 2)
8-14
Završeno
Melanie Cumplido
Milestone Martial Arts
Pobedio Završnicom - 00:48
Saige Files Proving Ground MMA
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 10-11 years
Baylun 1st Division
—
(Session 2)
3-15
Završeno
Mick Whelan
Art of JiuJitsu
Pobedio Završnicom - 01:32
Maximus Bell Freestyle MMA Las Vegas
Children Gi (Male) / Advanced / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 2)
2-17
Završeno
Dylan Andrade
Rogue Wave BJJ
Matthew Cumplido Milestone Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:38
Children Gi (Female) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 2)
4-19
Završeno
Giselle Diaz
Riverside Submission
Airyka Reyes BlueStarr Grappling Pobedio Završnicom - 00:32
Teens Gi (Male) / Expert / 200 & Over / 14-15 years
Matthew 1st No-Gi Div
—
(Session 2)
7-20
Završeno
Michael Salazar
Joe Stevensons Cobra Kai
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Mathew Harvey Team Megaton Jiu-Jitsu
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Novice/Beginner
(Session 2)
Završeno
Cassandra Poincelot
Undisputed AZ
Autumn Martin 10th Planet Riverside Pobeda bez borbe - 00:00
Teens Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 16-17 years
Nolan 2nd Division
—
(Session 2)
7-21
Završeno
Damian Castaneda
Morales Brazilian jiu jitsu academy
Nolan Field GRACIE BARRA (USA) Pobedio Završnicom - 01:58
Children Gi (Female) / Expert / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 2)
4-17
Završeno
Brooklynn Garza
HBJJ
Sophia Velarde Joe Stevensons Cobra Kai Pobedio Završnicom - 02:23
Teens Gi (Male) / Expert / 150 - 159.9 / 16-17 years
(Session 2)
5-12
Završeno
Kris Arrey
Riverside Submission
Pobedio Završnicom - 00:50
Landon Minturn Maracaba BJJ
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Lucques 1st Division
—
(Session 2)
2-15
Završeno
Xavier Diaz
BlueStarr Grappling
Everest Leydecker Jay Pages Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 04:00
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Novice/Beginner
(Session 2)
Završeno
Brianna Molina
Syndicate MMA
Pobeda bez borbe
Ariel Zeigler Dream Martial Arts and Fitness
Women Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 2)
9-14
Završeno
Galina Romanova
Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Ariel Zeigler Dream Martial Arts and Fitness
Teens Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 14-15 years
(Session 2)
8-20
Završeno
Stephen Bodyk
BlueStarr Grappling
Pobeda po poenima - 04:00
Jayson Ryan Team Blackout
Teens Gi (Male) / Expert / 200 & Over / 14-15 years
Matthew 1st No-Gi Div
—
(Session 2)
7-22
Završeno
Trysten Terraza
Carlson Gracie Team
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Mathew Harvey Team Megaton Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 10-11 years
Baylun 1st Division
—
(Session 2)
3-17
Završeno
Mick Whelan
Art of JiuJitsu
Pobedio Završnicom - 01:33
Baylun Perkins Darcio lira
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Novice/Beginner
(Session 2)
10-12
Završeno
Brianna Molina
Syndicate MMA
Pobeda po poenima - 04:00
Eden Godwin Sonoran Brazilian Jiu Jitsu Academy
Teens Gi (Male) / Expert / 99.9 & Under / 14-15 years
(Session 2)
1-18
Završeno
Dylan Andrade
Rogue Wave BJJ
Josiah Gonzales JODY SANCHEZ ACADEMY OF MARTIALS ARTS Pobedio Završnicom - 01:01
Teens Gi (Male) / Intermediate / 140 - 149.9 / 14-15 years
(Session 2)
6-16
Završeno
Joshua Cotton
Cannon BJJ
Pobedio Završnicom - 00:58
Maximus Stevenson Joe Stevensons Cobra Kai
Teens Gi (Male) / Expert / 200 & Over / 14-15 years
Matthew 1st No-Gi Div
—
(Session 2)
7-23
Završeno
Michael Salazar
Joe Stevensons Cobra Kai
Pobeda po poenima - 04:00
Trysten Terraza Carlson Gracie Team
Teens Gi (Female) / Expert / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Session 2)
3-22
Završeno
Daisy Barraza
Riverside Submission
Pobedio Završnicom - 00:42
Liliana Mendez Gracie Barra Avondale
Teens Gi (Male) / Expert / 150 - 159.9 / 14-15 years
(Session 2)
5-13
Završeno
Ezequiel Olivas
Infinity BJJ (Santee, Ca)
Edward Jr Reyes BlueStarr Grappling Pobedio Završnicom - 00:36
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Lucques 1st Division
—
(Session 2)
2-16
Završeno
Lucques Sorenson
ONE JIU JITSU
Guy Burshtein SOUL FIGHTERS (BRUNO MENDES) Pobeda po poenima - 04:00