Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-16
Završeno
Kayden Rowe
Renzo Gracie San Antonio
Cayman Bogler Fighting Chance Academy Pobedio Završnicom - 00:41
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
1-21
Završeno
Jackson Peters
Fighting Chance Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Michael Marquez Renzo Gracie McAllen
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 130 - 144.9 / 14-15 years
Elijah 2nd Division
—
(Kids and Teens)
6-22
Završeno
Al Sifuentes
Texas Grappling Academy somerset
Pobeda po poenima - 03:00
Elijah Gordon Renzo Gracie San Antonio
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-17
Završeno
Charles Olivas
Ohana Academy (San Antonio)
Pobeda po poenima - 03:00
Rolando Contreras Checkmat-CSI
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
Ryan 2nd Division
—
(Kids and Teens)
6-19
Završeno
Mason Guerra
Inochi Alliance of Mixed Martial Arts
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Ryan Burrage RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-16
Završeno
Joseph Martinez
Team Ferreira BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Landon Connolly Dream Art
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
Ryan 2nd Division
—
(Kids and Teens)
6-20
Završeno
Michael Rodriguez Jr
Ohana Academy (San Antonio)
Pobedio Završnicom - 00:25
Mason Guerra Inochi Alliance of Mixed Martial Arts
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-25
Završeno
John Austin Davis
Musquiz Jiu Jitsu
Kenneth Teceno BJJ Revolution Team Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-25
Završeno
Laila Morales
Ohana Academy (San Antonio)
Pobedio Završnicom - 02:11
Aryanna Messer RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-24
Završeno
Henry Ross
Ohana Academy (San Antonio)
Valentin Salazar Submission Concepts Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 170 & Over / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-20
Završeno
Gabriel Phillips
Musquiz Jiu Jitsu
John Faircloth IV RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU Pobedio Odlukom - 01:00
Children Gi (Female) / Novice / 39.9 & Under / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-24
Završeno
Vivian Full
Ohana Academy (San Antonio)
Ariana Quiroz A.M. CheckMat BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 125 - 139.9 / 8-9 years Group 2
John 3rd Division
—
(Kids and Teens)
6-25
Završeno
John Chavez
The Woodlands Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Brysen Perez Dream Art
Children No-Gi (Female) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
Victoria 1st Division
—
(Kids and Teens)
8-21
Završeno
Aria Urias
Ohana Academy (San Antonio)
Victoria Quiroz A.M. CheckMat BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-23
Završeno
Kolton Booth
Spartan Fit MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Logan Sandbak New Braunfels Jiu Jitsu
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 200 & Over / 16-17 years
(Kids and Teens)
7-20
Završeno
Wade Barnhill
Texas Grappling Academy somerset
Nicholas Fuini Ohana Academy (San Antonio) Pobedio Završnicom - 01:53
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-17
Završeno
Caylee Littlefield
Ohana Academy (San Antonio)
Pobeda po poenima - 03:00
Scarlet Figueroa The Woodlands Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
1-22
Završeno
Piper BRUNSON
Ohana Academy (San Antonio)
Michael Marquez Renzo Gracie McAllen Pobedio Završnicom - 00:17
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-18
Završeno
Kayden Rowe
Renzo Gracie San Antonio
Rolando Contreras Checkmat-CSI Pobedio Završnicom - 01:14
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
1-23
Završeno
Alexander Romero
Fighting Chance Academy
Jackson Peters Fighting Chance Academy Pobedio Završnicom - 00:41
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 130 - 144.9 / 14-15 years
Elijah 2nd Division
—
(Kids and Teens)
6-23
Završeno
Donovan Zuniga
Pinnacle Martial Arts/Rodrigo Cabral
Pobeda po poenima - 03:00
Elijah Gordon Renzo Gracie San Antonio
Teens No-Gi (Male) / Expert / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
Završeno
Daniel Gonzalez
Alpha & Omega Martial Arts
Akali Singh Ohana Academy (San Antonio) Pobeda bez borbe
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-24
Završeno
Ayson Spenrath
Submission Concepts
Jeramiah Sandoval Atos Jiu-jitsu San Antonio Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-18
Završeno
Tyler Sanchez
Ohana Academy (San Antonio)
Pobedio Završnicom - 01:20
Amaris Rodriguez Trinity Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-22
Završeno
Joseph Martinez
Team Ferreira BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Nathan DeLeon Anomaly Jiu Jitsu
Teens No-Gi (Male) / Expert / 200 & Over / 16-17 years
(Kids and Teens)
8-25
Završeno
Josiah Hepworth
Extreme Martial Arts
Brandon Long Musquiz Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:08
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 130 - 144.9 / 14-15 years
Elijah 2nd Division
—
(Kids and Teens)
6-24
Završeno
Ethan Mendoza
Gracie Barra San Antonio
Al Sifuentes Texas Grappling Academy somerset Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-19
Završeno
Cayman Bogler
Fighting Chance Academy
Charles Olivas Ohana Academy (San Antonio) Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Female) / Novice / 39.9 & Under / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-25
Završeno
Zyla Rule
Gracie Barra San Antonio
Pobeda po poenima - 03:00
Mila Trevino Armas Brazilian jiu-jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-23
Završeno
Joshua Rivera
CASTANO BJJ
Landon Connolly Dream Art Pobedio Završnicom - 01:14
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-19
Završeno
Iker Moreno
Ohana Academy (San Antonio)
Pobedio Završnicom - 00:30
Jonah Warrick Trinity Jiu Jitsu
Teens Gi (Male) / Beginner / 200 & Over / 16-17 years
(Kids and Teens)
7-24
Završeno
Nicholas Fuini
Ohana Academy (San Antonio)
John Zuniga Koulikov Grappling Academy Pobeda po poenima - 03:00