Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-12
Završeno
Cory Mabrey
Blue Springs Jiu Jitsu
John Starbuck Team Rhino Gracie Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 00:36
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
5-11
Završeno
Benjamin Price
Ground Zero KC/Kronos BJJ
Peter Blue Team Rhino Gracie Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 02:32
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Intermediate
(Adults)
2-12
Završeno
Joshua Denney
10th Planet Kansas City
Brandon Medina Brazil Academy Pobeda po poenima - 05:00
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-13
Završeno
Tyler Sharp
Brazil Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Jesse Lowry Chute Boxe KC
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-13
Završeno
Joe Takens
Glory MMA & Fitness
Pobeda po poenima - 04:00
Adam Welch Glory MMA & Fitness
Men Gi / Purple / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
6-11
Završeno
Kevin Croom
Glory MMA & Fitness
Pobeda po poenima - 06:00
David Kluthe Lincoln Brazilian Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-13
Završeno
Fernando Fernandez
Omaha’s Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Matt Myers Brazil Academy Pobeda po poenima - 04:00
Absolute Men Gi / 18 & above / Purple
(Adults)
1-12
Završeno
Andre Moore-El
No Team.
Pobedio Završnicom - 03:09
Jason Minor Omaha’s Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Absolute Men Gi / 18 & above / Purple
(Adults)
1-15
Završeno
Jason Minor
Omaha’s Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Carl Springer Rivers BJJ Pobeda po poenima
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-16
Završeno
Tanner Schneider
Criqui Brazilian Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Cameron Matthews Warriors Academy KC
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
5-14
Završeno
Sean French
American Top Team Kansas City
Pobedio Završnicom - 04:25
Steven Brazell 10th Planet Kansas City
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
Philip & Brandon 1st Division
—
(Adults)
3-9
Završeno
Alex Wurtz
Glory MMA & Fitness
Pobedio Završnicom - 01:36
Brandon Medina Brazil Academy
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Director (40+)
(Adults)
2-14
Završeno
Gary Tracey
Gracie Humaita Reno
Kazuma Terada Brazil Academy Pobedio Završnicom - 01:09
Absolute Men Gi / 18 & above / Purple
(Adults)
1-17
Završeno
Andre Moore-El
No Team.
Pobedio Završnicom - 01:39
David Lopez Omaha’s Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Absolute Men Gi / 18 & above / Blue
(Adults)
4-14
Završeno
Alex Wurtz
Glory MMA & Fitness
Collyn Allen Blue Springs Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-15
Završeno
Robert Higginbotham
Ground Zero KC/Kronos BJJ
Chase Charles Rivers BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-18
Završeno
Joe Takens
Glory MMA & Fitness
Tanner Schneider Criqui Brazilian Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:59
Absolute Men Gi / 18 & above / White
(Adults)
6-12
Završeno
Kazuma Terada
Brazil Academy
David Hummel Blue Springs Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
Philip & Brandon 1st Division
—
(Adults)
3-10
Završeno
Philip Koontz
Ground Zero KC/Kronos BJJ
Brandon Medina Brazil Academy Pobedio Završnicom - 02:10
Men Gi / Purple / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
Carl 2nd Division
—
(Adults)
5-15
Završeno
David Lopez
Omaha’s Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom
Carl Springer Rivers BJJ
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-16
Završeno
Eric Karanevich
American Top Team Kansas City
Pobedio Završnicom - 02:08
Robert Higginbotham Ground Zero KC/Kronos BJJ
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
Brandon 2nd Division
—
(Adults)
3-12
Završeno
Brandon Medina
Brazil Academy
Pobedio Završnicom - 04:52
Kenneth Krise Omaha’s Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-17
Završeno
Chase Charles
Rivers BJJ
Pobedio Završnicom - 03:15
Eric Karanevich American Top Team Kansas City
Absolute Men Gi / 18 & above / White
(Adults)
6-13
Završeno
Gary Tracey
Gracie Humaita Reno
Kazuma Terada Brazil Academy Pobedio Završnicom - 00:11
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
Brandon 2nd Division
—
(Adults)
3-13
Završeno
Jaumel Solinap
Blue Springs Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:55
Kenneth Krise Omaha’s Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
Brandon 2nd Division
—
(Adults)
3-14
Završeno
Brandon Medina
Brazil Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Jaumel Solinap Blue Springs Jiu Jitsu
Absolute Men Gi / 18 & above / Blue
(Adults)
4-15
Završeno
Brandon Medina
Brazil Academy
Alex Wurtz Glory MMA & Fitness Pobeda bez borbe