Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
Jackson 1st Division
—
(Session 2)
2-21
Završeno
Jackson Anderson
SBG Bigfork
David Renner Durango Martial Arts Academy Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Session 2)
5-18
Završeno
Rigdon Lewis
Lewis Martial Arts
Kiona Correa Wasatch Combat Sports Pobedio Završnicom - 02:14
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Session 2)
1-19
Završeno
Jax Putnik
Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Baylun Perkins Darcio lira Pobedio Završnicom - 00:22
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Session 2)
1-22
Završeno
Treven Wheeler
Team Link Utah
Pobeda po poenima - 04:00
Kyler Tuley University of grappling
Teens Gi (Male) / Advanced / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Session 2)
6-18
Završeno
Joshua Fish
Lehi Judo Club
Angelo Montoya Mountain Rollerz Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 2)
4-19
Završeno
King Hallows
Park City Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:33
Brysen Bullock Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Teens Gi (Female) / Beginner / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Session 2)
7-18
Završeno
Jersey Thomas
Gracie Barra Sandy
Pobeda po poenima - 03:00
Audery Roderick Durango Martial Arts Academy
Children Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Session 2)
5-21
Završeno
Lex Bessette
SBG Bigfork
Andrew Porter Zingano Brighton Pobedio Završnicom - 01:21
Children Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 2)
3-18
Završeno
Alana Diaz
Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy
Lucy Renner Durango Martial Arts Academy Pobedio Završnicom - 00:17
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
Jackson 1st Division
—
(Session 2)
2-20
Završeno
Canyon Magera
Gracie Barra Sandy
Alexander Lyon Park City Jiu Jitsu Pobedio Odlukom - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 2)
3-12
Završeno
Chloe Hughes
Park City Jiu Jitsu
Aaliyah Jones Fierce MMA Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 2)
4-20
Završeno
Joseph “Mojo” Schlesner
ODINS HALLS BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Cruz Taylor Park City Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Session 2)
5-19
Završeno
Chuck Barton
Park City Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Rigdon Lewis Lewis Martial Arts
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Session 2)
1-20
Završeno
Kua Hew-Len
Physical Concepts Training Center
Jax Putnik Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 02:12
Children Gi (Female) / Expert / 130 - 139.9 / 12-13 years
Rianna 1st Division
—
(Session 2)
7-19
Završeno
Kaitlyn Marshall
FIGHT CAPITAL GYM
Pobeda po poenima - 04:00
Rianna Tate Carlos Farias BJJ
Children Gi (Female) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Session 2)
2-23
Završeno
Michaela Anderson
SBG Bigfork
Lucy Renner Durango Martial Arts Academy Pobedio Završnicom - 02:44
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Session 2)
3-20
Završeno
Chase Morrison
Syndicate MMA
Oliver Holman Absolute MMA Behring Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Session 2)
1-21
Završeno
Johnny Whitford
Wasatch Combat Sports
Pobeda po poenima - 04:00
Baylun Perkins Darcio lira
Teens Gi (Male) / Novice / 170 - 179.9 / 16-17 years
(Session 2)
6-22
Završeno
Patrick Armes
Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
William Heiser Mountain Rollerz Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 01:47
Teens Gi (Female) / Expert / 160 - 169.9 / 14-15 years
(Session 2)
5-23
Završeno
Annabelle Porter
Zingano Brighton
Bailee Nelson Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy Pobeda po poenima - 04:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 150 - 159.9 / 14 years
Against 12 yr old int Mason Howard
—
(Session 2)
6-25
Završeno
Mason Howard
Silver Valley Jiujitsu MMA
Pobedio Završnicom - 01:26
Alex Leyva Fierce MMA
Teens Gi (Female) / Intermediate / 99.9 & Under / 14-15 years
(Session 2)
7-20
Završeno
Kennedy Gardner
Park City Jiu Jitsu
Kaydyn Brooks Pobeda po poenima - 04:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Daryl & Pawl 1st Division
—
(Session 2)
4-23
Završeno
Daryl Johnson
SBG Whitefish
Landon VT GILBERT ODINS HALLS BJJ Pobedio Završnicom - 00:47
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
Jackson 1st Division
—
(Session 2)
2-22
Završeno
Canyon Magera
Gracie Barra Sandy
Pobeda po poenima - 03:00
Jackson Anderson SBG Bigfork
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Session 2)
1-23
Završeno
Ethan Hammond
Pobedio Završnicom - 00:53
Kyler Tuley University of grappling
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Session 2)
3-21
Završeno
Jack Palos
SIBJJ-Alliance Twin Falls
Pobedio Završnicom - 00:18
Chase Morrison Syndicate MMA
Children Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 2)
1-25
Završeno
Zaylee Jackson
Westside BJJ
Kaylie Sherwood The Base IF Pobedio Završnicom - 00:23
Children Gi (Male) / Advanced / 60 - 69.9 / 8-9 years
Scotty 1st Division
—
(Session 2)
2-24
Završeno
Scotty Lowery
Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Kezrah Bento Penn Gym Pobedio Završnicom - 01:43
Children Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 10-11 years
Pawl 2nd Division
—
(Session 2)
1-26
Završeno
Joseph Whitford
Wasatch Combat Sports
Pobedio Završnicom - 01:38
Pawl Bryman SBG Bigfork
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
Eva 2nd Div (Mom called KK)
—
(Session 2)
4-16
Završeno
Kaelyn Drossulis
ODINS HALLS BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Aaliyah Jones Fierce MMA
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Session 2)
5-20
Završeno
Kiona Correa
Wasatch Combat Sports
Pobedio Završnicom - 03:13
Chuck Barton Park City Jiu Jitsu
Children Gi (Female) / Intermediate / 130 - 139.9 / 12-13 years
(Session 2)
3-23
Završeno
Essence Ku
PAUL TOMS ACADEMY OF BRAZILIAN JIU JITSU
Pobedio Završnicom - 02:56
Amirah Gordy Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy