Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Session 2)
1-10
Završeno
Landon VT GILBERT
ODINS HALLS BJJ
Joseph Whitford Wasatch Combat Sports Pobedio Završnicom - 01:07
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 2)
5-9
Završeno
Brody Bullock
Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Fisher Sliter SBG Bigfork Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 2)
2-10
Završeno
Layla Ku
PAUL TOMS ACADEMY OF BRAZILIAN JIU JITSU
Pobedio Završnicom - 00:42
Zaylee Jackson Westside BJJ
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 2)
1-8
Završeno
Kiona Correa
Wasatch Combat Sports
Pobedio Završnicom - 02:16
Rigdon Lewis Lewis Martial Arts
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Session 2)
3-7
Završeno
Oliver Holman
Absolute MMA Behring
Jack Palos SIBJJ-Alliance Twin Falls Pobedio Završnicom - 01:06
Teens Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 14-15 years
beaus first division
—
(Session 2)
6-11
Završeno
Beau Burdette
Wyo Faction
Pobedio Završnicom - 00:39
Wyatt Laser Team Link Utah
Teens No-Gi (Female) / Intermediate / 130 - 139.9 / 14-15 years
Sophia 2nd Division
—
(Session 2)
7-9
Završeno
Sophia Montenegro
Pobedio Završnicom - 01:08
Maci Pickens SBG Bigfork
Children No-Gi (Male) / Advanced / 60 - 69.9 / 10-11 years
Scotty 2nd Division
—
(Session 2)
5-10
Završeno
Scotty Lowery
Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Kezrah Bento Penn Gym Pobedio Završnicom - 01:06
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Session 2)
2-12
Završeno
Tai Roberts
Absolute MMA Behring
Ty Anderson SBG Bigfork Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 2)
4-10
Završeno
Lucy Renner
Durango Martial Arts Academy
Alana Diaz Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 12-13 years
Kaitlyn 2nd Division
—
(Session 2)
1-11
Završeno
Kaitlyn Marshall
FIGHT CAPITAL GYM
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:40
Andrew Porter Zingano Brighton
Teens Gi (Male) / Intermediate / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Session 2)
6-12
Završeno
Mateo Romero
Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy
Robert Salehi Syndicate MMA Pobeda po poenima - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 170 - 179.9 / 16-17 years
(Session 2)
7-10
Završeno
Christopher Porter
Zingano Brighton
Ethan Tussing ODINS HALLS BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 2)
3-10
Završeno
Kaelyn Drossulis
ODINS HALLS BJJ
Chloe Hughes Park City Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Teens Gi (Male) / Novice / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Session 2)
5-11
Završeno
Tayven Henrichsen
Physical Concepts Training Center
Pobeda po poenima - 03:00
Gavin Malloy Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 2)
2-11
Završeno
Kaylie Sherwood
The Base IF
Pobeda po poenima - 03:00
Layla Ku PAUL TOMS ACADEMY OF BRAZILIAN JIU JITSU
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 2)
7-11
Završeno
Fisher Sliter
SBG Bigfork
Pobeda po poenima - 03:00
Brody Bullock Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
Bruce 1st Division
—
(Session 2)
6-13
Završeno
Zion Kocheshkov
Gracie Barra Sandy
Bruce Baird First BJJ Carlson Gracie Utah Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 2)
2-13
Završeno
Max Sherwood
The Base IF
Pobeda po poenima - 03:00
Alex Garcia FIGHT CAPITAL GYM
Teens Gi (Male) / Novice / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Session 2)
5-12
Završeno
Blake Woerner
Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Ty Monson Wasatch Combat Sports Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
Eva 2nd Div (Mom called KK)
—
(Session 2)
4-13
Završeno
Kaelyn Drossulis
ODINS HALLS BJJ
Pobedio Završnicom - 01:39
Leila Correa Wasatch Combat Sports
Teens No-Gi (Male) / Expert / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Session 2)
1-12
Završeno
Kyler Tuley
University of grappling
Ethan Hammond Pobedio Završnicom - 00:48
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Session 2)
3-14
Završeno
Malachi Corsaut
Durango Martial Arts Academy
Evan Fallis Gracie Barra Sandy Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 8-9 years
(Session 2)
7-14
Završeno
Camden Thorup
Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Isaiah Ibana Pobedio Završnicom - 01:39
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 2)
1-9
Završeno
Chuck Barton
Park City Jiu Jitsu
Kiona Correa Wasatch Combat Sports Pobedio Završnicom - 01:54
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
Corbin 1st Division
—
(Session 2)
2-16
Završeno
Corbin Thomas
Gracie Barra Sandy
Gabriel Sagastume Lehi Judo Club Pobedio Završnicom - 02:26
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 2)
4-11
Završeno
Kaydyn Brooks
Pobedio Završnicom - 00:18
Lucy Renner Durango Martial Arts Academy
Teens Gi (Male) / Beginner / 150 - 159.9 / 14-15 years
(Session 2)
5-14
Završeno
Arjay Tiqui
Destiny Health & Mma
William Heiser Mountain Rollerz Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Teens Gi (Male) / Advanced / 120 - 129.9 / 14-15 years
(Session 2)
6-14
Završeno
David Soria
Drysdale/Zenith
Noah Gutierrez ODINS HALLS BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 2)
7-12
Završeno
Hakaru Bradley
SBG Missoula
Brody Bullock Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Session 2)
4-9
Završeno
Pawl Bryman
SBG Bigfork
Landon VT GILBERT ODINS HALLS BJJ Pobedio Završnicom - 01:47
Teens No-Gi (Female) / Expert / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Session 2)
1-13
Završeno
Gracie Rivera
Ruthless fight team
Pobedio Završnicom - 01:50
Ashley Zolnik Team Link Utah