Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Session 3)
3-23
Završeno
Bil Hasler
Wasatch Combat Sports
Adam Bilzerian Syndicate MMA Pobeda po poenima - 04:00
Women Gi / Blue / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Session 3)
7-26
Završeno
Gabriela Serrao
Team Link Utah
Pobeda po poenima - 04:00
Aiza Valeriano Stevens Gracie Barra Salt Lake City
Absolute Gi Women / 18 & above / Blue
(Session 3)
5-32
Završeno
Andy (Andrea) Redington
Westside BJJ
Kelly Ziemba Syndicate MMA Pobeda po poenima - 05:00
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
1-19
Završeno
William Elson
Westside BJJ
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Jake Dolak Gracie Barra Chino
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
1-22
Završeno
Talen Little
Unified Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:07
Robert Villarreal Westside BJJ
Women Gi / White / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-24
Završeno
Crystal Zimmerman
Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Wendy Rodriguez SBG Missoula Pobeda po poenima - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Session 3)
1-20
Završeno
Travis Weston
Fusion Academy
Bryce Edminister Koa Kingdom Pobeda po poenima - 06:00
Men Gi / Purple / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Director (40+)
(Session 3)
4-30
Završeno
Kris Hardy
Chute Boxe Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Andy Stumpf SBG Montana (Kalispell)
Women Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 3)
7-27
Završeno
Ariel O'Neill
Montana Mixed Martial Arts
Pobeda po poenima - 05:00
Emily Rose Combat Arts Strength & Conditioning
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
3-21
Završeno
Erik Boerner
Montana Mixed Martial Arts
Pobedio Završnicom - 02:00
Michael Canada
Women Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
6-25
Završeno
Maria Torres
INFIGHT
Teauna Greenfield Lehi Judo Club Pobeda po poenima - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Session 3)
5-28
Završeno
Zack Ghalayini
Durango Martial Arts Academy
Pobedio Završnicom - 05:03
Warren Weingartner Drysdale/Zenith
Men Gi / Brown / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
4-31
Završeno
Albe Tremblay
Pro Edge MMA
Brady Stoddard Combat Arts Strength & Conditioning Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Brown / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
3-26
Završeno
Tarl Reynoso
PAUL TOMS ACADEMY OF BRAZILIAN JIU JITSU
Pobedio Završnicom - 00:31
Matthew Steadman Combat Arts Strength & Conditioning
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
2-22
Završeno
Martin Berta
Lehi Judo Club
Adam Bilzerian Syndicate MMA Pobedio Završnicom - 01:51
Women Gi / White / 180 - 189.9 (Light-Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
6-27
Završeno
McKenna Winterholler
Combat Arts Strength & Conditioning
Pobedio Završnicom - 02:09
Tais Alencastro INFIGHT
Men Gi / Black / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Session 3)
1-23
Završeno
Aaron Westphal
SBG
RICHARD CESENA Unified Brazilian Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 01:45
Absolute Gi Women / 18 & above / Brown/Black
(Session 3)
7-28
Završeno
Brynda Ku
PAUL TOMS ACADEMY OF BRAZILIAN JIU JITSU
Larissa Rodrigues INFIGHT Pobeda po poenima - 06:00
Absolute Gi Women / 18 & above / Blue
(Session 3)
5-33
Završeno
Jennifer Neadeau
SBG Montana (Kalispell)
Alisha Hoskins SBG Missoula Pobedio Završnicom - 04:05
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Director (40+)
(Session 3)
4-29
Završeno
Danny Ocana
Park City Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:22
RUSSELL WHEELER Team Link Utah
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 3)
2-19
Završeno
Dustin Christensen
UTAH JIUJITSU
Jake Shivers Team Link Utah Pobeda po poenima - 05:00
Men Gi / Black / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Director (40+)
(Session 3)
1-24
Završeno
Robert Harding
Wasatch Combat Sports
Joao Freitas Joao Freitas BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
3-27
Završeno
Martin Berta
Lehi Judo Club
Christopher Archer Wind River Dojo Pobeda po poenima - 05:00
Absolute Gi Women / 18 & above / Blue
(Session 3)
5-35
Završeno
Kelly Ziemba
Syndicate MMA
LYNDSIE Peterson Absolute MMA Behring Pobedio Završnicom - 01:26
Women Gi / Blue / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Session 3)
7-29
Završeno
Addison Flores
Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Gabriela Serrao Team Link Utah
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Session 3)
1-28
Završeno
Albe Tremblay
Pro Edge MMA
Victor Flores Mountain Rollerz Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 06:00
Women Gi / Blue / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-28
Završeno
Andy (Andrea) Redington
Westside BJJ
Maria Kynaston Chute Boxe Academy Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Brown / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 3)
4-32
Završeno
Andrew Arellano
Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Warren Weingartner Drysdale/Zenith Pobedio Završnicom - 02:56
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
2-23
Završeno
Tate Johnson
Maximus Boxing & MMA Academy
Zack Ghalayini Durango Martial Arts Academy Pobedio Završnicom - 02:20
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 3)
3-25
Završeno
Bryce Kindred
Team Link Utah
Samuel Ramos Pobedio Završnicom - 00:51
Women Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 3)
7-30
Završeno
Jessenia Rubio
Syndicate MMA
Pobedio Završnicom - 04:52
Emily Rose Combat Arts Strength & Conditioning
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 3)
2-21
Završeno
Quinn Panganiban
ODINS HALLS BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Jake Shivers Team Link Utah