Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Session 3)
3-6
Završeno
Alex Torres
Chris Orozco Legends BJJ Temple, Tx Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
2-6
Završeno
Isaiah Rivera
NBTC BJJ
Joshua Sarot 10th Planet Austin Pobedio Završnicom - 00:57
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Session 3)
5-3
Završeno
Ruben Lopez
Gracie Barra Cedar Park
James Moncivais 10th Planet Austin Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
4-5
Završeno
Agnew Wafford
Modern day gladiators
Martin Pineda The Darkside Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
2-7
Završeno
Brandon Gutierrez
Relentless BJJ RRTX
Pobeda po poenima - 06:00
Joey Miranda John's Gym
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-9
Završeno
Oscar Pintado
Legends BJJ Temple, Tx
Matt Boyd 10th Planet Austin Pobedio Završnicom - 03:31
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Master (30+)
Melissa 1st Division
—
(Session 3)
9-5
Završeno
Mary Barron
10th Planet Austin
Pobedio Završnicom - 03:34
Melissa Klundby Lost Sierra BJJ
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Executive (50+)
Richie 2nd Division
—
(Session 3)
8-7
Završeno
Bryan Matthews
Pobeda po poenima - 04:00
Richie Gautier Nova Uniao Austin Texas
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Director (40+)
(Session 3)
1-8
Završeno
To be decided
Adrian Uribe Relentless BJJ RRTX Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-9
Završeno
Michael Verduzco
Vasquez Academy
Kevin Reyna Select Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 3)
3-4
Završeno
Calvin Kroll
Ralph Gracie Waco
Pobeda po poenima - 04:00
Alex Rey 10th Planet Austin
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-8
Završeno
Brandon Lara
Team Rabadi
Pobedio Završnicom - 03:51
Jacob Garza NBTC BJJ
Women No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
9-3
Završeno
Darcy Stanley
Strike and Submit Martial Arts
Moriel Charneski Cooper MMA Pobeda po poenima - 06:00
Women No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
10-5
Završeno
Tori Setliff
The Darkside
Pobeda po poenima - 04:00
Jennifer Fonseca Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Men No-Gi / Expert / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 3)
5-4
Završeno
Jose Johnson
Legends BJJ Temple, Tx
Joshua Sarot 10th Planet Austin Pobedio Završnicom - 00:22
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
8-5
Završeno
Joshua Martinez
concept BJJ
Billy Schulz Ralph Gracie Waco Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-7
Završeno
Abraham Garcia
Baca Fight Systems
Adrian Amaya Cooper MMA Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 3)
1-6
Završeno
Timothy Cundiff
Legends BJJ Temple, Tx
Robert Anderson 10th Planet Freaks Pobedio Završnicom - 04:01
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Session 3)
4-11
Završeno
Johnny Chapa
A.M. CheckMat BJJ
Luis Carter StrKings BJJ Pobeda po poenima - 06:00
Women No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Olena 2nd Division
—
(Session 3)
10-9
Završeno
Olena Kulik
Dark Clan Fight Lab
Melannie Gray NBTC BJJ Pobedio Završnicom - 01:54
Men No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 3)
3-9
Završeno
Carlos Gutierrez
Ultimate Submission Academy
Kegan Stritchko Factory X Muay Thai/MMA/BJJ Pobedio Završnicom - 01:51
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
7-10
Završeno
Shiloe High Pipe
Shamar Walker Carlson Gracie BJJ ABQ Pobedio Odlukom - 05:00
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
5-5
Završeno
Joseph Wingate
10th Planet Freaks
Pobedio Završnicom - 01:32
Sea Rey Concept BJJ Taylor, TX
Women No-Gi / Beginner / 100 - 109.9 (Atom Weight) / Master (30+)
(Session 3)
8-8
Završeno
Kyung Lee
SBG TEXAS
Martha Moore Legends BJJ Temple, Tx Pobedio Završnicom - 01:27
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Master (30+)
Melissa 1st Division
—
(Session 3)
9-6
Završeno
Amanda Simonton
Dark Clan Fight Lab
Pobedio Završnicom - 03:37
Melissa Klundby Lost Sierra BJJ
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Novice/Beginner
(Session 3)
10-10
Završeno
Tori Setliff
The Darkside
Pobedio Završnicom - 03:47
Franchesca Mejia Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Session 3)
3-7
Završeno
Thierry Suty
Dark Clan Fight Lab
Alex Torres Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-10
Završeno
Cory Massey
10th Planet Austin
Travis Moore Legends BJJ Temple, Tx Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
4-6
Završeno
Michael Torres
Pobedio Završnicom - 01:46
Agnew Wafford Modern day gladiators
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Executive (50+)
Will 1st Division
—
(Session 3)
2-11
Završeno
Les Edwards, Jr.
Nova Uniao Austin Texas
Pobeda po poenima - 04:00
Will Little Gracie Barra North Austin
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
Završeno
Scott Pelzel
Fitness Edge MMA/Roberto Traven BJJ
Pobeda bez borbe
Joshuah Chambers Legends BJJ Temple, Tx
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 3)
1-9
Završeno
Randy Bruce
A.M. CheckMat BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Ryan Cox Relentless BJJ RRTX