Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-3
Završeno
Oscar Pintado
Legends BJJ Temple, Tx
Pobedio Završnicom - 02:24
Ramiro Zermeno Pinnacle Martial Arts
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
1-3
Završeno
Antonio Cruz
ASF/Lovato
Shawn O'Neill Pobedio Završnicom - 01:27
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Director (40+)
(Session 3)
6-2
Završeno
Les Edwards, Jr.
Nova Uniao Austin Texas
Pobeda po poenima - 04:00
Daniel Shin Legends BJJ Temple, Tx
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-5
Završeno
Godfre Berny
10th Planet Austin
Pobedio Završnicom - 00:20
Abraham Garcia Baca Fight Systems
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Session 3)
3-5
Završeno
Levi Mosely
10th Planet Austin
Axel Matos Gracie Barra North Austin Pobeda po poenima
Women No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
9-2
Završeno
Moriel Charneski
Cooper MMA
Jasmin Medrano A.M. CheckMat BJJ Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-4
Završeno
Jacob Garza
NBTC BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Ryan Cox Relentless BJJ RRTX
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
2-3
Završeno
Allen Seymour
Free World Jiu Jitsu
Steve Kline Dark Clan Fight Lab Pobedio Završnicom - 01:46
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Session 3)
5-2
Završeno
James Moncivais
10th Planet Austin
Pobeda po poenima - 04:00
Jimi Morley Renzo Gracie Houston
Women No-Gi / Beginner / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Session 3)
10-6
Završeno
Mia Moi
VOW BJJ
Mackenzie Biasi Virtue Brazilian Jiu Jitsu TX Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
Završeno
Randy Bruce
A.M. CheckMat BJJ
Pobeda bez borbe
Carlos Zepeda Montaña Jiu Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
1-4
Završeno
Ashley Sanchez
Pobedio Završnicom - 03:50
Dawson Moore Grapplers Lair
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
Završeno
Daniel Ontiveros
The Empire Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Carlos Zepeda Montaña Jiu Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Director (40+)
(Session 3)
6-3
Završeno
James Rice
Team Rabadi
Daniel Shin Legends BJJ Temple, Tx Pobedio Završnicom - 03:26
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
8-3
Završeno
Randy Bruce
A.M. CheckMat BJJ
Daniel Ontiveros The Empire Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
4-4
Završeno
Salvador Guerrero
Legends BJJ Temple, Tx
Pobedio Završnicom - 03:05
Michael Torres
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
Završeno
Rome Esquivel
Gracie Barra Cedar Park
Justin Bakal Carlson Gracie BJJ ABQ Pobeda bez borbe - 01:02
Women No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
10-4
Završeno
Jennifer Fonseca
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Leeann Sinko
Women No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
9-4
Završeno
Giovanna Amaral
NBTC BJJ
Pobedio Završnicom - 00:40
Jasmin Medrano A.M. CheckMat BJJ
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Director (40+)
(Session 3)
6-4
Završeno
Gary Lestage
Gracie Barra Round Rock
Les Edwards, Jr. Nova Uniao Austin Texas Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-6
Završeno
Brandon Lara
Team Rabadi
Oscar Pintado Legends BJJ Temple, Tx Pobedio Završnicom - 03:27
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 3)
4-2
Završeno
James Miranda
Clockwork Jiu Jitsu
Nehemiah Michalenko Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
2-4
Završeno
Steve Kline
Dark Clan Fight Lab
Pobedio Završnicom - 00:18
Justin Bakal Carlson Gracie BJJ ABQ
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 3)
1-5
Završeno
Eduardo Avelar
NBTC BJJ
Pobeda po poenima - 06:00
Robert Anderson 10th Planet Freaks
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
8-4
Završeno
Billy Schulz
Ralph Gracie Waco
Jhonoven Pati Legends BJJ Temple, Tx Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
2-5
Završeno
David Vergel
Strike and Submit Martial Arts
Brandon Gutierrez Relentless BJJ RRTX Pobedio Završnicom - 00:48
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 3)
3-3
Završeno
Alex Rey
10th Planet Austin
Pobedio Završnicom - 00:58
Anthony Cabral
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
Završeno
Allen Seymour
Free World Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Rome Esquivel Gracie Barra Cedar Park
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-5
Završeno
Jimi Morley
Renzo Gracie Houston
Matt Boyd 10th Planet Austin Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Women No-Gi / Beginner / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Session 3)
10-7
Završeno
Vivian LiPuma
10th Planet Austin
Mia Moi VOW BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-6
Završeno
Johnny Chapa
A.M. CheckMat BJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Adrian Amaya Cooper MMA
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-7
Završeno
Jacob Garza
NBTC BJJ
Matt Boyd 10th Planet Austin Pobedio Završnicom - 01:14